![Український фільм визнали найкращою драмою Будапештського кінофестивалю](https://thumbor.my.ua/eAXq8VHr5qWDae8R7lWKZeH3uo0=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Ff3b7e7731ad05d4a23ee7d59164b9c49.jpg)
Український фільм визнали найкращою драмою Будапештського кінофестивалю
В основі стрічки – повість українця Сергія Сай-Боднара та німця Петера Хоманна «Любов і муки Магди Хоманн»
Фільм «Магда» українського режисера Дениса Соболєва визнали найкращою драмою Будапештського кінофестивалю. Про це повідомляється на сторінці Ganza Film у Facebook.
Історична драма розповідає про німкеню Магду Хоманн, яка закохалась в українського солдата за часів Першої світової війни і приїхала з ним в Україну.
В основі стрічки – повість українця Сергія Сай-Боднара та німця Петера Хоманна «Любов і муки Магди Хоманн», сюжетна лінія якої розгортається паралельно в декількох періодах і охоплює століття європейської історії. На прикладі долі німецької дівчини Магди Хоманн, яка через кохання зазнала горя, поневірянь і опинилася у таборах ГУЛАГу, показано, як світові війни ламають людські життя.
У головних ролях знялися Дар’я Творонович, Роман Покровський, Юрій Висоцький, Олег Москаленко.
Фільм, створений кінокомпаніями Master Production та Ganza Film, раніше здобув премії за кращу режисерську і операторську роботу на Київському міжнародному фестивалі «Кінолітопис». Прем’єра очікується восени 2022 року.
Нагадаємо, журі Голлівудської асоціації іноземної преси оголосило переможців 79-ої церемонії однієї з найпрестижніших кінопремій США «Золотий глобус».
До слова, росіяни вкрали роботу європейського фотографа, щоб розпіарити свій фільм