MY.UAНовости
Як західні ЗМІ експериментують у тіктоку й інстаграмі
Як західні ЗМІ експериментують у тіктоку й інстаграмі

Як західні ЗМІ експериментують у тіктоку й інстаграмі

В інстаграмі стає все більше тексту й відео, в тіктоку журналісти дуркують та розповідають новини за 9 секунд. ЗМІ вчаться говорити мовою розважальних соцмереж.

Майже половина американців отримує новини із соцмереж. Найбільш політизованим застосунком лишається фейсбук (є постійним джерелом новин для 31% американців), ютуб (22%) і твітер (для 13% відповідно). Однак у спину традиційним соцмережам дихають молодші конкуренти. Політика приходить і в інстаграм та тікток, які потроху позбуваються іміджу розважальних мереж. Так, інстаграм є постійним джерелом новин для 11% американців, а тікток — 6%.

Якщо ці дані на перший погляд виглядають скромними, то варто подивитися на віковий зріз. Reuters Institute у своїй доповіді зазначає, що люди молодші 25 років (покоління Z, чи зумери) рідше відвідують онлайн-видання та менше цікавляться традиційною журналістикою. Молодь віком від 18 до 29 років набагато частіше отримує новини зі снапчату й тіктока, ніж інші покоління. Політично активних користувачів тіктока більшає з року в рік: 29% у 2021 році проти 22% попереднього року. «Хоча ключовою мотивацією для користувачів цих мереж є розваги та забави, протягом останнього року там широко обговорювалися серйозні новини — такі, як психологічне здоров’я, зміна клімату, COVID-19 та Black Lives Matter», — йдеться у звіті.

Reuters Institute зазначає, що ЗМІ почали усвідомлювати важливість участі в цих процесах і приділяти більше уваги візуальним соцмережам. Однак ця інтеграція не завжди й не одразу успішна (особливо у випадку з тіктоком), адже в редакціях працюють журналісти, звиклі до традиційних форматів і балансу в матеріалах, чого не завжди чекає розважальна соцмережа. Тікток любить думки, а не сухі факти. Це передбачає більшу свободу журналістів і створює новий виклик для редакційних політик. Ті медіа, які наважилися прийти в тікток чи інстаграм, усе ще шукають себе, адже молоді соцмережі вимагають іншого контенту, ніж перезаливання відео чи тексту, створеного для фейсбука. Крім того, не зрозуміло, чи вийде заробляти в китайському застосунку або хоча би збільшувати переходи на матеріали (це краще працює в інстаграмі).

Про те, що тікток — поки що неосвоєна територія для медіа, свідчить і той факт, що не всі ЗМІ поспішають іти в цю соцмережу. Ані The New York Times, ані The New Yorker не мають у ній акаунтів. Та й з’являтися медійні облікові записи стали відносно нещодавно. У дослідженні 2020 року іспанські вчені проаналізували 133 профайли телеканалів і програм. Масово реєструватися вони почали в кінці 2019 року. Найбільше акаунтів зареєстрували американські медіа — 27,8%, ЗМІ Іспанії — 12%, Британії — 10,5%.

Самі видавці кажуть, що надалі приділятимуть менше уваги фейсбуку (-8) і твітеру (-5), а замість цього докладуть більше зусиль до інстаграма (+54), тіктока (+44) і ютуба (+43). «Детектор медіа» проаналізував найпопулярніші акаунти у візуальних соцмережах і розповідає про головні медійні тренди в інстаграмі й тіктоку.

Тікток

У китайському застосунку є два медійні табори — ті, хто прийшов зі своїми правилами, і ті, хто йде за трендами тіктока.

Перша група медіа не створює унікального контенту для тіктока, а публікує переважно уривки зі своїх програм (у випадку телебачення), заяви політиків, вірусні відео та іноді — короткі розповіді журналістів про свої матеріали або сторіз із місця подій. Усе, що можна встигнути за хвилину. Один із прикладів — акаунт каналу ABC News із мільйоном підписників, де іноді публікують горизонтальні відео з телевізійного ефіру, навіть не обтяжуючи себе адаптацією.

 

@abcnews #Protests erupting in #Kazakhstan over fuel prices, regime turned violent. ABC News' Patrick Reevell has the latest. #news #international ♬ original sound - ABC News

За схожим алгоритмом працюють і акаунти інших телеканалів. Канал MSNBC публікує лише уривки зі своїх ефірів, маючи 220 тисяч підписників. Обмежується уривками зі своїх телепрограм і cbsnews, який має майже два мільйони підписників.

CNN розпочала вести свій акаунт лише у вересні 2021-го й має скромні 30 тисяч підписників. Телекомпанія також не має ані постійних ведучих, ані унікального тіктоківського контенту й публікує переважно цитати з телепрограм, вірусні відео, фейсбучні відео із субтитрами або розповіді журналістів про їхні матеріали. Наприклад, уривок інтерв’ю з прем’єром Британії Борисом Джонсоном, півторахвилинне пояснення ситуації в Казахстані чи селфі-відео репортерки з місця подій.

@cnn CNN's Clarissa Ward takes you to South Sudan, where biblical floods that began months ago were worsened by the climate crisis. #news #cnn #southsudan ♬ original sound - CNN

У nbcnews понад мільйон підписників і різноманітніший контент. Акаунт пропонує мікс зі своїх програм, популярних відео, виступів політиків, розповідей журналістів та коротких історій із субтитрами. У липні з NBC пішла ведуча тікток-акаунта Мег Людеманн і тепер деякі відео робить Джей Валле, який також розповідає про новини у форматі, більш звичному для зумерів. Акаунт nbcnews — це вдалий приклад поєднання серйозних новин і веселощів, традиційної журналістики і зумерівського гумору.

@nbcnews Is #Pluto a #planet? The debate rages on. #space #news #science ♬ SPACE - Jeffery Keith

Почуття гумору не позичати й акаунту Yahoo News, який має понад півтора мільйона підписників. В описі профілю Yahoo пише: «Так, ми все ще існуємо» (а ви теж мали сумніви?). Ведучий акаунту переповідає новини в тіктовському форматі — із жартами та музикою. Наприклад, пояснює, хто має право на домашнього улюбленця після розлучення або яка маска ефективніша проти ковіду, жартує над нестачею швидких тестів в аптеках чи занадто драматичними новинами. Але розповідає і про серйозні новини.

@yahoonews The gas crater is located in Darvaza, #Turkmenistan and has been burning methane since 1971. #science #learnontiktok #yahoonews ♬ оригинальный звук - GriMMJoOwW

USA Today має стільки ж підписників, як і nbsnews, — 1,1 мільйона. В акаунті публікують вторинний контент — виступи політиків, уривки з відео для ютуба, популярні відео, субтитровані історії, але також створюють і тіктоківські відео: тут ведуча переповідає статтю видання про те, чому продуктові полиці в Америці спорожніли, тут кепкують із жахливої погоди, а ось тут інший ведучий розповідає про пожежу в багатоповерхівці Нью-Йорка.

@usatoday

Atlanta could see measurable snow for the first time in 4 years with Winter storm Izzy.

♬ original sound - bethannebrice

Акаунт latimes (170 тисяч фоловерів) веде одна людина — Вітус Шпехар, що має власну популярну новинну сторінку в китайській соцмережі. Шпехар переповідає останні новини, рекламує статті The Los Angeles Times та навіть трішки акаунт The Washington Post.

@latimes What a thoughtful gift from @washingtonpost & @Dave Jorgenson ???? ♬ original sound - latimes

Профіль щоденного новинного шоу Tagesschau, який виходить на німецькому суспільному мовнику ARD, має 1,2 мільйона підписників. Тут менше жартів і більше серйозних тем. Цей обліковий запис — комбінація унікального контенту, створеного кількома креаторами, уривки відео з програми та залаштунки, де ведучі відповідають на запитання аудиторії та пояснюють, як працює телебачення. Ведучі акаунта розповідають, які нові ковідні обмеження запровадив уряд, чи безпечна атомна енергетика та як відзначають Новий рік у різних країнах під час пандемії.

Найпопулярніший з оглянутих акаунтів — nowthis американської цифрової компанії Group Nine Media — має 4,1 мільйона підписників. Як інші мільйонники, акаунт пропонує поєднання розваг і легких новин. Тут пояснюють, чому марихуана насправді не захищає від коронавірусу, розповідають, як мати розмістила на Бродвеї білборд про пошук хлопця для доньки чи як страуси втекли з ферми і бігають вулицями Китаю. Компанія також веде акаунт nowthispolitics з аудиторією 2,2 мільйона і серйознішим контентом, де публікують важливі заяви уряду, розповідають новини за 9 секунд чи жартують над кумедними політиками.

@nowthispolitics #TuckerCarlson goes from criticizing #Biden for wearing a mask to ridiculing #AOC ♬ original sound - NowThis Politics

Daily Mail з 3,4 мільйона підписників має контент, схожий на nowthis. Британський таблоїд не забуває, що мільйони переглядів в інтернеті все ще збирають коти, іноді — собаки й діти. В акаунту є ведуча, яка розповідає про щось більш новинне (або не зовсім) — чому поліція розслідує Каньє Веста, що чекає на принца Ендрю та як розвивається справа Джеффрі Епштайна. Британський таблоїд лишається вірним собі і жовтим новинам.

Основний акаунт Insider має 3,1 мільйона підписників — і він геть не про політику. Тут переважно пояснюють світ, а не новини. Наприклад, показують, як роблять воланчики для бадмінтону, як виготовляють парфуми з квітів чи як переробляють холодильники. Може, все це видається очевидним, але ці відео збирають мільйони переглядів.

@insider Do you like cheese curds? #LearnOnTikTok #TikTokPartner #insider #cheesecurds #cheesemaking ♬ original sound - Insider

У видання також є окремий акаунт Insider News з лише 48 тисячами підписників. Тут, як і в інших новинних акаунтах, публікують виступи політиків, розповідають новини, а журналісти пояснюють свої матеріали.

@insidernews Hundreds of Hindu devotees bathe in toxic foam in India’s #YamunaRiver. #insidernews #chhathpuja #pollution ♬ original sound - Insider News

Найцікавіший акаунт у тіктоку, як на мене, веде американська газета The Washington Post. Вони були піонерами серед ЗМІ, які наважилися прийти в підліткову соцмережу, і дуже швидко наростили понад мільйонну аудиторію. «Однією з переваг тіктока є те, що він збільшує довіру між The Washington Post і нашими підписниками, — розповідає Дейв Йоргенсон, який є обличчям і продюсером облікового запису. — Я дуже швидко став отримувати коментарі від людей, які говорили: “Мені не подобається The Washington Post, але мені подобається ваш акаунт у тіктоку”. Приємно, що ми наблизилися до користувачів, які тепер бачать нас в іншому світлі».

@washingtonpost U.S. intelligence has found that Russia is planning an offensive that could include as many as 175,000 forces. #Ukraine ♬ original sound - Maggie Winters

За його словами, завдання акаунта — не збільшувати аудиторію газети, а займатися освітою. «Я не очікую, що чотирнадцятирічна дитина оформить передплату на газету, але я сподіваюся, що вона стане поінформованою та медіаграмотною», — каже Йоргенсон. Саме він запропонував редакції створити акаунт у китайській соцмережі. Перші два місяці Йоргенсон просто вивчав тікток і не поспішав кидатися в ополонку смішних відео. Він розповідає, що в своїх тіктоках намагається відтворити стиль серіалу «Офіс», який полюбили підлітки.

@washingtonpost Beto O’Rourke is running for president. He also loves to stand on things. #newspaper #curveball ♬ The President's Speech - Nicholas Dodd

Одна зі стратегій успіху The Washington Post, за словами Йоргенсона, — «не здаватися крутішим, ніж є, тому що фоловери миттєво зрозуміють це». Сам він і двоє молодших ведучих, які приєдналися до нього нещодавно, жартують над його повчальним тоном. Акаунт The Washington Post — класичний приклад інфотейнменту: серйозні новини тут завжди розповідають із гумором. Йоргенсон добряче повеселився 2020 року під час виборчої кампанії і вмовляв кандидатів сміятися над собою. Йоргенсон користується доступом до впливових людей, який має The Washington Post. Так, коли в редакцію прийшов кандидат у президенти Ендрю Янг, Йоргенсон вмовив його команду записати іронічний тікток. На відео Ендрю Янг відпочиває після виснажливого дня, сповненого зустрічей з людьми та інтерв’ю, але разом із цим кепкує над своїм низьким рейтингом: навіть його активна публічність приносить лише 3% підтримки. 

@washingtonpost He did it! #newspaper #thatssotiktok ♬ We Did It! - Dora The Explorer

У цьому тіктоці The Washington Post пояснює, яким тестам на коронавірус варто віддавати перевагу, а тут, слідуючи трендам, ведучі прибирають першу й останню літери зі своєї назви (що виглядає досить тупо), вони також кепкують над губернатором, який сказав, що «омікрон» та «дельта» прийдуть на новорічні вечірки, та розвінчують фейки. Що об’єднує всі ці тіктоки? По-перше, вони є унікальним контентом, створеним трьома креаторами, а не просто перепощуванням відео, зробленого для інших соцмереж. По-друге, всі вони є гумористичними (нагадую, ми все ще говоримо про соцмережу для розваг).

«Тікток — це журналістика у всіх сенсах», — вважає Йоргенсон. Коли йому нагадали, що китайський застосунок прославився цензурою, про яку пишуть і його колеги, він відповів: а хто без гріха? Мовляв, погляньте, що було з фейсбуком після 2016 року.

Журналісти в тіктоку

Не лише медіа, а й журналісти освоюють тікток. Однією з перших туди прийшла Софія Сміт Галер. Вона завела тікток, коли працювала на Бі-бі-сі, а зараз є репортеркою Vice і має 311 тисяч підписників. Її тікток — це відео на фронтальну камеру, де вона пояснює, чому Греція англійською Greece, критикує сексизм у рекламі, або переповідає, як корабель заблокував Суєцький канал. Софія розповідає, що робота над акаунтом забирає близько двох-трьох годин на день: від розробки ідеї до запису відео і спілкування з підписниками. Те, що може здаватися розвагою, насправді робота, на яку потрібно витрачати час.

Репортерка The New York Times Тейлор Лоренц, яка пише про технології та інтернет, має півмільйона підписників. У своєму акаунті вона коментує новини у сфері ІТ та журналістики і відповідає на запитання тіктокерів про свою роботу.

@taylorlorenz The one app you need in the journalism world. #journalism #reporting #news #journalist #studentjournalism #nytimes #newyorktimes ♬ So Hot You're Hurting My Feelings - Caroline Polachek

Ще один успішний акаунт веде кореспондент CNN у Лондоні Макс Фостер, який має 440 тисяч підписників. Він публікує заяви політиків, кумедні новини та відповіді на запитання, де сам пояснює, що відбувається.

@maxfostercnn #royal #titles #katemiddleton #learnontiktok ♬ Blue Blood - Heinz Kiessling & Various Artists

Інший підхід — розповіді про залаштунки телебачення. Журналістка Меган Гілі працює на місцевому каналі Fox 5 у Сан Дієго, Каліфорнія. Не без іронії вона ділиться історіями про роботу локальних репортерів. Наприклад, як вони доношують одяг своїх колег, роблять самі собі макіяж і заробляють небагато (так, в Америці теж!). За її акаунтом спостерігають майже пів мільйона підписників.

@meganhealytv These are true for most local tv news anchors/reporters. Network is a different story! #tvnews #misconception #xgamesmode #imsoproudofyou #reporter ♬ Hell To Da Naw Naw Naw - Bishop Bullwinkle

Інстаграм

Інстаграм набагато більше освоєний засобами масової інформації, аніж молодший тікток. Як і в тіктоку, тут видання часто поєднують серйозні новини і лайфстайл-журналістику. Головні тренди в акаунтах західних медіа — робота зі сторіз, переважання тексту над фото у стрічці й експерименти з відео, адже в інстаграмі торік з’явилася своя тіктоківська стрічка — reels.

Більшість видань розробили свій стиль у сторіз — яскравий і кричущий, як у Fox News, чи більш стриманий, як у The Washington Post; з фото на повний екран, як у Sky News, чи ж на пів екрана, як у The Economist; лише з заголовком, як у Reuters, чи ще й з коротким лідом, як у The Telegraph.

Якщо ви все ще віддаєте перевагу класичному красивому інстаграму, то помилуйтеся сторіз американського The Atlantic, італійської La Repubblica або ж іспанської El Mundo.

У сторіз з’являються свої рубрики. Axios у будні публікує «5 історій, що мають значення сьогодні» — фотографія супроводжується текстом, який коротко описує новину. Одна сторіз — одна новина. Щось схоже робить The Chicago Tribune під назвою DayWatch, але не обмежуючи себе в кількості новин на день. У Time ця рубрика має назву «Що вам потрібно знати зараз». The Financial Times на вихідних публікує «5 історій, які ви могли пропустити цього тижня».

Сторіз стають інтерактивникими. Видання все більше говорять зі своєю аудиторією через опитування, запитання та вікторини. Інстаграмні історії перестають бути статичними. Хоча значна частина медійних акаунтів усе ще публікує лише фото із заголовками (CNN, BBC, HuffPost), але цього вже не досить. Медіа намагаються додавати анімації. Хтось обходиться лише анімуванням фотографії, а дехто може собі дозволити залучити цілу команду, аби пояснити складну тему в серії сторіз.

Відео утверджуються і в інстаграмі. Телеканали публікують новини у reels, видання організовують прямі ефіри з журналістами, де ті відповідають на запитання аудиторії, репортери записують сторіз із місця подій, розповідаючи про залаштунки своїх сюжетів.

Трансформується й сама стрічка. Інстаграм усе більше нагадує своїх текстових побратимів — фейсбук і твітер. Видання, які публікують фото, а під ним — текст, уже можна вважати раритетними. Наприклад, Le Monde: французька газета все ще фокусується на красивих світлинах у стрічці. А The Washington Post, The Atlantic, Politico майже повністю відмовилися від самих лише фото: щонайменше вони супроводжуються заголовком або й розлогим текстом.

У каруселі з фотографій переповідають статті та розтлумачують складні теми. Пояснювальні картки — безумовний тренд медійного інстаграма. Від того, як виглядатиме 2021 рік у книжках з історії, до того, який одяг обирати взимку, — немає теми, котру неможливо розповісти в кількох картках. Тут теж проявляється стиль редакцій. Politico чергує свої брендові чорні й червоні кольори. The Washington Post обирає для своїх пояснювальних карток стримані кольори, а The Guardian привертає увагу яскравою інфографікою.

І головне правило соцмережі — не забувати про розваги й легкий контент. The New York Times увечері публікує свої відомі рецепти, The New Yorker чергує комікси та красиві фотографії, The Telegraph пояснює, як підняти собі настрій взимку.

Західні медіа активно й сміливо заходять у соцмережі, які, на перший погляд, не мають прямого стосунку до журналістики. Що ж іще робити, коли молода аудиторія не приходить до тебе? ЗМІ йдуть на її платформи. Ці трансформації відбуваються не без викликів. Редакції мають відповісти на запитання, скільки свободи вони можуть дати сммникам, які ведуть тікток, скільки ресурсів можуть виділити на створення пояснювальних карток в інстаграмі і чи етично критикувати цензуру в соцмережі й мати там акаунт. Якщо редакція все ж наважиться почати танцювати в тіктоку, то варто щонайменше підглядати за медіа США й Європи, які вже набили перші ґулі і створили успішні приклади.

Ілюстрація: LOIC VENANCE/Getty Images

Теги по теме
СоцмережіInstagram
Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Росіяни обстріляли приватний сектор Краматорська
УкраинФорм
2024-11-26T15:27:42Z
На Полтавщині переселенцям у 64 місцях проживання допомагають міжнародні й місцеві благодійники
УкраинФорм
2024-11-26T15:27:23Z
В Україні не прогнозують опади на початку грудня
УкраинФорм
2024-11-26T15:27:18Z
У Києві та інших областях змінено час відключень світла: нові графіки на 26 листопада
TSN
2024-11-26T15:25:36Z
Місцями мокрий сніг та до 8 градусів морозу: прогноз погоди на 27 листопада
24tv
2024-11-26T15:25:01Z
На Херсонщині суд повернув державі 451 гектар лісових земель
УкраинФорм
2024-11-26T15:15:52Z
На Луганщині дрон уразив автівку, в якій їхали колаборант і троє окупантів
УкраинФорм
2024-11-26T15:00:23Z
На Харківському напрямку відбулося 4 бойових зіткнення, на Куп’янському Сили оборони відбили 12 штурмів — Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2024-11-26T14:51:41Z
Майже 100 тисяч абонентів досі без світла: яка ситуація на Тернопільщині після нічної атаки
24tv
2024-11-26T14:48:20Z
"Україна вже завдавала тактичного ядерного удару по РФ": що відомо про наслідки
GlavRed
2024-11-26T15:25:23Z
Росія другий рік поспіль не потрапила до виконавчої ради Організації із заборони хімзброї
УкраинФорм
2024-11-26T15:25:07Z
"Крєпкий орєшнік": російський депутат прийшов до Думи у "горіховій" футболці із фото Путіна
24tv
2024-11-26T15:24:59Z
Франція хоче на рівні ЄС встановити мінімальний вік доступу до соцмереж
Европейская правда
2024-11-26T15:24:49Z
Туреччина хоче домовитись з США про скасування деяких санкцій проти Росії
24tv
2024-11-26T15:24:47Z
Глави МЗС Естонії та Литви - про рішення МКС: Ордери не можуть виконуватися вибірково
Европейская правда
2024-11-26T15:24:22Z
У заяві G7 не буде згадки про ордер МКС на арешт Нетаньягу – Reuters
ZN UA
2024-11-26T15:22:27Z
У столиці Пакистану сталися зіткнення поліції та прихильників експрем’єра, є загиблі
УкраинФорм
2024-11-26T15:21:21Z
До «виборів» в РФ майже рік, але колаборанти вже отримали вказівку готуватися - Центр нацспротиву
УкраинФорм
2024-11-26T15:18:42Z
Гурт Erreway повертається: актори Буремного шляху анонсували світовий тур
1News
2024-11-26T15:27:22Z
"Здається знайомою": Агату в Stalker 2 зіграла відома українська акторка
Фокус
2024-11-26T15:15:47Z
Артем Пивоваров х KOLA – "Ніч яка місячна", Богдана Бутусова – "So fresh" та Океан Ельзи – "Як ніколи" - 5, 4 і 3 місця чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2024-11-26T15:12:11Z
Актор Олексій Хільський, який загинув на фронті, став частиною гри STALKER 2
24tv
2024-11-26T15:09:59Z
«Жодна дитина зараз в світі не захищена». Про що розповідає серіал «Батьківський комітет»
Детектор М
2024-11-26T15:08:35Z
У комбінезоні з соняхами: українка на "Міс планети 2024" вразила яскравим національним вбранням
24tv
2024-11-26T14:54:17Z
Держмистецтв оприлюднило імена авторів, які претендують на здобуття премії імені Шолом-Алейхема у 2025 році
Детектор М
2024-11-26T14:40:24Z
Франко-український кінофестиваль «MICT» стартує 27 листопада
УкраинФорм
2024-11-26T14:21:12Z
Елтон Джон частково втратив зір
УкраинФорм
2024-11-26T13:55:03Z
Медики "Охматдиту"допомогли дівчині з рідкісною патологією статевих органів
Комсомольская правда
2024-11-26T15:08:56Z
Від падіння до смерті: найпоширеніші кошмари та їх психологічні причини
TSN
2024-11-26T15:06:10Z
Децентралізована наука та її 10 лідерів: від «живого» цифрового організму на блокчейні до баз ДНК
ITC
2024-11-26T13:46:50Z
Навіть безнікотинові електронні сигарети та вейп негативно впливають на здоров’я судин – дослідження
Украина Криминальная
2024-11-26T13:22:21Z
Як правильно зберігати імбир: три способи
TSN
2024-11-26T13:21:38Z
Кров довгожителів демонструє кардинальні відмінності
Portaltele
2024-11-26T12:58:40Z
В медзакладах Харківщини надають допомогу пораненим внаслідок удару по центру міста
Мій Харків
2024-11-26T12:42:43Z
Дієтологиня розповіла, яким напоєм слід розпочинати свій ранок для молодості і енергії: це не кава
TSN
2024-11-26T12:39:26Z
Не коштує нічого: дієвий спосіб покращити швидкість роботи мозку
24tv
2024-11-26T12:15:57Z
Дівчина легіонера «Динамо» розповіла про пікантні переписки з його одноклубниками
ГЛАВКОМ NET
2024-11-26T15:27:37Z
Австралія довічно дискваліфікувала героя Олімпіади-2024 через зміну громадянства
24tv
2024-11-26T14:54:00Z
Футбол VS Бокс: Як Тайсон Ф'юрі та Олександр Усик захопили два світи
Football.ua
2024-11-26T14:49:06Z
«Повторюєш пропаганду Путіна»: Володимир Кличко звернувся до відомого коментатора UFC
ГЛАВКОМ NET
2024-11-26T14:42:46Z
"Краще б РЕБи купили": журналіст розніс президента Полісся за премії футболістам збірної України
24tv
2024-11-26T14:12:52Z
Цимікас травмувався на тренуванні Ліверпуля
Football.ua
2024-11-26T13:52:10Z
Олімпійський чемпіон Храмцов провів турнір у РФ, на який незаконно привезли дітей з Донеччини
ГЛАВКОМ NET
2024-11-26T13:45:28Z
Знаю, що припускався помилок, – МакГрегор вперше висловився про звинувачення у зґвалтуванні
24tv
2024-11-26T13:42:28Z
Барселона веде переговори з Гаві та Педрі щодо нових контрактів
Football.ua
2024-11-26T13:26:04Z
Відключення світла: як діятимуть графіки 27 листопада
ГЛАВКОМ NET
2024-11-26T15:27:46Z
Українські банки пройдуть стрес-тестування у 2025 році
Хвиля
2024-11-26T15:24:36Z
Норвегія планує збільшити допомогу Україні у 2025 році до $2,7 млрд
Европейская правда
2024-11-26T15:16:33Z
Туреччина вимагає винятку із санкцій США для сплати за російський газ
iPress
2024-11-26T15:16:17Z
Ціни на каву досягли рекордного рівня
AgroNews
2024-11-26T15:12:15Z
Чутлива до ризику: як валюта одного із головних партнерів України відреагувала на план Трампа
24tv
2024-11-26T15:09:21Z
Добудова ХАЕС - життєво важливий проєкт для енергетичної незалежності України, - експерт
TSN
2024-11-26T15:06:10Z
Євро подорожчало на майже 50 копійок за добу
24tv
2024-11-26T15:03:25Z
Птахівники прагнуть відновити прибутковість і підвищують відпускні ціни на яйця
AgroPortal
2024-11-26T15:00:40Z
Притягнете до себе біди: що не можна брати в руки 27 листопада - прикмети
GlavRed
2024-11-26T15:25:17Z
Уряд додатково виділив понад 258 мільйонів на фортифікації у Запорізькій області
УкраинФорм
2024-11-26T15:25:09Z
Передати чи не передати: Шольц зробив заяву про надання ЗСУ ракет Taurus
TSN
2024-11-26T15:25:00Z
Мешканцям будинку для літніх людей влаштували дуже відвертий стриптиз – фото та реакція пенсіонерів
TSN
2024-11-26T15:18:32Z
Boeing отримав великий контракт від Повітряних сил США на літаки-танкери KC-46A
InternetUA
2024-11-26T15:12:48Z
Український культурний фонд оголосив прийом заявок на грантові програми 2025 року
УкраинФорм
2024-11-26T15:09:31Z
Майже 80% українців працюють або шукають роботу в Польщі – дослідження
УкраинФорм
2024-11-26T15:08:41Z
"Це вже останні потуги": екстрасенска назвала небезпечні місця в Україні
TSN
2024-11-26T15:06:04Z
Які 3 знаки зодіаку зможуть у грудні змінити роботу
24tv
2024-11-26T15:03:05Z
У Запоріжжі невідомі сокирами порубали автомобіль адвокатки
Украина Криминальная
2024-11-26T15:21:42Z
Щонайменше в 13 областях України надійшли повідомлення про мінування, — ЗМІ
Комсомольская правда
2024-11-26T15:16:36Z
Уламки безпілотника впали на проїзну частину в Сумах: у соцмережах з'явилися шокуючі кадри
24tv
2024-11-26T15:15:38Z
Учасників банди судитимуть за вчинення розбоїв і грабежів на території різних регіонів країни
Украина Криминальная
2024-11-26T15:09:30Z
В Японії стався землетрус магнітудою 6,4
УкраинФорм
2024-11-26T15:09:26Z
Жінка втратила 115 000 гривень через шахрайську пропозицію роботи за кордоном
InternetUA
2024-11-26T15:08:18Z
На борту судна, яке затонуло біля Єгипту, було двоє британців
Европейская правда
2024-11-26T15:08:04Z
У Празі загорілась будівля Національного театру
Европейская правда
2024-11-26T15:08:01Z
Лебідь потрапив у пастку на Київщині: історія порятунку
TSN
2024-11-26T15:06:25Z
Дивно, але факт: у чому різниця між коричневими та білими яйцями
GlavRed
2024-11-26T15:25:25Z
Може бути небезпечно: 5 ознак, що ніж потрібно замінити
GlavRed
2024-11-26T15:25:09Z
Найбрудніші кухонні рушники за лічені хвилини будуть, як нові: трюк із мікрохвильовкою
TSN
2024-11-26T15:06:11Z
Як швидко позбутися волосся, жиру й мила в каналізаційному зливі: допоможуть підручні засоби
TSN
2024-11-26T14:36:54Z
Як правильно носити термобілизну: секрети, які має знати кожен
GlavRed
2024-11-26T14:28:41Z
Гороскоп на завтра 27 листопада: Овнам - великий прибуток, Близнюкам - несподівана подія
GlavRed
2024-11-26T14:28:19Z
Темні овечки в астрологічному колі: які знаки зодіаку мають свої підводні камені
GlavRed
2024-11-26T14:28:03Z
5 парфумів для жінок на зиму: аромати, які закохують в себе з перших нот
24tv
2024-11-26T14:12:17Z
Не викидайте кавову гущу: 5 дивовижних способів її використання
24tv
2024-11-26T13:57:17Z
Чому ноутбуки на Snapdragon X не стали популярними
InternetUA
2024-11-26T15:16:47Z
Штучний інтелект і Біла книга України. Як наздогнати лідерів?
ZN UA
2024-11-26T15:12:37Z
Під льодом Гренландії знайшли покинуту військову базу часів холодної війни
24tv
2024-11-26T15:03:27Z
iPhone 17 Air буде настільки тонким, що не отримає лоток для SIM-карти
InternetUA
2024-11-26T15:01:12Z
Вчені дають відповідь, що ховається під поверхнею Урана та Нептуна
Portaltele
2024-11-26T14:58:42Z
Землю вдарили найпотужніші космічні промені в історії: їхнє джерело десь поруч
ZN UA
2024-11-26T14:55:50Z
Із танка в дрон: винахідник створив робота, який може літати, як БПЛА, та їздити по землі
Фокус
2024-11-26T14:51:23Z
Російські хакери використовують уразливості Mozilla та Windows для атак
InternetUA
2024-11-26T14:49:55Z
Літій-іонні відходять у минуле: нові батареї легші, щільніші та надшвидко заряджаються
Фокус
2024-11-26T14:42:56Z
На європейський ринок виходить недорогий конкурент Tesla Model Y і VW ID.5 від BYD
Фокус
2024-11-26T15:15:08Z
Tatra Trucks показала нові армійські всюдиходи Force
AutoCentre
2024-11-26T15:07:19Z
BYD презентував у Європі новий кросовер Sealion 07
AutoCentre
2024-11-26T14:07:32Z
У Швейцарії виявлено цвинтар раритетних автомобілів
ГЛАВКОМ NET
2024-11-26T14:06:14Z
"Формула-1" поповнилася новою командою – вперше за 10 років
Комсомольская правда
2024-11-26T14:04:32Z
Перший пішов: у ДТП розбили новітній BMW M5
AutoCentre
2024-11-26T13:42:52Z
JAC та Huawei презентували розкішного конкурента Rolls-Royce і Maybach
Фокус
2024-11-26T13:36:42Z
Представлений новий Hyundai Tucson L
Portaltele
2024-11-26T12:58:07Z
ТОП-7 помилок під час сезонної заміни шин: як їх виправити
AutoGeek
2024-11-26T12:45:05Z