MY.UAНовини
Лідери громадських організацій про цілі на 2022 рік. Частина перша
Лідери громадських організацій про цілі на 2022 рік. Частина перша

Лідери громадських організацій про цілі на 2022 рік. Частина перша

Організації на варті боротьби з корупцією, захисту економіки та виборчої системи, прав і здоров’я людей — старих і малих, популяризації науки та критичного мислення. І не тільки.

Підсумки року підбито, й «Детектор медіа» звернувся до громадських, правозахисних, благодійних і волонтерських організацій, спілок, фондів, ініціатив, аналітичних центрів (трьома словами — організацій громадянського суспільства) з одним запитанням: Яку основну ціль ви ставите своїй організації на 2022 рік? Публікуємо коментарі керівників і керівниць ініціатив у двох частинах матеріалу.

 

Ольга Айвазовська, голова правління громадської організації «Громадянська мережа Опора»:

— «Опора» буде працювати над тим, щоб Виборчий кодекс зазнав якісних змін. Ми вивчили уроки місцевих виборів. Агітація і робота медіа, фінансування кампаній та гарантії захисту прав і свобод мають бути оновлені та враховувати думку зацікавлених сторін, а також захищати публічний інтерес, чесні й вільні вибори. Наша амбіція також отримати новий закон про партії, які стануть сучаснішими та з реальними механізмами внутрішньопартійної демократії. А ще «Опора» працює над тим, щоби стати повноцінним аналітичним центром, але зі збереженими та примноженими навичками громадського контролю. Ми також виходимо на міжнародний рівень, оскільки маємо чим ділитися не лише з країнами-сусідами, а й далеко поза нашим регіоном.

Віталій Шабунін, голова правління громадської організації «Центр протидії корупції»:

— Головні завдання ЦПК на 2022 рік:

  1. реалізація судової реформи;
  2. захист антикорупційної інфраструктури (чесний конкурс на директора Національного антикорупційного бюро насамперед);
  3. розгортання екологічної коаліції та антимонопольного напрямку;
  4. посилення міжнародної (санкційної) роботи.

Гліб Вишлінський, виконавчий директор громадської організації «Центр економічної стратегії»:

— Наша ціль на наступний рік — і далі захищати економіку від шкідливих та популістських рішень. Цифрами та аргументами — проти гучних заяв та «простих» рішень від політиків. І далі в наших пріоритетах — дослідження та покращення державної політики щодо макроекономічної стійкості, продуктивності економіки та людського капіталу. Ми далі будемо відстежувати хід реформ, потрібних для економічного розвитку, і гнучкість обмежень для бізнесу та громадян на тлі епідемічних загроз. У реформах ми особливо стежитимемо за діями новоствореного Бюро економічної безпеки, яке напряму впливатиме на інвестиційну привабливість країни.

Також 2022-й буде роком обговорення великих ініціатив влади, неминучих через наближення наступних виборів. Економічний паспорт українця, накопичувальна пенсійна система, податкові зміни — всі ці ініціативи потребують критичної оцінки.

Тетяна Печончик, голова правління громадської організації «Центр прав людини Zmina»:

— Окрім зовнішніх цілей (ухвалення законів в інтересах прав людини, інформування і просвітництва у сфері прав людини, захисту тих, хто перебуває під загрозою через свою громадську чи журналістську роботу), у нас є одна велика внутрішня ціль на 2022 рік:  наростити внутрішні м’язи організації, стати стійкішими до впливу зовнішніх факторів, криз, вигорання, більше дбати про членів команди, більше операціоналізувати процеси. Словом, усе те, що називається «організаційний розвиток і самозарадність». Ми вже почали трохи працювати над цим у 2021 році, і в 2022-му ця робота буде продовжена і посилена. Наша довгострокова мета — побудувати стійку організацію, яка працюватиме однаково добре та ефективно, незалежно від зовнішніх та внутрішніх викликів, яка наближатиме нас до своєї місії: побудувати країну, де кожна людина може захистити свої права.

 

В’ячеслав Биков, виконавчий директор фонду «Таблеточки»:

— Рак — перша серед хвороб, через які помирають діти в усьому світі. Це серйозний виклик для української медицини та суспільства, і він потребує комплексного і стратегічного підходу. Тому вже одинадцятий рік поспіль візія й головна мета фонду «Таблеточки» залишається незмінною: щоб жодна дитина в Україні не помирала від раку. У 2022-му нашим основним пріоритетом стане наближення висококваліфікованої медичної допомоги, найсучаснішої діагностики та технологій до дітей в регіонах України.

Завдяки грошам, зібраним на заходах у 2021 році, вже з початку 2022 року «Таблеточки» вкладатимуться в закупівлю обладнання та поліпшення інфраструктури в теперішніх та майбутніх центрах експертизи, що розвиваються в регіонах. Це реконструкції, капітальні ремонти, проєктна документація для нового будівництва тощо. Так вийде покращити якість лікування для дітей зараз і в наступні роки.

Майже половина бюджету програм допомоги піде на щоденну допомогу з найнеобхіднішим тут і зараз, на «гасіння пожеж». Щомісяця під опікою фонду 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні. Фонд буде забезпечувати їх ліками, витратними матеріалами, оплатою медичних процедур як у межах адресної програми, так і через системні щотижневі постачання медикаментів у дитячі онкологічні відділення по всій Україні.

Третім напрямком роботи у 2022-му буде продовження співпраці з українськими лікарями й медсестрами. Саме завдяки їм у нашій країні з’являються запит та можливості для нового обладнання, сучасних технологій, розвитку онкологічної служби. Саме медики, а не обладнання чи інфраструктура, роблять перший крок до доступності найсучаснішого лікування в Україні, а не за кордоном.

Олеся Холопік, директорка громадської організації «Центр демократії та верховенства права» (ЦЕДЕМ):

— ЦЕДЕМ надалі працюватиме над виконанням своєї місії — сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян, втілюючи наші проєкти у трьох напрямах: верховенство права, незалежні медіа та розвиток громадянського суспільства. При цьому у 2022 році ми приділятимемо ще більше уваги впливу штучного інтелекту на права людини, медіаграмотності і протидії дезінформації, покращенню правового середовища роботи організацій громадянського суспільства, зокрема, впровадженню механізму відсоткового відрахування (це коли у громадян, які працюють, є можливість перераховувати частину податків на користь громадських організацій або на благодійність).

 

Анна Орєхова й Олена Скирта, співзасновниці громадської організації Inscience:

— За 2020-2021 роки наша організація майже втричі виросла, тому в 2022 році ми ставимо кілька цілей. По-перше, сформувати сприйняття науки як драйвера пізнання себе та світу, критичного мислення, що звільняє від стереотипів, та необхідності підходу навчання протягом життя. За останні два роки світ усвідомив важливість науковців, адже саме науковці винайшли вакцини від COVID-19. У новому році для нас важливо ще більше закріпити довіру суспільства до науковців та науковиць, зробити їх популярними та відомими. Щоб через них люди могли отримувати перевірену інформацію, зокрема щодо свого здоров’я. Ми будемо робити це в проєктах #проковід, комунікаційній кампанії для людей 60+ і проєкту «Науковий метод».

По-друге, нам хочеться більше працювати з регіональною аудиторією, особливо з дітьми та підлітками. Не секрет, що в регіонах менше науково-популярних і освітніх проєктів, ніж у Києві. Тому плануємо робити офлайн-події, покази документальних відео про українських науковиць, розповідати історії успіху в науковій сфері від науковців із регіонів, щоб надихати молодих людей з усієї України займатися наукою та розвивати науковий підхід та критичне мислення.

Також плануємо розширити й закріпити співпрацю з фондами та бізнесом. Нам дуже подобається така синергія, адже вона дає організації більше можливостей — і, як результат, проєкти мають сильніший вплив на суспільство.

І, зрештою, розвивати команду — професійно та особистісно. Для нас важливе фізичне та психологічне здоров’я всієї команди. 2021 рік був складним та насиченим, частина команди працювала на межі своїх можливостей і мала мало часу для навчання. Тому цього року ми плануємо організувати умови для безперервного навчання співробітників організації, впровадити системну профілактику професійного вигорання та зробити більш регулярною систему зворотного зв’язку між членкинями та членами команди.

 

Денис Савченко, координатор громадської організації «КримSOS»:

— Окупація Криму з кожним роком створює все більшу прірву між мешканцями півострова та материкової частини України. Водночас порушень прав людини в Криму більшає, вони стають грубішими. Саме ці тенденції лягають в основу планування роботи нашої організації на 2022 рік.

Основною цілю на 2022 рік для «КримSOS» є зміцнення зв’язку між постраждалими людьми й українською державою, а також боротьба з негативними наслідками окупації Криму. У 2021 році був створений потужний фундамент, на основі якого ми хочемо розгорнути нашу поточну роботу. Йдеться насамперед про запуск «Кримської платформи», ухвалення «Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», а також «Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження середньострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2024 року».

Використовуючи ці документи й ініціативи, ГО «КримSOS» будуватиме адвокаційну роботу на національному та міжнародному рівнях, втілюватиме програми прямої допомоги постраждалим та підтримуватиме соціально корисні ініціативи як на материковій Україні, так і в Криму. Для нас важливо продовжувати надавати юридичну, психологічну й термінову матеріальну допомогу, створювати аналітичні та моніторингові матеріали та сприяти інституційному розвитку соціальних ініціатив та організацій. Окремим фокусом для нашої організації є просвітництво та підтримка свободи слова через взаємодію із кримськими (і не тільки) медіа.

 

Варвара Тертична, співзасновниця та операційна менеджерка благодійного фонду «Старенькі»:

— Цього року наша давня мрія нарешті стає реальністю: ми давно прагнули допомагати і в невеликих містах. Адже там самотні старенькі часто зовсім обділені увагою. Тепер у нас є чіткий план, як і з ким у партнерстві ми будемо це робити.

Географічно плануємо охопити вдвічі більше міст у різних областях України. Але що більше самотніх стареньких ми хочемо підтримати, то більше грошей потрібно на закупівлю продуктової допомоги. Для цього потрібно більше пожертв. Для вагомого зростання обсягів допомоги необхідне й розширення команди: шукаємо волонтера-дизайнера, координаторів волонтерів у Києві та Дніпрі, постійних волонтерів у цих двох містах.

Розуміємо, що всіх самотніх стареньких не зможемо обігріти увагою. І збираємося більш креативно / комплексно подумати над можливим розв’язанням проблеми самотності літніх людей, їхнього виключення з контексту сучасного життя. Мріємо співпрацювати зі школами, аби діти піклувалися про людей елегантного віку, робили для них івенти, спілкувалися — й таким чином бачили реальність, думали та діяли інакше.

Саме тому ми прагнемо залучати ще більше людей. Кожен наш волонтер каже, що поїздки до бабусь та дідусів змінили його ставлення до життя. Що більше людей допомагає стареньким, то більше старенькі допомагають і цим людям. Як мінімум, надихають свідомо спланувати власну щасливу старість.

 

Марія Павлічук, виконавча директорка громадської організації «ДжуніорЗ»:

— Ціль команди — насамперед не втратити головний набуток 2021 року — нову модельну програму з фізичної культури для учнів 5–6 класів. У 2022 році «Нова українська школа» у всіх школах перейде у п’ятий клас. На кожному уроці фізкультури діти отримають вибір із кількох видів спорту. Тому ми зосередимося на двох напрямах. Перший — адвокація закупівлі нового спортивного інвентарю у школи, без якого буде неможливо впровадити програму. Другий напрям — створення шкільних ліг, що підсилить зацікавлення дітей у шкільному спорті. Адже прості тренування дуже швидко стають нудними, якщо дитина на них не готується до змагань.

 

Ольга Лимар, виконавча директорка громадської спілки «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ»:

— Мета Коаліції РПР залишається незмінною: об’єднання громадянського суспільства для впровадження реформ в Україні. Наступного року ми би хотіли розвивати напрацьовані механізми діалогу та співпраці з владою, продовжувати адвокацію основних рекомендацій для впровадження реформ, посилювати консолідацію організацій громадянського суспільства.

Іван Вербицький, директор громадської організації «Центр дослідження суспільства» (аналітичний центр Cedos):

— Наша ключова ціль — зробити взаємодію з партнерами ще кращою. Як аналітичний і дослідницький центр, Cedos не лише робить власні проєкти, але й радо будує партнерство й надає послуги з проведення досліджень, підготовки аналітики, навчання і консультування у сферах нашої експертизи. У новому році хочемо ще більше, якісніше й екологічніше допомагати партнерам досягати прогресивних цілей за допомогою нашої крафтової аналітики.

Хочемо також приносити ще більше користі нашій спільноті. У 2021 році ми відкрили можливість робити пожертви на роботу Cedos. Вдячні тим, хто підтримує нас, мотивує іти далі до наших цілей. Ми шукаємо системні, структурні причини соціальних проблем, аналізуємо їх і шукаємо розв’язання, які працюють на соціальний розвиток України. Маємо ціль, щоб у 2022 році все більше людей були разом із нами й нашими цінностями — людяністю і солідарністю.

У другій частині матеріалу читайте цілі громадських організацій «Рух Чесно», «Екодія», «Смарт освіта», «Жіночий ветеранський рух», «Єдина планета», «Боротьба за права», «Центр громадянських свобод», «Трудові ініціативи», «УНЦПД», ІСАР «Єднання», благодійної платформи dobro.ua, громадської спілки «Українська мережа за права дитини», проєкту «Донор UA».

Фото: Facebook, надані спікер(к)ами

Теги за темою
опрос
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Президентские выборы в Польше: подсчитано 99% бюллетеней
Корреспондент
2025-05-19T06:21:09Z
Зеленский в Ватикане встретился с Венсом
Европейская правда
2025-05-18T14:48:10Z
Россия озвучила условия перед переговорами в Стамбуле: чего Кремль требует от Украины
UAToday
2025-05-13T15:45:36Z
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
Разговор Трампа с Путиным: дипломат сказал, стоит ли Украине ожидать положительного результата
TSN
2025-05-19T05:48:15Z
Кремль демонстрирует силу перед разговором Путина и Трампа: ISW разоблачил манипуляцию
TSN
2025-05-19T05:48:09Z
Трамп напомнил, что "ненавидит" Тейлор Свифт и сказал, что она "не горячая"
Корреспондент
2025-05-16T20:54:33Z
Зеленский: оружие уже на складах, России не поможет даже 30 дней перемирия
UAToday
2025-05-13T18:27:09Z
В Мексике в прямом эфире убили кандидатку в мэры
Корреспондент
2025-05-13T04:18:18Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
Яна Глущенко с мужем и сыном показала свой роскошный особняк за 200 тыс. долларов: вид изнутри
TSN
2025-05-16T19:19:10Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
Джоли почтилa память погибшей украинки на Каннском кинофестивале
Корреспондент
2025-05-19T06:39:45Z
Боно появился на Каннском фестивале вместе с военными ВСУ
Корреспондент
2025-05-18T02:27:29Z
Баранчик Шон появится на экранах
Корреспондент
2025-05-09T08:30:51Z
От гламурной блонды до элегантной леди: как изменилась Оля Полякова за 20 лет
Gazeta UA
2025-05-09T08:06:38Z
Святославу Вакарчуку - 50: ТСН.ua публикует эксклюзивные фото лидера "Океана Эльзы"
TSN
2025-05-14T05:18:43Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
В ТЦК назвали главную проблему с мобилизацией мужчин старше 55 лет
UAToday
2025-05-14T16:27:28Z
18 мая: церковный праздник сегодня, три вещи, которые лучше не делать в этот день
UAToday
2025-05-18T04:00:15Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
20 мая — какой церковный праздник, обязательно сделайте одну вещь до захода солнца
TSN
2025-05-19T05:18:01Z
ВСУ отправили "в ад" еще более 1000 оккупантов: детали от Генштаба
TSN
2025-05-19T04:48:07Z
Силы беспилотных систем уничтожили дроны россиян
Корреспондент
2025-05-14T20:54:30Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T18:18:33Z
Зеленский отреагировал на идею Папы Льва XIV
Корреспондент
2025-05-14T21:24:03Z
Какое питание поможет сохранить здоровье в старости — исследование
TSN
2025-05-17T21:18:17Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Как определить, что авокадо точно спелое: простые уловки
TSN
2025-05-15T14:34:08Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
Макароны без ущерба для фигуры: секреты итальянских поваров и диетологов раскрыты
TSN
2025-05-19T06:48:39Z
В США одобрили анализ крови на болезнь Альцгеймера
Корреспондент
2025-05-19T01:03:48Z
В Украине стремительно растет заболеваемость корью: уже зафиксированы смертельные случаи
TSN
2025-05-15T14:34:56Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
Какие 2 продукта нужно обязательно есть, чтобы улучшить память и защитить мозг от старения
UAToday
2025-05-13T09:03:06Z
Почему Закарпатская область не Ужгородская: историк удивил ответом
TSN
2025-05-17T21:18:56Z
В Киеве объявлена воздушная тревога: что угрожает столице
TSN
2025-05-17T21:18:45Z
Медсестра одним выстрелом из гранатомета уничтожила группу оккупантов
Comments UA
2025-05-12T13:52:51Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
Генштаб рассказал о ситуации с боями на фронте
Корреспондент
2025-05-19T05:33:07Z
Дроны РФ поразили Сумскую область: повреждена инфраструктура предприятия
Корреспондент
2025-05-19T05:15:34Z
Россияне обстреляли Донецкую область, есть жертвы
Корреспондент
2025-05-17T17:33:33Z
Атака шахедов: в Киеве прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-18T00:18:39Z
Генштаб обновил данные о потерях РФ в войне
Корреспондент
2025-05-13T05:06:12Z
На Франковщине чиновник торговал закрытыми данными ГПСУ
Корреспондент
2025-05-16T11:57:53Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
В Ивано-Франковске и Луцке прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-15T03:39:51Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
WSJ: в мире произошли десятки похищений владельцев криптовалютных фирм
Корреспондент
2025-05-19T03:33:51Z
В Германии мужчина ранил ножом по меньшей мере пять человек
Корреспондент
2025-05-19T02:00:35Z
На Киевщине задержали мужчину за изнасилование 15-летней девушки
Корреспондент
2025-05-13T12:06:52Z
Поджог имущества Стармера: задержан второй подозреваемый
Корреспондент
2025-05-17T21:18:55Z
В Одессе произошёл взрыв во дворе частного дома
Корреспондент
2025-05-13T16:12:12Z
Что добавить в лунку во время высадки рассады сладкого перца для хорошего урожая
TSN
2025-05-17T20:22:26Z
На грядке пожелтел весь укроп — в чем причина и как спасти зелень
TSN
2025-05-15T14:34:10Z
Гороскоп на 18 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-17T15:30:37Z
"Згідний" или "згодний": языковед разъяснил употребление схожих слов
TSN
2025-05-12T17:19:12Z
Близнецам не стоит теряться в ностальгии, а Водолеям следует быть внимательными к деталям: гороскоп по картам Таро на 19 мая 2025 года
TSN
2025-05-19T02:06:53Z
Тельцам следует показывать свои преимущества, а Скорпионам следует позволить себе радоваться: астрологический прогноз на рунах на 19 мая 2025 года
TSN
2025-05-19T00:48:36Z
Если не цветут пионы: что делать
TSN
2025-05-18T22:37:14Z
Как вырастить хороший урожай лука: все хитрости посадки и ухода
TSN
2025-05-18T22:37:01Z
На Канарских островах протестуют против засилья туристов
Европейская правда
2025-05-18T16:21:34Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Продажи электромобилей Xiaomi падают на фоне кризиса доверия к компании
Корреспондент
2025-05-16T16:30:22Z
Waymo отзывает почти все свои роботакси из-за столкновений с препятствиями
Корреспондент
2025-05-15T18:30:16Z
Toyota представила электрический bZ4X Touring
Корреспондент
2025-05-15T16:51:36Z
По 5 тысяч за машину: почему автогражданка в Украине так сильно подорожала в 2025 году
VGorode
2025-05-15T09:57:26Z
В Украине вырос спрос на гибридные автомобили
Корреспондент
2025-05-15T09:33:10Z
Надежные и комфортные: названы 10 лучших автомобилей с пробегом за свои деньги
UAToday
2025-05-15T08:03:42Z
Хакеры превратили Nissan LEAF в дистанционно управляемую машину
Корреспондент
2025-05-14T19:18:55Z
Audi показала новый e-tron GT quattro
Корреспондент
2025-05-14T16:00:31Z
Санкции уничтожают агросектор РФ - разведка
Корреспондент
2025-05-18T16:39:20Z
Moody's снизило кредитный рейтинг США
Корреспондент
2025-05-16T23:51:08Z
Доллар подорожал: курс валют на 19 мая 2025
TSN
2025-05-19T06:06:00Z
Бельгия передаст Украине помощь на 1 млрд евро
Корреспондент
2025-05-18T10:12:52Z
Стармер анонсировал новое соглашение с ЕС
Корреспондент
2025-05-18T00:51:10Z
Турция открыла новое газовое месторождение в Чёрном море
Корреспондент
2025-05-17T20:21:45Z
Кабмин ускорил установку мобильных вышек
UAToday
2025-05-16T20:03:46Z
Бронирование от мобилизации на предприятиях: будут ли изменения
UAToday
2025-05-16T20:03:27Z
Цена на электроэнергию в Украине на самом высоком уровне в Европе - эксперт
Корреспондент
2025-05-16T20:03:17Z
Apple готовит технологию управления iPhone с помощью мозга - СМИ
UAToday
2025-05-15T13:03:54Z
Команда с украинцем выиграла в Казахстане турнир по Counter-Strike 2
Корреспондент
2025-05-19T00:09:16Z
В NASA зафиксировали в океане гигантскую форму жизни: ее видно даже из космоса
UAToday
2025-05-18T19:15:31Z
Популярное приложение Приват24 приостановит работу: что произошло
TSN
2025-05-17T21:18:24Z
Почему две стороны Луны имеют разный вид: ученые NASA сделали важное открытие
UAToday
2025-05-17T11:03:02Z
Ученые раскрыли секрет рыжих кошек, который не давал покоя десятилетиями
TSN
2025-05-16T19:19:42Z
В Ираке обнаружили рельеф с изображением последнего ассирийского царя
Корреспондент
2025-05-16T17:21:23Z
В Китае представили цифрового военачальника на основе ИИ DeepSeek
Корреспондент
2025-05-16T16:36:46Z
Киберспорт по популярности догоняет топовые футбольные дерби: инсайты дискуссионной панели GGBET UA на SBC Summit Ukraine
Корреспондент
2025-05-16T15:39:33Z
Совладелец МЮ лишился почти трети своего состояния
Корреспондент
2025-05-16T20:36:12Z
Анчелотти хочет вернуть звезду мирового футбола в сборную Бразилии
Корреспондент
2025-05-13T14:39:38Z
Осимхен выбрал для себя приоритетный клуб для дальнейшей карьеры
Корреспондент
2025-05-12T17:18:15Z
Было обидно: Ярмоленко поделился воспоминаниями о Лиге наций без него
Корреспондент
2025-05-13T13:48:17Z
Кубок Стэнли: Флорида уверенно обыграла Торонто
Корреспондент
2025-05-19T05:21:23Z
НБА, плей-офф: Оклахома одерживает победу над Денвером
Корреспондент
2025-05-19T04:54:44Z
Президент Динамо оценил триумф команды в сезоне 2024/25
Корреспондент
2025-05-19T04:30:50Z
Известный промоутер поделился мнением по бою Альварес - Кроуфорд
Корреспондент
2025-05-19T03:42:35Z
Интер не дожал Лацио, Наполи оступился в игре с Пармой
Корреспондент
2025-05-19T03:18:05Z