MY.UAНовини
Від велосипедів до електромобілів: як компанія Opel 160 років завойовувала звання одного з кращих автовиробників
Від велосипедів до електромобілів: як компанія Opel 160 років завойовувала звання одного з кращих автовиробників

Від велосипедів до електромобілів: як компанія Opel 160 років завойовувала звання одного з кращих автовиробників

21 січня 2022 року компанії Opel виповнюється 160 років.

Opel входить до світових автовиробників з цікавою історією та багатими традиціями.

У 2019 році марка з розмахом відзначила 120-річчя початку виробництва автомобілів, але насправді історія компанії Opel розпочалася майже на 40 років раніше.

Факт 1.

Спочатку був АдамПісля кількох років роботи підмайстром слюсаря в різних країнах Європи Адам Опель 21 січня 1862 відкриває власне виробництво швейних машин у рідному Рюссельсхаймі, невеликому містечку в центральній частині Німеччини, закладаючи основу компанії Opel.

Найперша випущена швейна машинка Opel досі дбайливо зберігається у музеї компанії під захисним скляним ковпаком.

Виробництво швейних машин було закінчено у 1911 році випуском мільйонного екземпляра.

Факт 2.

Два колесаУ 1886 році Адам Опель входить до швидкого розвитку та прибуткового бізнесу з виробництва велосипедів, тим самим забезпечуючи своїй компанії другу точку опори.

Сини Адама Опеля, будучи захопленими спортсменами, багато разів перемагали у змаганнях на велосипедах власного виробництва.

За період з 1886 по 1938 рік, коли Opel зосередився виключно на виробництві автомобілів, було випущено 2,5 мільйонів велосипедів, що дозволило компанії стати найбільшим виробником велосипедів у світі.

Окрім велосипедів Opel також випускав мотоцикли, авіаційні двигуни та моторизовані плуги.

Факт 3.

Чотири колесаУ 1899 році в Рюссельсхаймі починається випуск “Патентованого автомобіля “Опель” системи Лутцмана”, що започаткувало всім відому автомобільну історію компанії Opel.Історію компанії Opel дуже легко простежити за метаморфозами з її логотипом – спочатку це абревіатура імені власника на першому продукті компанії – швейній машині, потім це стилізований дирижабль – символ інновацій та технічного прогресу та, нарешті, легендарна блискавка, яка прикрашає всі моделі бренду з 1964 року.

На сьогоднішній день випущено понад 70 мільйонів автомобілів Opel, заводи компанії розташовані в 10 країнах світу, а внесок компанії Opel у світове автомобілебудування та автобізнес важко переоцінити:1924 – опубліковано перші у світі стандарти якості виробництва та продажу автомобілів, введено єдині ціни.1931 – створення першого клієнтського сервісу в автобізнесі1935 – запатентований роздільний тип виробництва двигуна – шасі – кузова1953 – Opel Olympia Rekord – перший універсал у Європі.1971 – перший у світі гоночний електромобіль Opel GT (188 км/год).1981 – перше застосування екологосумісних/водоосновних фарб1981 – перше застосування безазбестових фрикційних дисків зчеплення.1985 – перше використання каталітичного нейтралізатора1986 – перша розробка автомобіля зі зниженими показниками вихлопу (Opel Omega)1995 – Opel першим включає в базову комплектацію автомобіля 2 фронтальні подушки безпеки.1996 – Opel стає першим у світі виробником, що об’єднав переваги чотириклапанного циліндра із системою прямого упорскування та турбонаддувом у дизельних легкових автомобілях.120 років виробництва автомобілів: історія в деталяхУ 1899 році – через чотири роки після смерті засновника компанії Адама Опеля – Софі Опель за порадою своїх синів Карла, Вільгельма та Фрідріха відкрила виробництво автомобілів.

Те, що почалося в слюсарній майстерні в Рюссельсхаймі-на-Майні з 65 виготовлених вручну патентних автомобілів Opel System Lutzmann, вже давно стало масовим явищем: на сьогоднішній день випущено більше 70 мільйонів автомобілів.

З першої хвилини компанія Opel прагнула максимально ефективного виробництва автомобілів, щоб зробити їх доступними для кожного.

Так, вже в 1924 році вона першою з німецьких виробників запустила особливо економічне конвеєрне виробництво, завдяки чому Opel 4/12 PS “Laubfrosch”, а також пізніші варіанти Opel 4 PS продавалися як гарячі пиріжки.

У 1930-і роки Opel P4 і Kadett (вже з кузовом), оснащені провідними для того часу технологіями, стали справжніми народними автомобілями.

Німецька якість та німецьке інженерне мистецтво стали популярними та широко доступними.

Цій демократизації технологій компанія Opel залишилася вірною навіть у виробництві спортивних автомобілів: випущений у 1968 році фантастично гарний автомобіль мрії Opel GT можна було придбати за дійсно прийнятною ціною.

Починаючи з 1950-х років бренд Opel досяг успіху у всіх класах автомобілів – такі моделі, як Opel Kadett, Rekord та Kapitän, ознаменували період повоєнного відновлення та економічного дива Німеччини.

За ними відбулися справжні ікони стилю – Opel GT, Manta та Monza.

У 1980-х та 1990-х роках бестселерами та одночасно символами об’єднання Німеччини стали Corsa, Astra та Zafira.

Після падіння Берлінського муру та будівництва заводу в Айзенаху попит на автомобілі з блискавкою на решітці радіатора був особливо великий.

У період з 1991 по 1998 рік перше покоління Astra було випущено в кількості 4,2 ​​мільйона екземплярів – це наймасовіша модель Opel усіх часів! До цього дня автомобілебудівна компанія з Рюссельсхайма тримає руку на пульсі суспільства і у всіх сегментах пропонує технології, які в інших марок призначені лише для дорогих автомобілів преміум-класу.

Так, наприклад, Opel пропонує адаптивні світлодіодні матричні фари не тільки для флагманської моделі Insignia, але і для компактної Astra (“Європейський автомобіль 2016 року”), те саме відноситься до ергономічних активних сидінь з сертифікатом AGR (починаючи з Crossland X) або до Crossland X численним системам допомоги для підвищення безпеки та комфорту (усі модельні ряди).Від Lutzmann до Doktorwagen: перші рокиЗ покупкою автомобільного заводу Фрідріха Лутцмана компанія Opel поповнила лави піонерів автомобілебудування кінця XIX століття – таких як Daimler, Benz та Peugeot.

Навесні 1899 року в Рюссельсхаймі було збудовано перший патентний автомобіль Opel “System Lutzmann”.

У 1901 році перероблений в гоночний автомобіль він перемагає в гірській гонці Гейдельберг-Кенігштуль – обійшовши з великим відривом у 16 ​​автомобілів найвідоміших німецьких автовиробників.

Розвиток молодої галузі швидко набирає обертів.

Коли перші моделі ще були прямими нащадками кінних екіпажів, в 1909 році Opel презентує ультрасучасний невеликий автомобіль за дуже конкурентоспроможною ціною.

4/8 PS Opel Doktorwagen оснащений чотирициліндровим рядним двигуном власної розробки та виробництва компанії Opel.

У рекламному проспекті Opel обіцяє, що новинка ідеально підходить “лікарям, ветеринарам та юристам”.

Doktorwagen пропонується за ціною від 4000 до 5000 марок, у той час як багато автомобілів того часу коштують близько 20 000 марок.

Так з престижної іграшки для багатих та знаменитих, автомобіль перетворився на доступний транспортний засіб для значно ширшого кола клієнтів – завдяки Doktorwagen.

Від Laubfrosch до Kadett: масова автомобілізаціяУ 1924 році Фрідріх Опель, який на той час доріс до головного конструктора, та його брат Вільгельм впроваджують на Opel конвеєрне виробництво.

Першими цей метод, який сприяє скороченню витрат у промисловому автомобілебудуванні, запровадили заводи компанії Ford в Америці у 1913 році.

Компанія Opel завжди стежила за прогресивними розробками в інших країнах.

Адам Опель під час своїх багаторічних подорожей Францією захопився виробництвом швейних машинок, а з 1902 року важливий імпульс у виробництві автомобілів в Рюссельсхаймі додало співпрацю з компанією Darracq.

Потім брати Опель створюють інноваційний 4/12 PS Laubfrosch.

Завдяки конвеєрному виробництву двомісний автомобіль із максимальною швидкістю 60 км/год доступний за 3900 золотих марок.

Пізніше “Wagen für Jedermann” (автомобіль для всіх) можна буде купити за 1930 рейхсмарок.

У наступні роки на технічній основі Laubfrosch створюється ціла родина автомобілів.

Всього до 1931 року було випущено 119 484 екземпляри моделей Opel 4 PS.

Так само революційним, як ці автомобілі в 1920-і роки, був і Kadett для 1930-х років.

Автомобільний прогрес іде семимильними кроками.

Kadett приходить на зміну успішному Opel P4 і дебютує в 1936 з несучим сталевим кузовом, незалежною передньою підвіскою, чотирициліндровим чотиритактним двигуном і гідравлічними барабанними гальмами.

Ціни значно нижчі, ніж у прямих конкурентів.

У 1938 році “звичайний седан” Opel Kadett можна було купити за цілком демократичні 1795 марок.

У 1962 році назва Kadett була відроджена.

З випуском ринку Kadett A компанія Opel підняла планку стандартів ще вище.

У той час як багато моделей конкурентів як і раніше обходилися двотактними моторами або двигунами з заднім розташуванням і повітряним охолодженням, нова модель приваблювала своїм комфортним чотирициліндровим двигуном з водяним охолодженням, тихою чотириступінчастою коробкою передач і широким вибором варіантів кузова – від купе до універсала (Caravan).Від Olympia Rekord до моделей KAD: все престижніше і престижніше.

Першим повоєнним Opel із повністю новою конструкцією був Olympia Rekord.

Цей автомобіль з кузовом “понтон” (з передніми і задніми крилами, що злилися в єдину лінію) і хромованою “акулячею пащею” проголосив у 1953 році нову еру.

Дизайн цитує стиль великих американських седанів – саме те, що потрібно для економічного дива, що зароджується.

Той, хто досяг успіху в житті, хоче показувати це знову і знову.

Одночасно дебютує новий тип автомобіля – Olympia Rekord Caravan, стильний універсал для сім’ї.

А сходи успіху ведуть все вище: у 1954 році на ринку з’являється абсолютно новий Opel Kapitän, у 1960 році виходить Opel Rekord P2, у 1963 році за ним слідує Rekord A – з дисковими гальмами, а незабаром після цього навіть із шестициліндровим двигуном.

Модель Rekord середнього класу – будь то купе, універсал чи седан – стає у молодій Федеративній Республіці Німеччини синонімом нового середнього класу.

До 1965 року компанія Opel випустила 882 433 екземпляри Rekord A.

Цей успіх відкрив двері для “великої трійки”, і в 1964 році у вищому класі з’являються три моделі – Kapitän, Admiral та Diplomat.

Покоління “B” цих так званих моделей KAD може похвалитися унікальною плавністю ходу завдяки легендарній задній підвісці De Dion.

У 1968 році компанія Opel у всіх своїх моделях легкових автомобілів впроваджує травмобезпечну кермову колонку.

Інновації допомагають під час руху в транспортному потоці, який стає все більш щільним.

Від Opel GT до Calibra: новий рівень спортивностіУ червні 1964 року Opel став першою автомобілебудівною компанією у Європі, що відкрила сучасну студію дизайну.

Через рік перший концепт-кар від європейського виробника Experimental GT святкує свою світову прем’єру на автосалоні IAA 1965 у Франкфурті.

А ще через три роки доведений до серійного виробництва Opel GT вступив до дилерських центрів і ознаменував народження легендарного спорткара.

Завдяки великосерійному виробництву GT був доступний для широкої аудиторії та став черговим хітом Opel.

Такого ж підходу компанія з Рюссельсхайма дотримується і наступні роки.

У 1970 році стартує модель Manta, яка має спільну технічну базу з Ascona – так само, як з 1989 року Calibra, що “запозичила” платформу у Vectra.

Топ-модель Calibra Turbo 4×4 мала рекордно низький показник аеродинамічного опору (Cw 0,26) і при потужності 204 к.

пропонувала ходові якості на рівні спорткарів майже вдвічі дорожче за неї.Від Corsa до Ampera: бестселери та законодавці модУ 1982 році компанія Opel справила справжній фурор, випустивши автомобіль компакт-класу.

Розташовуючись нижче Kadett, модель Corsa A є початковою моделлю програми компанії і служить вражаючою демонстрацією того, як можна досягти високої економічності і при цьому забезпечити велике місце при невеликих габаритах без шкоди для задоволення водіння.

Кожне покоління Corsa (від A до E) сприяло ще більшій демократизації індивідуальної мобільності.

На сьогоднішній день продано майже 14 мільйонів екземплярів цієї моделі.

У 2019 році стартує наступне покоління Corsa, у тому числі вперше з суто електричним приводом, яке впише новий розділ в історію успіху.

Так само, як модель Corsa сформувала сегмент автомобілів компакт-класу, Zafira з 1999 року задає тон у сегменті компактних венів із сімома посадковими місцями.

Третій ряд сидінь, що повністю забирається під підлогу автомобіля – просто геніальний хід першого покоління Zafira.

Власникам моделей конкурентів доводиться докладати зусиль, щоб зняти додаткові важкі сидіння, коли потрібно звільнити місце у багажнику.

У Zafira при габаритній довжині всього 4,32 метри вільно розміщуються семеро людей.

Крім того, автомобіль можна використовувати як компактний фургон, швидко та легко склавши сидіння та створивши вантажний майданчик довжиною 1,56 та шириною 1,15 метра – із загальною місткістю до 1700 літрів.

Сучасний Zafira також є майстром трансформації, за кілька секунд перетворюючись із фургона на комфортабельний вен завдяки системі сидінь.

Стопами бестселерів Corsa і Zafira слідує ще один законодавець мод, представлений широкому загалу на Женевському автосалоні 2009 року: Opel Ampera, автомобіль, який змінює уявлення про електромобільність.

Модель 2012 року оснащена електроприводом і додатково має на борту власне джерело електроенергії – систему Range Extender для збільшення запасу ходу.

Це робить Ampera так само незалежною від зарядних станцій, як і звичайний легковий автомобіль.

Наступне покоління електромобіля компанія Opel представляє на Паризькому автосалоні 2016 року.

Завдяки найсучаснішим літій-іонним батареям електричний запас ходу (згідно з NEDC) у Ampera-e тепер становить 520 кілометрів! При цьому електродвигун потужністю 150 к.

Вт/204 л.

забезпечує Ampera e прискорення, як у спорткара.

Вже наступного року з’явиться наступний електромобіль від Opel.

Corsa-e з 2019 року стає ще одним переконливим аргументом на користь електромобільності.Від Astra до Insignia: новий рівень ефективностіЗ новою версією Astra 2015 компанія Opel відкриває для себе новий рівень ефективності.

Компактний автомобіль важить на 200 кг менше за свого попередника.

Асортимент двигунів слідує так званій концепції даунсайзингу: скорочення робочого об’єму у поєднанні з турбонаддувом – для зниження витрати пального та максимальної ефективності.

Вперше модель Astra оснащена суперекономічним трициліндровим бензиновим двигуном з безпосереднім упорскуванням палива, а також революційними світлодіодними матричними фарами.

Інноваційна система освітлення перетворює ніч на день, не допускаючи при цьому засліплення інших учасників дорожнього руху – унікальне рішення для компакт-класу! Astra вражає як покупців, так і критиків і визнана “Автомобілем року” в Європі у 2016 році..З 2008 року Insignia A став першим автомобілем компанії Opel, який розпізнає дорожні знаки та пропонує інтелектуальну систему освітлення AFL+.

Друге покоління флагманської моделі Opel, як і раніше модель Astra, послідовно йде шляхом підвищення ефективності.

Insignia стає легшим, економічнішим і водночас значно просторішим.

Як особливий варіант комплектації спортивна модель Insignia GSi, Country Tourer, Grand Sport і Sports Tourer пропонують адаптивний повний привід із системою розподілу крутного моменту (Torque Vectoring), в якому потужність від двигуна за долі секунди індивідуально перерозподіляється між задніми колесами.

Технологія, яка вперше пропонувалася у такій великосерійній моделі середнього класу, як Opel Insignia.

Від Mokka до Grandland X: феномен під назвою кросовер.

Чарівне слово сучасності – кросовер.

Клієнти хочуть сидіти трохи вище, щоб мати кращий огляд дороги, а також повною мірою насолоджуватися далекими подорожами та пригодами.

Компанія Opel завчасно вловила цю тенденцію і з 2012 пропонує унікальний автомобіль в сегменті “B” – Mokka.

Компактний кросовер як опція також доступний з повним приводом і з самого початку користувався величезним успіхом.

З 2017 року до нього приєдналися Crossland X та Grandland X у компакт-класі.

Всі моделі сімейства X оснащені сидіннями, які сертифіковані асоціацією лікарів-ортопедів AGR (Aktion Gesunder Rücken e.

Першокласні ергономічні та комфортабельні сидіння вже давно стали фірмовою особливістю Opel – ще 120 років тому в патентному автомобілі System Lutzmann вже були зручні шкіряні сидіння.

Opel сьогодні: Brand mission – Zero emission.

За 160 років бренд Opel пройшов шлях від виробника швейних машин, велосипедів та автомобілів до високотехнологічного постачальника послуг із забезпечення мобільності на електротязі.“Brand mission – zero emission” – нульові викиди – саме так компанія визначає свою місію.

До 2024 всі моделі Opel будуть доступні в електрифікованих версіях, а з 2028 всі автомобілі Opel в Європі будуть повністю електричними.

В даний час компанія пропонує 9 електрифікованих моделей, включаючи LCV.

10% продажів посідає електромобілі.

Opel послідовно йде шляхом електрифікації: з 2025 року Opel вироблятиме власні акумуляторні елементи на заводі в Кайзерслаутерні.

За допомогою цієї гігафабрики Opel зможе у довгостроковій перспективі оснащувати 500 000 автомобілів на рік високопродуктивними акумуляторними елементами.

Все це дозволить наступним поколінням моделей, заснованим на нових платформах Stellantis, стати лідерами по часу зарядки і запасу ходу.

Свою роль у цьому зіграє менша вага автомобілів та швидка зарядка.

Мета Opel – добитися того, щоб одна хвилина зарядки автомобіля дозволила йому проїхати 30 кілометрів.І, звичайно, найголовніше: бренд Opel залишається німецьким у найтрадиційніших значеннях цього поняття – найвищій якості та найкращих інженерних рішеннях.

Як сказав глава Opel Уве Хохгешуртц:«Якщо ви хочете німецький автомобіль, ви можете отримати його тільки у Opel в Stellantis Group».Opel в Україні: успішний старт та світле майбутнє1 січня 2019 року управління продажами та сервісним обслуговуванням бренду Opel в Україні перейшло до українського представництва Групи PSA (зараз Stellantis Україна).

У зв’язку з цим на відомий німецький бренд чекало справжнє «перезавантаження».

Відповідно до глобального стратегічного плану «PACE!», українці отримали розширену дилерську мережу, широкий та сучасний модельний ряд, а також удосконалені стандарти обслуговування та сервісу.

З цього й розпочалася нова сторінка для бренду Opel в Україні.

Кожен новий рік приносив нові досягнення для бренду і нові рішення для клієнтів, що дозволило заново створити довіру до Opel і любов до його продукту.

Даних результатів на ринку України вдалося досягти не лише завдяки добре сформованій модельній лінійці, а й грамотній роботі Бренду в країні, на що вказує розвиток дилерської мережі і супутніх послуг.

Opel завжди залишається з вами на зв’язку і дає можливість ознайомитися зі списком доступних зараз автомобілів, не відходячи від комп’ютера.

А для вже існуючих власників автомобілів Бренду пропонується попередній запис на сервіс в режимі «онлайн», що дозволяє скоротити процес узгодження дати і часу проведення ТО в телефонному режимі.

Саме все це формує довіру до Бренду і дозволяє наростити та укріпити свої позиції на ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Путин выставил в Москве трофейную технику Запада: как реагируют в мире
Comments UA
2024-05-05T17:21:53Z
Некоторые западные страны проигнорируют инаугурацию Путина: кто уже отказался
Telegraf
2024-05-05T15:51:09Z
Кремль предупредил три мировые столицы: готовит сокрушительный удар возмездия
Comments UA
2024-05-03T12:51:15Z
Залужный прервал молчание. ФОТО
Новости Украины
2024-05-05T04:54:41Z
Попытка Путина построить новую империю обречена, поэтому Запад должен ускорить ее смерть – Foreign Policy
ZN UA
2024-05-05T18:22:46Z
Axios: США приостановили поставки оружия Израилю на фоне споров о войне в Газе
Европейская правда
2024-05-05T18:18:31Z
Слишком много возмущалась. Россия отказала в гражданстве известной пропагандистке
Comments UA
2024-05-04T15:36:04Z
В ЕС ответили, в каких границах Украина войдет в объединение
TSN
2024-05-03T17:36:32Z
Будь мы все, россияне, прокляты
Обозреватель
2024-05-04T06:32:31Z
Часть пенсий уже пересчитали: кто получит новые размеры выплат с 1 мая
Обозреватель
2024-05-03T21:28:09Z
В Украине резко подорожал один из популярных овощей: как и почему изменилась цена
Обозреватель
2024-05-02T21:22:43Z
Тарифы на газ с 1 мая: опубликована стоимость кубометра
Обозреватель
2024-05-02T22:52:58Z
Кредиторы Украины требуют вернуть долги – WSJ
Обозреватель
2024-05-05T11:16:47Z
Цены на газ: какие изменения ждут украинцев в ближайшие 12 месяцев
Знай
2024-05-05T14:30:24Z
Начисление по среднему: что такое и как считается поставщиками коммунальных услуг
Telegraf
2024-05-05T14:21:42Z
Цифра удивит: сколько можно было бы заработать, если пять лет назад купить на $1 тыс. золото
Обозреватель
2024-05-04T01:14:24Z
Возвращение беженцев откладывается: в этом году из Украины уедут еще 200 тысяч человек - НБУ
Обозреватель
2024-05-03T13:37:54Z
Пенсионеры получат дополнительные выплаты: кто получит 300 гривен, а кому дадут 570
Политека
2024-05-05T13:01:54Z
Бойцы ВСУ показали штурм и захват оккупантов в плен – мощные кадры
TSN
2024-05-05T13:36:05Z
Атака на Харьков: 14 раненых
Корреспондент
2024-05-05T16:33:52Z
Никто никого не сажает: оккупант убеждает товарища бежать из армии РФ
TSN
2024-05-05T16:36:21Z
Удар по Харькову: выросло количество раненых
Корреспондент
2024-05-05T13:42:36Z
Россияне утром ударили по Славянской ТЭС
ZN UA
2024-05-05T18:27:42Z
Украину затронут грозы в мае: даты и карта погоды
Апостроф
2024-05-05T17:57:56Z
Начинается самое интересное: Крымскому мосту вскоре придет конец
TSN
2024-05-04T20:51:26Z
Не знали, что прилетят ATACMS : сотни российских военных собрались на открытой местности, — Forbes
Фокус
2024-05-03T06:57:55Z
"Без соседей": в Карпатах дом продают за $8,8 тысячи, как выглядит жилье в лесу
Обозреватель
2024-05-04T22:55:10Z
Украинцам кардинально изменят правила оплаты коммуналки: к чему готовиться
Знай
2024-05-04T10:31:14Z
Не делайте этого на Пасху, чтобы не навлечь беду: мольфар назвал семь суровых запретов
TSN
2024-05-05T13:36:00Z
Заместитель Умерова начал подписывать приказы как исполняющий обязанности министра обороны
UAToday
2024-05-04T03:42:57Z
Страстная суббота: что нужно делать в этот день
ZN UA
2024-05-03T21:31:56Z
"Любим всех": Епифаний рассказал, благословят ли однополые пары
TSN
2024-05-05T18:12:29Z
Украине передадут прототипы артиллерийских снарядов дальностью в 100 км – Rheinmetall
Обозреватель
2024-05-05T17:58:52Z
Австрийский генерал рассказал, чем ВСУ удивили западных экспертов
Корреспондент
2024-05-04T01:31:49Z
Старое фото в мрачных тонах: как выглядит портрет принца Уильяма и Кейт Миддлтон в честь годовщины
Marie Claire
2024-05-04T15:40:18Z
У ПЦУ рассказали, какой популярной пасхальной традиции нет
TSN
2024-05-04T11:27:17Z
Активность вражеских беспилотников и взрывы в Харькове: главные новости ночи 4 мая 2024 года
TSN
2024-05-04T03:33:19Z
В Киеве на Троещине приготовление еды на Пасху едва не привело к трагедии. Подробности и фото
Обозреватель
2024-05-04T13:52:30Z
В РФ за сутки намело полутораметровые сугробы, на федеральной трассе 30-километровый затор. ВИДЕО
Новости Украины
2024-05-05T13:24:30Z
"Россия в огне": в Москве загорелся склад и автосервис. ВИДЕО
Новости Украины
2024-05-04T16:12:49Z
Номер заблокирован, кредит оформлен: искусные мошенники набрали денег на ничего не подозревавшего мужчину
Знай
2024-05-05T18:06:35Z
В Свердловской области РФ мощный снегопад оставил без света более 20 тыс. жителей
Фокус
2024-05-05T17:42:14Z
Берлин в токсичном дыме: горит завод компании, производящей ПВО Iris-T
Telegraf
2024-05-03T15:55:48Z
Уронили КАБ на дом: в Белгороде упала бомба, которую ВС РФ запустили по Харькову
Фокус
2024-05-04T14:18:13Z
Обвинили в похищении: на Закарпатье произошла драка между военнослужащими ТЦК и ромами
Фокус
2024-05-03T22:45:26Z
"Ты дерьмо Ярмоленко". Стадион в Лондоне устроил обструкцию Мудрику. "Челси" отомстил за украинца. Видео
Обозреватель
2024-05-05T15:58:26Z
Сауль Альварес с нокдауном разбил соперника и защитил звание абсолютного чемпиона мира
TSN
2024-05-05T08:36:26Z
Тренер "Реала" принял новое решение по вратарю сборной Украины
Обозреватель
2024-05-03T07:34:07Z
Тренер "Реала" озвучил вердикт вратарю сборной Украины перед матчем с "Баварией"
Обозреватель
2024-05-03T12:43:30Z
Усик поздравил с Пасхой, сказав, что нужно украинцам. Видео
Обозреватель
2024-05-05T18:00:55Z
Английские фанаты оскорбили Мудрика, упомянув Ярмоленко
ZN UA
2024-05-05T17:25:41Z
"Марсель" и "Аталанта" не определили победителя в первом полуфинальном матче Лиги Европы
TSN
2024-05-02T21:36:18Z
Челсі — Вест Гем 5:0 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2024-05-05T18:25:21Z
Жена футболиста сборной Украины разделась топлес на Сейшелах и поразила формами. Фото
Обозреватель
2024-05-05T18:01:17Z
Будьте внимательны на дороге: популярная ошибка может стоить вам 8500 гривен
Знай
2024-05-05T03:21:25Z
Никогда так не поступайте: что запрещено оставлять в машине в жару
Апостроф
2024-05-04T23:18:47Z
Баварский японец: в Киеве заметили знаменитый 340-сильный спорткар Toyota
Фокус
2024-05-04T09:21:21Z
Понадобится обычный лук: автомобилистам озвучили интересный лайфхак
Апостроф
2024-05-04T14:39:24Z
Культовый DeLorean из «Назад в будущее» возвращают в производство
AutoCentre
2024-05-05T15:13:47Z
Лучшие электрокары 2024 года: рейтинг, заслуживающий внимания
Обозреватель
2024-05-05T14:01:19Z
Каким был первый немецко-испанский автомобиль
AutoCentre
2024-05-04T15:16:45Z
Выпущена почтовая марка с Бертой Бенц и первым автомобилем
AutoCentre
2024-05-03T18:25:58Z
Toyota показала улучшенный дешевый внедорожник и назвала его цену
Обозреватель
2024-05-03T04:10:05Z
Загадывайте желание: над Землей пройдет один из сильнейших звездопадов XXI века
Апостроф
2024-05-04T09:21:26Z
Украинское медиа попало в скандал из-за нецензурной лексики в адрес Евгения Клопотенко: что известно/Представители издания прокомментировали ситуацию
Апостроф
2024-05-03T14:45:46Z
Таропрогноз на 4 мая 2024: выберите карту и узнайте, что Вас ждет в субботу
Telegraf
2024-05-03T18:21:08Z
Обнаружен новый вид пауков
ZN UA
2024-05-04T05:29:04Z
До какого процента нельзя разряжать свой телефон: почти все ошибаются
Telegraf
2024-05-05T17:57:31Z
Постоянная нехватка внутренней памяти на смартфоне: как быстро решить проблему
Политека
2024-05-05T17:46:21Z
Связывались с богами через треснувшее зеркало: что скрывают надписи майя
Фокус
2024-05-03T17:36:32Z
Украинцы заметили в небе "таинственные объекты": эксперты рассказали, что это
Фокус
2024-05-02T23:51:00Z
Как выглядела женщина-неандерталец 75 тысяч лет назад: ученые сложили 200 частичек черепа ради этого фото
Telegraf
2024-05-02T19:21:59Z
Почему так воняет в "панельках" в квартирах - главные причины невыносимого запаха, от которого не скрыться
Знай
2024-05-05T02:51:55Z
Сколько можно хранить вареные яйца: названо точное время
Comments UA
2024-05-05T08:06:37Z
Это сало съедят не дождавшись борща: как его запечь с чесноком и специями
Telegraf
2024-05-04T09:18:45Z
На пасхальном столе забудут о пасках и мясе: все будут есть эту необычную картошку
Telegraf
2024-05-04T15:12:52Z
"Птичье молоко", но не конфеты: мясное блюдо, после которого все оближут тарелки
Telegraf
2024-05-05T18:12:31Z
Защищают свой внутренний мир: какие знаки Зодиака маскируют уязвимость с помощью юмора
Апостроф
2024-05-05T16:57:59Z
Для мяса, курицы и рыбы: идеальный кляр готовится по этому рецепту
Telegraf
2024-05-02T19:15:12Z
Счастливчики недели: три знака Зодиака, которым повезет с 6 по 12 мая 2024 года
Фокус
2024-05-05T16:00:06Z
Безопасный домашний майонез за считанные минуты: как его приготовить без яиц
Telegraf
2024-05-05T08:18:43Z
Свадьба года: бракосочетание миллиардера Умара Камани и модели Нады Адель стоила 20 млн фунтов
Фокус
2024-05-05T15:30:06Z
Мадонна побила собственный рекорд на концерте в Рио-де-Жанейро и совершила эффектную отсылку к Майклу Джексону
Обозреватель
2024-05-05T12:55:46Z
Устроила безумные и пьяные танцы: в России высмеяли бывшую певицу из Украины
Comments UA
2024-05-02T20:48:14Z
Опухла и изменилась до неузнаваемости: Анна Тринчер показала искалеченное лицо - "Есть невозможно, смотреть на себя невозможно"
Знай
2024-05-03T19:51:28Z
Бесплатный концерт Мадонны собрал на бразильском пляже Копакабана 1,6 миллиона человек
Фокус
2024-05-05T18:27:09Z
Умер известный британский актер Бернард Хилл, сыгравший в "Титанике" и "Властелине колец": детали
Telegraf
2024-05-05T17:55:44Z
"Это незаконно": полуобнаженная Тина Кароль без нижнего белья похвасталась соблазнительными изгибами
Знай
2024-05-05T03:51:53Z
Певицу из Украины освистали зрители во время концерта в РФ, она покинула зал
Comments UA
2024-05-02T19:12:49Z
58-летняя Элизабет Херли показала фигуру в леопардовом бикини
Фокус
2024-05-03T13:06:40Z
Белки могли вызвать проказу у людей в Средневековье – исследование
ZN UA
2024-05-05T12:49:20Z
Как избавиться от плесени на стенах: существует простой рецепт
Апостроф
2024-05-04T11:12:55Z
Ваши дети в опасности, если вы их моете мылом: доктор Комаровский предупредил родителей
Знай
2024-05-04T18:21:21Z
Список болезней, с которыми украинцев освобождают от мобилизации: органы, психика и травмы
Знай
2024-05-04T06:36:33Z
Как узнать, что боль в груди - это точно сердце: советы кардиолога, которые нужно знать каждому
Знай
2024-05-05T16:21:34Z
Почему выпадает очень много волос: врачи объяснили, какого витамина не хватает организму
TSN
2024-05-05T14:33:31Z
Без лишней драмы: 10 психологических лайфхаков, чтобы легче переживать потрясения и стресс
Marie Claire
2024-05-04T13:01:18Z
Как правильно выйти из Великого поста и что можно есть: советы диетолога и рецепт
TSN
2024-05-03T18:51:32Z
Новая опасность диабета: заболевание может повышать риск развития рака
Фокус
2024-05-05T16:42:40Z