MY.UAНовости
Ютуб-шоу «Гордон»: «Колишні» у студії Шустера з присмаком нарцисизму
Ютуб-шоу «Гордон»: «Колишні» у студії Шустера з присмаком нарцисизму

Ютуб-шоу «Гордон»: «Колишні» у студії Шустера з присмаком нарцисизму

Тепер вільнюським друзям Ріната Ахметова доведеться проводити в телеефірі вечори не тільки п’ятниць, а й четвергів. А культ особи Гордона розквітне з новою силою.

27 січня в прямому ефірі на ютубі вийшла прем’єра політичного токшоу «Гордон», яке ведуть Дмитро Гордон та його дружина Олеся Бацман. Програма тривала майже чотири години й за день набрала понад п’ятсот тисяч переглядів (не здивуюся, якщо набере й мільйон, а ще кілька мільйонів накрутять порізані та розтиражовані ютубом уривки). Хоча автори позиціонували цю програму як унікальну, першу в світі й ні від кого не залежну («мы её делаем за свои деньги»), за формою, концепцією, добором героїв та змістом сказаного це просто розширене шоу Савіка Шустера, присмачене порівняно більшою кількістю так званих російських лібералів та персонажів газети «Бульвар Гордона».

Хоча на початку програму назвали зброєю проти російської пропаганди, насправді це черговий політтехнологічний формат, мішенню якого є Володимир Зеленський і його команда. А незримим бенефіціаром — високоповажний гість вільнюського дня народження Шустера. Двоє учасників вільнюських зборів — Арсен Аваков і Євген Комаровський — стали гостями прем’єрного шоу; інших, вангую, побачимо в наступних випусках.

Що ж до російської пропаганди, то власне її розвінчання в програмі немає, хоча риторика шоу, без сумніву, демонстративно антипутінська. При цьому всі учасники шоу говорять російською; питомо українськомовні при цьому оголошують, що переходять на російську, аби всім глядачам було зрозуміло. Що загалом радше підігрує тезам російської пропаганди про Україну як частину єдиного російського ментального простору.

Ні-ні, звісно, я в курсі вірування частини наших співгромадян у те, що якщо голосно говорити щось критичне про Путіна російською мовою та залучати до цього російських лібералів, то крига скресне і населення Росії прозріє (далі можна фантазувати: повстане, скине Путіна, обере на чесних виборах когось гідного, віддасть Крим і забере війська з-під українського кордону, якось так). Предмет цього вірування настільки ж обґрунтований, як цілющі властивості піраміди ю-шинсе. Та й концепція «транскордонного Гордона» приносить подружжю Гордон-Бацман не менш реальний прибуток, ніж свого часу золота пірамідка: відео монетизується, мільйони переглядів накручуються, значна частина глядачів — із Росії та інших пострадянських країн. 

Про творчість Дмитра Гордона в нас (на «Детекторі медіа») заведено писати іронічно, що й не дивно — складно всерйоз обговорювати людину, яка то погрожує комусь вирвати кадик, то передає флешку в Гаагу, то картинно (й так синхронно з Рінатом Ахметовим — дивина!) «розчаровується» у Зеленському, то… Ну, ви в курсі — цю тему розкрив і загалом закрив мій колега Ярослав Зубченко в матеріалі «Кобзон української журналістики». Гумор — найпростіший спосіб етично й естетично пережити, перетравити Гордона.

Спробую відійти від традицій й обійтись без жартів, адже в принципі немає нічого особливо смішного в токшоу «Гордон», як і в культі особи його автора. Як і в теперішній ролі Дмитра Гордона як публічного політика — яким він, як на мене, є.

Як і кожна людина, яка регулярно (тобто не випадково) бере участь в екранних маніфестаціях конфлікту між Ахметовим і Зеленським. Пояснення на зразок «прийшов, щоб висловити свою думку» тут не працюють — усі бачать, що місяцями в ефірі на майданчиках Ахметова висловлюється лише одна думка, просто різними голосами. Принцип леза Оккама змушує припустити, що всі ці люди таки пов’язані між собою, і спільним знаменником є саме Ахметов.

Прикро, але доводиться зарахувати до категорії новоявлених політиків і головного редактора «Цензор.нет» Юрія Бутусова. Чи було це його наміром від початку, чи перепалка на пресмарафоні та подальший конфлікт із ДБР його до цього підштовхнув, але регулярна поява у студії токшоу «України 24» та участь у «Гордоні» в тій самій компанії і з зовсім не журналістською риторикою — ознака фактичного переходу пана Юрія у новий статус. Хоча Бутусов, судячи з міміки під час ефіри, не був у захваті від того, що за чотири години сидіння посеред студії йому дали слово на кілька хвилин. І то лише для того, щоб повторити раніше озвучені звинувачення на адресу оточення Зеленського, нагадати про горезвісну поїздку в Оман і так далі, і в якості бонусу сказати пару загальних фраз про високий бойовий дух українського суспільства. 

Таке враження, що Бутусова запросили спеціально, щоб подратувати Банкову. Про Євгена Комаровського, який досить давно перекваліфікувався з народного педіатра в народного політкоментатора-опозиціонера, напевно, й пояснювати не треба. В мистецтві політично-анекдотичного стендапу він переплюнув навіть Вадима Рабиновича.

Що ж до Гордона, то в кінці грудня 2021 року він опинився на чолі «президентського рейтингу неполітиків» від Центру Разумкова. Замовника цього соціологічного опитування не розкривають. Звісно, рейтинг цей слід сприймати скептично, адже, по-перше, серед «знаменитостей, які не займаються політикою», запропонованих респондентам у списку, чимало займаються якраз політикою. Оцініть самі: крім Гордона, у п’ятірці «рейтингу» — Віталій Портников, Наталія Мосейчук, Євген Комаровський і Дмитро Співак. А чим вони, пардон, займаються?

По-друге, у виборах усе ж братимуть участь переважно політики, а чи може, як 2019 року, спрацювати ставка на «неполітика з-поза системи» — навіть теоретично дуже складне питання. Але діяти на нерви Зеленського, стурбованого відсутністю «медіасоюзників», гаданий кандидат Гордон в оточенні вільнюської dream team — Авакова, Комаровського, Разумкова, Гройсмана, Яценюка і Шустера, а на додачу до них Смешка (до якого в Гордона є всім відомі власні сентименти), Ляшка й Саакашвілі — може вже сьогодні.

Чим, власне, на шоу «Гордон» і займаються. Принагідно погладжуючи нарцисизм автора-ведучого, якому дуже важливо регулярно поповнювати Книгу рекордів Гордона. Ну який ще модератор, оголошуючи учасника програми, зробив би ремарку «моє інтерв’ю з ним набрало на ютубі вже 14 мільйонів переглядів!»? З розряду погладжувань був і прочитаний на початку програми лист важкохворого Леоніда Кравчука із побажанням успіхів токшоу «Гордон»: 

Це якщо хтось досі сумнівався, що в Дмитра Гордона багато важливих, впливових і знаменитих друзів. Завдяки унікальним зв’язкам у пострадянському «російському світі» для ведучого не проблема забезпечити участь у шоу колишніх друзів і близьких соратників Путіна, які тепер ліберали, опозиціонери, емігранти і «за нас». Цього разу це були Сергій Пугачов — колишній російський банкір, який двадцять п’ять тому емігрував до Франції і колись дружив з Путіним, та Андрій Ілларіонов, частий гість українських телеефірів, який був радником Путіна — теж двадцять років тому. Навіщо ці достойники підтримували президента-кагебіста, ката Чечні, який нищив у Росії паростки демократії якраз у часи їхньої дружби-співпраці — питання риторичне. Ну, тепер вони «за нас», тому їхня експертна думка про Росію і Путіна надзвичайно важлива й варта уваги. Відомо, що Андрій Ілларіонов як ніхто вміє прогнозувати широкомасштабні наступи Росії на Україну — саме він прогнозував наступ листопада-грудня 2014 року, весни 2021 року, літа 2021 року — щоправда, в проміжках між цими прогнозами казав, що без мільйона російських військових на кордоні наступу можна не боятися. Також 2015 року Ілларіонов прогнозував, що Путін скоро піде на пенсію, що 2018 року Росія окупує Білорусь… Коротше, ви зрозуміли.

Глибокі знавці путінської душі двадцятирічної давнини намагалися відповідати на прямі питання ухильно та багатозначно. «Я не могу утверджать, будет или нет... Я не политолог… Сама историческая ситуация о многом говорит, и мы это понимаем», — каже Сергій Пугачов. «Вы, как никто, знаете, что у него в голове», — переконує його у відповідь Гордон. Згодом з’ясується, що, на думку Пугачова, Путін не диктатор і не монарх, рішення приймає не сам, але хоче, щоб з ним говорили і домовлялися. А непричетність до політології не завадила банкіру-емігранту згодом із розумним виглядом ствердити, що «коллективный Запад не очень-то понимает, чего Путин хочет».

До путінознавців долучився й Віктор Шендерович — письменник, публіцист і політик, який нещодавно поїхав з Росії: суть його красномовного виступу — «я надеюсь, что это блеф». Емігранту Шендеровичу Гордон на початку програми подарував означення «совесть России». «Совесть», до речі, теж натякнула, що до агресії Путіна штовхає оточення. Згодом про душу Путіна розмірковував російський опозиціонер Гаррі Каспаров, який зараз живе в США. Звертаючись до нього, Гордон зокрема сказав: «Украинцы всё-таки братский народ по отношению к  русским, что проверено десятилетиями, столетиями». Що там було про російську пропаганду? «Братский народ» — це саме вона.

Поки на початку виступали путінознавці, камера раз у раз вихоплювала великі плани гостей у студії: задумані, знуджені (Бутусов позіхає), роздратовані, знервовані аж до тику (Комаровський). Мовчати півгодини для «вільнюсців» було явно нелегко — не терпілося перейти до діла, тобто до слова.  Щоб сказати, що «боеготовность русской армии ниже, чем укрáинской» (вивчити, як наголошується в російській слово «украинская», колишній український міністр внутрішніх справ Арсен Аваков так і не зміг), «укрáинский народ готов», назвати Путіна «бешеной собакой», згадати «слобожанский язык» і люб’язно пообіцяти підтримку Зеленському у разі вторгнення. Тим часом глядачів у ютубі спитали: вторгнеться чи ні? І чи зупинить Путіна захід? 

Спостерігати за поведінкою Арсена Авакова було цікаво: він поводився по-хазяйськи, то оголошуючи чергового гостя, то вставляючи репліки там, де була явно не його черга, то командуючи (жартома чи ні), аби всі камери перевели на нього. На традиційних токшоу, навіть на каналах Ахметова, ексміністр собі аж такого не дозволяє. 

З уст Ігоря Смешка глядачі вчергове почули бідкання, що дарма відмовились від ядерної зброї, принагідно дізнавшись, що «английский язык был вначале, чем американский», а також пропозицію вимагати виконання Будапештського меморандуму (теж свого роду аналог піраміди ю-шинсе в міжнародно-політичній демагогії українських політиків). А ще — створити «правительство национального спасення с профессионалами» (інакше кажучи, взяти в уряд Смешка). Коментувати готовність України до надзвичайної ситуації до студії покликали Миколу Чечоткіна — голову Державної служби з питань ліквідації надзвичайних ситуацій… колишнього, звісно. Листопадова відставка не завадила Чечоткіну озвучувати рекомендації від імені ДСНС; поза тим він нахвалював прем’єра Володимира Гройсмана і присутнього в студії Авакова. Про готовність військову говорив колишній (до 2014 року) голова Генштабу Володимир Заманаза восемь лет мы ничего не сделали, чтобы поднять уровень жизни населения, чтобы оно хотело защищать это государство»). Лейтмотивом цих виступів були твердження про провальну політику Зеленського і компанії в тій чи іншій сфері — ну зовсім як на «Україні 24».

Логічніше було, напевно, запропонувати розповісти про підготовку до вторгнення комусь із чинних посадовців, — але в Гордона працює інша логіка. Його шоу, як і більшість випусків шоу Шустера в останні кілька місяців, сміливо можна було назвати «Колишні». 

Знавців психології та політики Заходу (на противагу путінознавцям) в ефірі представляв також «колишній» — американський дипломат Курт Волкер, кавалер ордену Ярослава Мудрого, який був уповноваженим США з українських питань у 2017—2019 роках (за президентства Трампа). Гордону Волкер любив давати інтерв’ю ще за тих часів, не відмовив і цього разу. Важливий момент: зараз Волкер не виконує жодних офіційних функцій, пов’язаних з американсько-українськими відносинами, й не вповноважений озвучувати позицію уряду. Але Гордон ставить запитання «за всю Америку» — і Волкер, нехай дипломатично, «за всю Америку» відповідає, називаючи Сполучені Штати Америки «ми». Глядачі задоволені: справжній американець!

Повернімось до позиціонування «Гордона» як ні-від-кого-не-залежного шоу та «території свободи». Це дивно, бо майже всі персонажі цього токшоу, за винятком хіба що казахстанця Сейсембаєва, брали чи регулярно беруть участь в ефірах токшоу «України 24» та «України». І якби все те саме відбулося у студії Шустера (тільки без Гордона, Олесі Бацман та їхнього фірмового нарцисизму) — ніхто б не здивувався. Навіть обов’язкова рубрика «Свободи слова Савіка Шустера» «що там у Саакашвілі», відірвана від реальних подій та зацікавлень українського суспільства, у Гордона є. Під час включення нардепки Єлизавети Ясько — «возлюбленной» Саакашвілі — на екран вивели… звісно ж, спільне фото Гордона і Саакашвілі.

Власне, в нарцисизмі, здається, й уся відмінність цього шоу від програм на лінійних каналах Ахметова. Наприклад, коли виступав Степан Хмара, — єдиний гість, до якого ведучий звернувся українською мовою, — режисер довго, довго показув одночасно з ним на розділеному екрані окремо Гордона і окремо Бацман. 

А після виступу Хмари подружжя зійшлося в один кадр, аби урочисто закликати аудиторію поаплодувати дисидентам радянської доби («Буковский, Щаранский, Чорновил» — ще один натяк на спільну історію). Під час промови Комаровського на екран у студії вивели «меми» (чи не в редакції «Гордона» намальовані?) патріотичного змісту з Гордоном у головній ролі.

І це вже мовчу про рекордну кількість великих планів із реакцією Гордона на слова різних промовців — глядачам постійно нагадували, що він не просто ведучий, а головний герой свого іменного шоу. І що на загальних планах слово «гордон» повторювалось на екрані тричі — на титрі, на підлозі та на стіні.

Андрій Ілларіонов, який нібито спеціально для участі в шоу Гордона прилетів з Америки, під завісу програми сказав, що «большой войны не будет». Враховуючи точність його попередніх прогнозів, від цього навряд чи має бути спокійніше. А в самісінькому фіналі всіх гостей змусили сфотографуватись із аркушиками паперу з гештеґом Stand With Ukraine!

І  на цих аркушиках також було написано «Гордон». 

Тож робоча гіпотеза: в ефір «України» чи «України 24» цей продукт не взяли, бо такої концентрації Гордона жоден ефір не витримає :) Проте тепер, задовольняючи свої нарцисичні потреби щочетверга, Дмитро з Олесею вбиватимуть ще парочку зайців в інтересах Ріната Ахметова. Програма виходить із 20:00 і «до останнього глядача» і повністю перекриває час виходу «Права на владу» на «1+1» — програми-антипода ахметовських токшоу. Можливо, ютуб-шоу вдасться відтягнути частину аудиторії програми Наталі Мосейчук. Програмі «Народ проти» з Наташею Влащенко, яка виходить у цей час на «Україні 24», це не дуже вдавалося. 

Крім того, це шоу — ще один майданчик для просування «вільнюсців», яким тепер доведеться просиджувати в студії Шустера вечори не тільки п’ятниць, а й четвергів. І критикувати владу тут можна буде без жодного остраху — Нацрада ютуб не закриє. І, знову ж таки, абсолютно вільно використовувати російську мову, не зважаючи на законодавчі обмеження.

І в разі чого на будь-які звинувачення в заангажованості автори програми — в якій, до, речі, не знайшлося місця жодному, хай навіть дуже поміркованому симпатику чинної влади, — відповідатимуть: «Ви що, з дуба впали? Який Ахметов? Ми робимо цю програму на свої гроші!» І взагалі — які стандарти, який баланс, яка журналістика? Це ж ютуб.

Коли ми пишемо щось критичне про Дмитра Гордона, в коментарях завжди зауважують, що йому слід віддати належне — він популярний, на нього є попит в аудиторії. Безперечно. Чи свідомі глядачі, що за начинка міститься в цукерках «Гордон у шоколаді» — інше питання.

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Окупанти на Донеччини влаштували для дітей конкурс пілотів БПЛА, який фінансує Путін
УкраинФорм
2024-11-25T14:04:32Z
Росіяни вдарили КАБами по Дергачівській громаді на Харківщині
УкраинФорм
2024-11-25T14:01:31Z
Загрозлива ситуація у Часовому Яру: в ОТУ "Луганськ" розповіли деталі
24tv
2024-11-25T13:57:10Z
Погода в Україні 26 листопада: на деревах - паморозь, сніг - на сході та заході
Комсомольская правда
2024-11-25T13:54:39Z
Морози та ожеледиця: Гідрометцентр розповів про погоду на Київщині
Хвиля
2024-11-25T13:48:46Z
Російські війська наступають на Торецьк із неймовірною швидкістю — ОТУ "Луганськ"
ZN UA
2024-11-25T13:43:58Z
В Ужгороді "утеплили" на зиму пальми на знаменитій алеї
Комсомольская правда
2024-11-25T13:43:33Z
Бійці Третьої штурмової зачистили селище Копанки на Харківщині
24tv
2024-11-25T13:43:30Z
Бачимо наявні загрози на Запоріжжі – Зеленський
1News
2024-11-25T13:39:24Z
Меркель: Якби Україна почала рух до НАТО у 2008 році, війна почалась би раніше
Европейская правда
2024-11-25T14:03:48Z
Топгенерал НАТО: Армія РФ зараз більша, ніж два роки тому, але її якість гірша
Европейская правда
2024-11-25T14:01:57Z
"Є лише 1 вихід": коли відбудуться вибори в Україні і до чого тут Трамп
GlavRed
2024-11-25T13:57:35Z
У парламенті Сербії побилися депутати
Европейская правда
2024-11-25T13:54:39Z
Сибіга акцентував на ролі Індії у просуванні справедливого миру в Україні
УкраинФорм
2024-11-25T13:54:20Z
У Польщі зробили заяву щодо збиття цілей над Україною на тлі застосування Росією "Орешника"
24tv
2024-11-25T13:51:53Z
Жорін висловився про ідею розформування ТЦК: "Проблема в іншому"
TSN
2024-11-25T13:51:50Z
Британська розвідка проаналізувала стан економік України та Росії на тлі війни
Европейская правда
2024-11-25T13:49:51Z
Рада «тихцем» дозволила не конфісковувати майно деяких обвинувачених в корупції
ZN UA
2024-11-25T13:49:47Z
Старший син Ірини Білик вперше за тривалий час вийшов на зв'язок: де зараз 25-річний Гліб Оверчук
TSN
2024-11-25T14:03:20Z
16-річний син Потапа потрапив до лікарні зі зламаним носом: "Дуже болить голова"
TSN
2024-11-25T13:51:47Z
У Римі відбудуться «Дні українського кіно»
УкраинФорм
2024-11-25T13:51:37Z
В Україні назвали цьогорічного лауреата премії імені Григорія Кочури
УкраинФорм
2024-11-25T13:46:41Z
Місячний календар стрижок на грудень 2024 року: коли ідеальний час для зміни зачіски
TSN
2024-11-25T13:39:35Z
За добу зібрав понад 1 мільйон переглядів: вийшов офіційний трейлер нової української комедії
24tv
2024-11-25T13:33:16Z
Найпопулярніші сумки 2025 року: на що треба звернути увагу
24tv
2024-11-25T13:24:30Z
Український культурний фонд презентував конкурсні програми восьмого грантового сезону
Детектор М
2024-11-25T13:22:32Z
16-річний син Потапа зізнався, як проводить час із Дорофєєвою та яка вона насправді у житті
TSN
2024-11-25T13:18:18Z
Як помити вікна до блиску, щоб не було розводів: несподівані лайфхаки
24tv
2024-11-25T13:18:28Z
Чому кава корисна для здоров'я: основні причини
TSN
2024-11-25T13:06:26Z
Хвороба Альцгеймера насправді може не бути хворобою мозку
Portaltele
2024-11-25T12:52:59Z
Чи допомагають вилікувати ангіну спреї для горла
24tv
2024-11-25T12:06:22Z
Користуйтесь сезоном на повну: 5 причин щодня їсти мандарини
Знай
2024-11-25T11:51:34Z
Бджолине лікувальне ліжко в піраміді: авторська методика оздоровлення Ольшанського
TSN
2024-11-25T10:21:16Z
Дослідження попереджає: бути диванним овочем шкідливо для пам'яті
Фокус
2024-11-25T09:46:40Z
Хвороби крові: які аналізи здати, щоб виявити
24tv
2024-11-25T09:21:59Z
МОЗ посилює контроль над психіатричними оглядами з 2025 року
УкраинФорм
2024-11-25T09:13:47Z
Ліверпуль веде переговори про продовження контракту Салаха з його агентом
Football.ua
2024-11-25T13:58:15Z
ПСВ – Шахтар: де дивитися і ставки букмекерів на матч Ліги чемпіонів
TSN
2024-11-25T13:51:06Z
MSM Football Academy: новий крок у футбольній кар’єрі!
Football.ua
2024-11-25T13:40:15Z
"Це може бути останній рік": промоутер зірки хевівейту анонсував завершення кар'єри свого бійця
24tv
2024-11-25T13:39:29Z
Вінісіус – після травми: Божевільний календар
Football.ua
2024-11-25T13:35:53Z
Українки здобули історичне "срібло" Кубка світу з фехтування в командній рапірі
TSN
2024-11-25T13:25:15Z
"Вибач, Сан-Марино, цього разу не зустрінемося": найкращі коментарі тижня на Football.ua
Football.ua
2024-11-25T13:04:16Z
Кучеров зіграв 200 матчів за Верес
Football.ua
2024-11-25T13:01:40Z
Ми довгий час страждатимемо, – Аморім розповів, що очікує МЮ після його призначення
24tv
2024-11-25T12:42:38Z
Польські фермери можуть відновити блокаду всього кордону з Україною 10 грудня
Европейская правда
2024-11-25T14:03:54Z
Україна, Литва та Велика Британія об'єднались у боротьбі з викраденням зерна Росією
24tv
2024-11-25T14:03:36Z
Чи буде долар дорожче 42 на початку грудня
24tv
2024-11-25T14:03:02Z
Чистка в авіагалузі: в Росії звільнили двох директорів авіаційних заводів
24tv
2024-11-25T13:54:03Z
Бичачий ринок у розпалі: як торгувати безпечно і вигідно
ITC
2024-11-25T13:47:15Z
GET Business Festival: сила зростання бізнесу у часи викликів
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T13:45:57Z
В Україні створено майже 1 ГВт резервних генеруючих потужностей - Асоціація малих міст
TSN
2024-11-25T13:39:45Z
Уряд США та Європейська комісія виділяють ДТЕК Ріната Ахметова 106,6 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури після чисельних російських атак
TSN
2024-11-25T13:39:27Z
Трамп може спровокувати потужний обвал низки валют, – Bank of America
24tv
2024-11-25T13:39:25Z
Максим Жорін розповів, чи становлять війська Північної Кореї загрозу Україні
TSN
2024-11-25T14:03:27Z
КНДР збільшує потужності заводу з виробництва ракет для Росії – Reuters
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T14:01:32Z
Національна академія наук заборонила співробітникам користуватися Telegram
InternetUA
2024-11-25T14:01:30Z
Виплати "тисячі Зеленського": "Укрпошта" забезпечить гроші тим, хто без "Дії"
Новости Украины
2024-11-25T14:00:46Z
Європеєць звинуватив STALKER 2 в "націоналізмі" через сірники: українці відповіли мемами
Фокус
2024-11-25T14:00:16Z
У Міноборони Тайваню заявили, що Китай знову запустив повітряну кулю після піврічної перерви
InternetUA
2024-11-25T13:58:29Z
Ракети ATACMS, ймовірно, знищили ворожу систему ППО у Курській області
24tv
2024-11-25T13:54:00Z
В Україні дівчинка народилась із чоловічими статевими органами: подробиці рідкісної генетичної аномалії
TSN
2024-11-25T13:51:20Z
Олена Зеленська відповіла, де зараз перебувають її діти: "Маємо зберігати їх у безпеці"
24tv
2024-11-25T13:48:49Z
На Закарпатті поліція заблокувала черговий канал переправлення через кордон військовозобов’язаних
Украина Криминальная
2024-11-25T13:57:01Z
На Закарпатті врятували чоловіків, які застрягли в крижаній Тисі
1News
2024-11-25T13:57:01Z
У Червоному морі затонула яхта: у МЗС відповіли, чи були на борту українці
24tv
2024-11-25T13:54:43Z
Падіння вантажного літака у Вільнюсі: нові подробиці і версії
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T13:45:55Z
Катастрофа літака над Вільнюсом: екіпаж перед падінням не повідомляв про жодні проблеми
Европейская правда
2024-11-25T13:30:51Z
Інтернет-шахраї видурили у жінки понад 155 тисяч гривень
InternetUA
2024-11-25T13:28:10Z
На Київщині внаслідок атаки російських дронів пошкоджені чотири будинки
УкраинФорм
2024-11-25T13:27:59Z
У Тернополі поліцейські розшукали зловмисника, який пошкодив фасади 17 церков
УкраинФорм
2024-11-25T13:24:16Z
Румунію сколихнуло 2 землетруси: їх зафіксували поблизу України
24tv
2024-11-25T13:24:00Z
Ще один відмінний рецепт для святкового столу: класичний салат "Дністер"
24tv
2024-11-25T13:54:34Z
Стрес, дешеві продукти і блекаути: як війна змінила харчові звички українців
24tv
2024-11-25T13:42:41Z
Ялинка вже не в моді: якими рослинами можна замінити традиційне новорічне дерево
GlavRed
2024-11-25T13:27:41Z
Жінка витратила 10 місяців на очищення будинку, який забруднив матрац: що пішло не так
24tv
2024-11-25T13:18:37Z
Килим має бути світлішим чи темнішим за диван: експерти з інтер'єру розповіли, як знайти баланс
24tv
2024-11-25T13:18:32Z
Щоб не злиплися і не розварилися: як і скільки часу варити пельмені
24tv
2024-11-25T12:12:32Z
5 звичок для дому без пилу: забудете про часте прибирання
24tv
2024-11-25T12:06:25Z
Хто оплачує рахунок на першому побаченні у поколінні зумерів
24tv
2024-11-25T12:03:32Z
Чим відмити у ванній іржу: швидкий спосіб, який здивує результатом
24tv
2024-11-25T11:57:28Z
В Італії почнуть випускати електробуси за технологією Geely
AutoCentre
2024-11-25T14:04:06Z
Видаліть їх негайно: які повідомлення небезпечні для вашого телефону
Знай
2024-11-25T13:51:57Z
Найкращі функції Telegram, які використовує не кожен — список
InternetUA
2024-11-25T13:47:49Z
Британська телеведуча Алекс Скотт розповіла, що онлайн-тролі погрожували облити її кислотою в обличчя
Детектор М
2024-11-25T13:47:26Z
Земля прощається зі своїм тимчасовим супутником, а тим часом учені з'ясували його походження
24tv
2024-11-25T13:33:24Z
Українські розробники створили штучний інтелект, що з високою точністю виявляє ударні дрони
InternetUA
2024-11-25T13:31:19Z
Експерти назвали єдину характеристику смартфона, яка має значення: що це
Фокус
2024-11-25T13:21:21Z
Одна з кращих ігор 2024 року вперше отримала знижку на честь Чорної п'ятниці
24tv
2024-11-25T13:18:33Z
Захід занепокоєний майбутнім Google через розвиток ШІ
InternetUA
2024-11-25T13:16:49Z
Стартувало виробництво Mercedes eActros 600
Portaltele
2024-11-25T13:52:14Z
Готуємо автомобіль до зими: важливі етапи та чому вони необхідні
AutoCentre
2024-11-25T13:49:42Z
Німці визначили найбільш та найменш надійні авто з пробігом віком до 13 років
Фокус
2024-11-25T13:30:09Z
Топ-3 кросовери, які служать понад 20 років
360ua.news
2024-11-25T13:09:20Z
Покупців хетчбека Mitsuoka M55 Zero визначить лотерея
AutoCentre
2024-11-25T13:07:13Z
Ціна — 1300 євро: представлено найдешевший електричний Renault
Фокус
2024-11-25T12:36:48Z
Дешево та ефективно: чому досвідчені водії радять возити з собою господарське мило
TSN
2024-11-25T12:36:00Z
Chrysler переводить на електротягу популярну модель
AutoCentre
2024-11-25T12:15:25Z
Чорна п’ятниця з Mitsubishi: знижка 5% на кросовери!*
AutoCentre
2024-11-25T11:04:44Z