/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F32a65c45bdc6f8b72dc1a75e6597d674.jpg)
У Міноборони повідомили, чи планується в Україні оголошення мобілізації
Резніков наголосив, що зараз важливо не поширювати паніку серед населення.
Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що наразі потреби у мобілізації населення немає. Натомість відбуватиметься формування сил територіальної оборони.
Про це очільник Міноборони сказав в інтерв'ю LB.ua.
“Потреби в мобілізації, з погляду загрози, зараз немає. Якщо ми оголосимо тренувальну мобілізацію, це викличе паніку на вулицях. Усі будуть думати, що ми знали і приховали, що ворог завтра нападе”, - пояснив Резніков.
За його словами, наразі проводитиметься робота з формування Сил територіальної оборони.
"Їх будуть вчити, будуть нормальні польові навчання. І перше навчання ми почнемо з голів ОДА, РДА, плюс КМДА, звісно. У нас чотири сектори: північ, південь, схід і захід. Так само розділені й командування Сил територіальної оборони. Почнемо з півночі, зберемо всі області, плюс Київ, будемо їх вчити два-три дні на полігоні, як взаємодіяти, як що робити. Потім буде схід, південь і захід", - резюмував глава Міноборони.
Читайте також:
- Українці масово освоюють навички виживання під час воєнних дій
- "Ніхто не буде у безпеці": Маркарова заявила, що РФ не обмежиться вторгненням до України
- "Найсерйозніша криза безпеки в Європі від 1980-х": які геополітичні наслідки ймовірного вторгнення РФ до України