![У Чернівцях сталося займання у різдвяному містечку: дівчина отримала опіки](https://thumbor.my.ua/vZLi7GlckjpQBqs_qZmH0lQIhII=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fafe2175931b33528cdc66dc7d18003a7.jpg)
У Чернівцях сталося займання у різдвяному містечку: дівчина отримала опіки
Дівчину шпиталізували.
У Чернівцях на Соборній площі, де розташоване різдвяне містечко і новорічна ялинка, сталося займання.
Про це з посиланням на речника управління ДСНС області Сергія Бабчука пише Суспільне.
Займання трапилось приблизно о 5:00 26 грудня. До приїзду рятувальників пожежу загасили очевидці.
Зазначається, що 17-річна дівчина отримала опіки руки й обличчя. Її шпиталізували до медичного закладу. За словами лікаря-ординатора опікового відділення Богдана Петрюка, у неї опік правої кисті, стегна та верхньої частини обличчя.
Як повідомлялося, до Львова щороку приїжджає багато туристів не лише з України, а й з-за кордону, щоб відсвяткувати тут різдвяні та новорічні свята. Адже саме у Львові їх відзначають, дотримуючись давніх українських традицій – з колядою та вертепом, що створює справжній різдвяний настрій. ТСН.ua зібрав перелік усіх заходів, куди у Львові можна піти на Новий рік та Різдво.
Читайте також:
- Великі, штучні та живі:який вигляд мають ялинки в різних містах України
- Якою в Україні буде погода на Новий рік: прогноз на 31 грудня
- Привітання з Новим рокомта Різдвом 2022, роком Тигра у віршах, прозі, листівках, прикольних смс