/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F00f42e397bdb8af770b0446a46cf7709.jpg)
Двірник зарізав напарника в центрі Одеси: у поліції розкрили деталі розправи
Чоловіки посварилися через телефон.
У центрі Одеси двірник смертельно поранив ножем напарника. Чоловікзагинуввід втрати крові до приїзду медиків.
У поліції регіону розкрили деталі справи.
Подія сталася в підвальному приміщенні на вулиці Базарній, де тимчасово мешкали чоловіки. Причиною конфлікту між ними став мобільний телефон.
Чоловік загубив ґаджет і, запідозривши в крадіжці 30-річного приятеля, звернувся до нього з претензією. Той відмовився що-небудь пояснювати з цього приводу, за що отримав удар ножем в стегно, стік кров’ю і загинув.
"Дії фігуранта кваліфікували як умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, передбачене ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України. За такий злочин закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років. Зараз підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу", - розповів начальник відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 Вячеслав Барба.
Вбивство 11-річного хлопчика: підозрюваному обирають запобіжний захід | Новини Запоріжжя
Нагадаємо, у Херсонській області жінка відрізала чоловікові голову та статевий орган.
Читайте також:
- У Кривому Розі автоледі дверима "нейтралізувала" скутериста
- У Тернополі чоловік на очах в 2-річної дитини вистрілив у дружину
- Хотів вбити: в Умані чоловік вистрілив в око своїй співмешканці