/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F1b2da88ba4ab20db93854f2deb04b65c.jpg)
Протести ФОПів під Радою: поліція розділила учасників акції на два табори
Поліція розділила представників громадського руху підприємців #SaveФОП, які мітингують під Верховною Радою, на дві групи.
Як передає кореспондент УНІАН, одна частина мітингувальників розташована на площі Конституції, а інша – на вулиці Грушевського, біля перехрестя з вулицею Шовковичною.
Як пояснили УНІАН у прес-службі Нацполіції, правоохоронці застосували так звану скандинавську модель, при якій групи мітингувальників, які є потенційно конфліктними, розділені між собою для уникнення можливих конфліктних ситуацій.
Одна частина мітингувальників виступає за скасування закону про обов’язкове використання ФОПами касових апаратів, а інша – за його відтермінування.
Як передає кореспондент УНІАН, всього в акції беруть участь приблизно декілька тисяч осіб.
Проїзд з вулиці Шовковичної до Верховної Ради залишається відкритим. Всі прилеглі до вулиці Грушевського вулиці, а саме Шовковична, Липська, Садова, перекриті транспортними засобами поліції. Мітингувальники вимагають, щоб їх пустили пройти до Офісу президента і стверджують, що подавали заявку на проведення такої ходи.
Поліцейські не пускають перехожих в квартал Верховної Ради. Пройти можна лише тим, хто проживає або працює в будинках, прилеглих до будівлі парламенту: поліція вимагає документи, які це підтверджують.
Як повідомляв УНІАН, біля Верховної Ради перекрито рух транспорту через акцію протесту "Попіл", учасники якої виступають за скасування обов'язкових касових апаратів для ФОПів.