/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F38%2Fd84936c0377a624bfaa8790520340f2b.jpg)
Боррель заявив, що ЄС не бачить причин для евакуації родин своїх дипломатів з України
У Європейському Союзі поки не бачать причин для евакуації родин своїх дипломатів з України. Таку позицію озвучив керівник європейської дипломатії Жозеп Боррель.
Про це йдеться на портал Євросоюзу.
На нараді глав МЗС країн Євросоюзу обговорять безпекову ситуацію в світі. Зокрема і в Україні. під час обговорення цього питання доєднається держсекретар США Ентоні Блінкен у форматі відеозв'язку.
"Ми не збираємося робити те саме, що і США (евакуйовувати дипломатів – 24 канал), оскільки ми не бачимо для цього якихось конкретних причин", – заявив Боррель.
Як повідомляв 5.UA, у ніч на понеділок, 24 січня, Держдепартамент США оголосив, що розпочинає процес скорочення штату співробітників Посольства у Києві. Скорочення почнеться з від'їзду додому в США другорядних співробітників та членів їхніх сімей.
Також посол Естонії в Україні Каймо Кууск заявив, що, на відміну від американців, Естонія не евакуюватиме своїх дипломатів.
Нагадаємо, евакуювати з України сім'ї дипломатів на тлі загрози війни готується Німеччина.
Як повідомляв 5.UA, Велика Британія почала евакуацію своїх дипломатів з України на тлі загрози вторгнення військ Росії найближчим часом.