MY.UAНовости
Нові канали в мультиплексах «Зеонбуду»: чи оголосить Нацрада новий цифровий конкурс?
Нові канали в мультиплексах «Зеонбуду»: чи оголосить Нацрада новий цифровий конкурс?

Нові канали в мультиплексах «Зеонбуду»: чи оголосить Нацрада новий цифровий конкурс?

Претендентів на нові місця в мультиплексах цифрового телебачення не бракуватиме. Тим часом у великих медіагрупах чекають не розширення мультиплексів, а збільшення покриття.

Ледь не кожен канал із загальнонаціональними амбіціями та супутниковою ліцензією мріє про цифровий ефір, який забезпечує покриття на всю країну, підвищує цінність активів і дає більше можливостей для монетизації (зокрема і продажу реклами). Однак цифровий ефір обмежений. Отримати місце в цифрі каналам важко саме тому, що всі такі місця зайняті — або позиціонувались як зайняті. В українському цифровому ефірі зараз мовлять три десятки загальнонаціональних каналів. Вони розміщені в мультиплексах компанії «Зеонбуд», яка є монопольним провайдером-оператором у цій ніші. Конкуренцію «Зеонбуду» може найближчим часом скласти Концерн РРТ, який будує свій мультиплекс, однак конкурс на нього ще не оголошений. 

У цих умовах на початку року «Зеонбуд» зробив несподівану заяву: компанія подала заявку до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, у якій повідомила, що провела модернізацію своїх цифрових телемереж МХ-2, МХ-3, МХ-5 і створила вільні канали мовлення для чотирьох додаткових загальнонаціональних телерадіоорганізацій. Тепер «Зеонбуд» просить Нацраду оголосити конкурс на ці канали. «Детектор медіа» з’ясував, як це вплине на український ринок і хто зацікавлений в отриманні місця в мережах «Зеонбуду».

Які канали вже мовлять у цифровому ефірі

Наразі в мультиплексах «Зеонбуду» мовлять 29 загальнонаціональних каналів.

  • MX-1 — «Інтер», «Україна», «1+1», НТН, К1, «UA:Перший», ICTV, «Enter-фільм»;
  • MX-2 — Zoom, «Індиго TV», СТБ, ТЕТ, К2, Новий канал, М1, Прямий;
  • MX-3 — «Мега», «Піксель TV», XSport, «НЛО TV», «2+2», «Еспресо TV», «ПлюсПлюс»,УНІАН ТБ;
  • MX-5 — 5 канал, «UA: Культура», «Рада», «Україна 24», 4 канал.

Також поки що не зайняте місце каналу ZIK, який був відключений після запровадження санкцій РНБО на початку минулого року.

Вільні місця в мультиплексі провайдера не є несподіванкою для ринку. Ще до зміни модуляції «Зеонбуду» лишались місця для 8–16 каналів — цей резерв компанія зберігала для запуску платного пакета. Нагадаємо, у 2019 році «Зеонбуд» оголосив про наміри запустити у 2020 році пакет із 24 платних каналів. Звісно, ця ідея викликала спротив інших гравців, яким зайвий конкурент на ринку платного телебачення не потрібен. На заваді запуску платного пакета в технології цифрового ефіру стало й те, що у 2014 році «Зеонбуд» після наполегливих прохань Нацради розкодував свій сигнал. Телетюнери й цифрові телевізори Т2, які після того встановили собі глядачі, не зможуть приймати закодований сигнал, потрібний для перегляду платних каналів. А вже станом на 2022 рік, із шаленим бумом розвитку ОТТ, ідея платного пакета «Зеонбуду» втратила актуальність. І зрештою компанія, за словами нового керівника Володимира Манжосова, відмовилась від цієї ідеї.

Натомість за ці роки в мультиплекси компанії примудрилися потрапити ще кілька каналів без оголошення нових конкурсів. Насамперед це 4 канал. Навесні минулого року юридична особа мовника «ТРК Інтеррадіо» придбала компанію «Корона Санрайс», яка мала цифрову ліцензію на телеканал «Вінтаж-ТБ». Після трирічної перерви 1 червня 2021 року цей канал сплатив усі борги й відновив мовлення в мультиплексі МХ-5 цифрового ефірного телебачення Т2. А невдовзі новим власником каналу став нардеп від «Слуги народу» Олексій Ковальов.

Ще два місця дісталися групі «1+1 медіа». Нагадаємо, у 2019 році Нацрада дозволила телеканалу групи «1+1 медіа» УНІАН (ТОВ «УНІАН ТБ») мовити в загальнонаціональній цифровій ефірній мережі компанії «Зеонбуд». Нацрада задовольнила заявку каналу про переоформлення його ліцензії та зміну мультиплексу з неробочого МХ-4 (якого де-факто не існує, а ліцензія його провайдера — ТОВ «Українська цифрова телемережа» — була анульована кілька років тому) на МХ-3.

Однак у 2019 році Нацрада переоформила ліцензії телеканалів холдингу «1+1 медіа» — «ПлюсПлюс» і УНІАН — і дозволила їм помінятися логотипами і програмними концепціями. Фактично ж відбувся обмін мережами каналів.

А восени 2021-го те саме відбулося з цифровою ліцензією М2. У 2021 році юридична особа каналу «Телеодин» створила дочірню компанію «Дідживан» і перевела на неї цифрову ліцензію. Нацрада з цим погодилась, і в жовтні 2021-го переоформила ліцензію на новий канал із логотипом «Аргумент ТВ». А згодом цей мовник змінив логотип. Нацрада переоформила ліцензію компанії ТОВ «Дідживан». Внаслідок цих змін канал УНІАН отримав цифрову ліцензію в мультиплексі.

Також варто згадати, що місця в мультиплексах «Зеонбуду» стало менше після того, як у цифрі канал «Україна» запустив HD-версію: цей формат мовлення потребує більшого ресурсу.

Чи погодиться Нацрада оголосити конкурс на вільні місця в мультиплексах «Зеонбуду»?

Як повідомили «Детектору медіа» в Нацраді, регулятор розглядає звернення «Зеонбуду». «З урахуванням того, що, згідно із законом, на Національну раду покладений обов’язок сприяти максимальному територіальному охопленню каналами, мережами мовлення та телемережами, ми чекаємо на оголошення конкурсу найближчим часом та маємо надію, що телеглядачі нашої мережі вже в травні отримають можливість для перегляду ще більшої кількості телепрограм», — сказав в інтерв’ю «Детектору медіа» Володимир Манжосов. «Детектор медіа» звернувся до голови Нацради Ольги Герасим’юк, щоб дізнатися її позицію щодо оголошення конкурсу, і чекає на відповідь.

Колишній член Нацради Олександр Ільяшенко в коментарі «Детектору медіа» сказав, що, на його думку, Нацрада має оголосити конкурс на вільні місця в мультиплексах «Зеонбуду»: «До цього регулятора зобов’язує закон “Про телебачення та радіомовлення”, адже конкурс проводиться за відповідним зверненням телерадіоорганізації. На розгляд заявки у Нацради є місяць. Не бачу причин, чому б не оголосити конкурс».

Натомість основним фактором, який може завадити запустити конкурс на вільні канали «Зеонбуду», є якраз державний мультиплекс МХ-7. У травні 2021 року президент Володимир Зеленський підписав указ, який, зокрема, вводить у дію рішення РНБО про фінансування створення загальнонаціонального мультиплекса МХ-7. Проєкт профінансують кредитом на 490 мільйонів гривень на 5–7 років під державні гарантії. У мультиплексі має бути від 10 до 12 каналів. Концерн РРТ обіцяє на 30–40 % нижчі тарифи для каналів у МХ-7 у порівнянні з тарифами компанії «Зеонбуд». Мультиплекс транслюватиме сигнал у метровому діапазоні, тоді як мультиплекси MX-1, MX-2, MX-3 та MX-5 «Зеонбуду» транслюються в дециметровому. І саме через це мультиплекс розкритикували торік медіагрупи.

Олександр Ільяшенко звертає увагу, що можливість прийому каналів МХ-7 на дециметрову антену — 30% від можливостей прийому «зеонбудівських каналів»: «Це стосується радіусу, а від площі буде ще менше. До того ж є питання метрових антен, яких немає у користувачів. Але конкурс ще не оголошувався, і мені не зрозуміло, які канали захочуть зайти у цей мультиплекс і сплачувати щомісячну плату».

Натомість технічний директор Концерну РРТ Сергій Семерей запевняє, що метрові хвилі краще розповсюджуються в міській забудові та дозволяють огинати перепони складного рельєфу. А генеральний директор Концерну Кирило Данилов казав: «Є формули, розрахунки, коефіцієнти, висоти підвісів, потужності передавачів, які дають чіткі радіуси. До того ж, усі медіагрупи чудово розуміють, що у нас покриття буде більшим. Цю дискусію щодо метрових та дециметрових хвиль вони ведуть самі із собою».

Гроші на новий мультиплекс уже виділені, Концерн РРТ уклав договір з «Укрексімбанком» щодо відкриття кредитної лінії на суму 490 мільйонів гривень. І в січні 2022 року купив обладнання на 288,89 мільйона гривень. Відповідно найближчим часом Концерн РРТ має намір звернутися до Нацради щодо оголошення конкурсу на мовлення в мультиплексі МХ-7. А зараз проводить конкурсні процедури на закупівлю антенного та передавального обладнання, а також займається випробуванням супутникових каналів зв’язку.

«Зеонбуд» вважає, що Концерн завдяки держбюджету хоче отримати додаткові конкурентні переваги і вже звернувся до Антимонопольного комітету.

«Нам не зрозуміло, на якій підставі Концерн РРТ робить публічні заяви про встановлення вартості послуг в МХ-7 на 30–40% меншої, ніж у “Зеонбуду”, адже навіть примітивний фінансовий розрахунок показує, що в такому випадку неможливо повернути вчасно отриманий кредит банку. Тобто фактично Концерн РРТ планує отримати конкурентні переваги завдяки державному бюджету, що категорично заборонено законом. Тому ми і звернулися з цими питаннями до Антимонопольного комітету України, до державного “Укрексімбанку” як надавача кредиту, чекаємо відповіді на наші конкретні розрахунки та аргументи», — розказав «Детектору медіа» Володимир Манжосов.

Хто зацікавлений у конкурсі на канали «Зеонбуду»?

Насамперед канали, яким потрібна цифрова ліцензія. Навряд чи до них належать медіагрупи, які вже мають такі ліцензії для своїх каналів. «1+1» доукомплектувала свій цифровий пакет УНІАНом. У StarLightMedia є канал «Оце» і, за інформацією джерел «Детектора медіа», група колись розглядала можливість подати цей канал на конкурс на МХ-7. Однак навряд чи цього достатньо, щоб медіагрупи стали лобістами ідеї «Зеонбуду».

У пресслужбі «1+1 медіа» «Детектору медіа» розказали, що розглядатимуть можливість участі в конкурсі після появи конкурсних умов, а саму заяву цифрового провайдера розцінюють як «формування в Україні конкурентного ринку цифрового наземного телебачення (DDT, Digital terrestrial television)»: «Це може мати позитивний ефект для галузі загалом, зокрема, покращить якість послуги провайдерів, сприятиме гнучкому ринковому та економічно обґрунтованому ціноутворенню. Що стосується технічних характеристик, то паралельно при зміні модуляції на 64 QAM, яку виконало ТОВ “Зеонбуд”, були змінені й інші технічні показники. Зокрема, FEC (корекція помилок передачі даних) з діючих 3/5 на 3/4 та захисний інтервал із 1/16 до 19/256, що зменшило пропускну здатність мультиплексу приблизно на 2 Мбіт/сек, тобто несуттєво. Якщо до цього додати трансляцію деяких телеканалів у HD-якості, то у кожному мультиплексі є технічна можливість трансляції ще по одному телеканалу в SD-якості (2-2,5 Мбіт/сек)».

У StarlightMedia вважають, що у пріоритеті покриття розповсюдження мережі «Зеонбуд», а не поява нових місць у мультиплексах. «Ми б вітали участь РНБО в аналізі якості покриття наземного безкоштовного телебачення. Ми скорше занепокоєні підвищенням якості і площі покриття, якого очікували з зими минулого року. Покриття розповсюдження мережі “Зеонбуду” якраз є точкою росту для партнерства держави і приватного бізнесу. Саме робота над якістю покриття і сигналу всередині мережі, а не збільшення кількості каналів чи скорочення за рахунок цього якості сигналу наявних зараз сигналів мовників всередині мережі», — зазначив Микола Фаєнгольд, директор напряму PayTV StarlightMedia.

Натомість охочих потрапити у цифровий ефір хоч греблю гати з огляду на шалену кількість інформаційних каналів та каналів із супутниковою ліцензією. Насамперед це канал Євгенія Мураєва «Наш». Також претендентами можуть стати нові телеканали Шуфрича-Медведчука. Нестор Шуфрич іще до запровадження санкцій проти UkrLive і Першого незалежного казав, що не припинить купувати нові канали й намагатися вивести їх в ефір. А експерти ринку кажуть, що у групи Медведчука, можливо, вже є «бронепоїзди на запасних коліях» — канали з ліцензіями, зв’язок яких із середовищем «Опозиційної платформи — За життя» не очевидний.

Окрім цього, мріють про цифрову ліцензію «Апостроф», Live Столара, економічний канал Ukrainian News Channel, який торік створили на базі супутникового каналу «Вінтаж ТВ», канали Володимира Петрова («Ісландія», «Закон ТВ», «Масон ТВ»), «Правда тут» Івана Гришина. Або регіональні: одеський «Первый городской / Перший міський», хмельницький 33 канал, полтавський «Центральний», який торік купив власник «Радіо П’ятниця» Денис Козлітін. Є ще й розважальні супутникові мовники — насамперед «Сонце», показники якого злетіли після кодування каналів медіагруп на супутнику. І для всіх цих каналів більш зрозумілим і оптимальним є мультиплекс у дециметровому діапазоні, який уже транслює 30 загальнонаціональних каналів, аніж державний мультиплекс у метровому діапазоні, який, попри запевнення про прекрасне покриття і ціни, на 30–40% нижчі за «зеонбудівські», вимагатиме від користувачів купівлі нових антен, адже теперішні антени для прийому сигналу МХ-7 не підійдуть.

Фото: Dennis Fischer Photography/Getty Images

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Найяскравіша білявка українського ТБ: як виглядає зараз Дівчина Блонда, яка була ведучою на М1
Telegraf
2025-09-23T05:03:23Z
"Трошки з розбитим серцем": солістка KAZKA зробила зізнання про особисте життя
GlavRed
2025-09-23T03:27:59Z
5 українських замків, де цілком могли знімати серіали Netflix
24tv
2025-09-23T01:48:59Z
Зовсім не впізнати: з'явилися унікальні знімки Софії Ротару
GlavRed
2025-09-22T23:27:00Z
Що подивитися, коли хочеться поплакати: 5 емоційних фільмів
24tv
2025-09-22T21:33:49Z
MamaRika – "Одне питання" – 10 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-09-22T21:30:16Z
"Дівчата Гілмор" і не лише: 3 культові серіали, які варто подивитися восени
24tv
2025-09-22T20:09:07Z
Вагітна ROXOLANA вразила образом на концерті MONATIK у Палаці спорту
Вива
2025-09-22T19:51:44Z
Серед українських артистів особливу увагу привертає гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ . Вони зараз в Німеччині презентують програму "Сильні серця" — новий етап у своїй творчості, який поєднує перевірені хіти та свіжі композиції.
FM-TV
2025-09-22T18:57:28Z
Український завод виконав міжнародне замовлення ФАО: 615 зерносховищ для аграріїв
Agravery
2025-09-23T05:21:50Z
Найдешевше золото: таких прикрас можна купити багато
24tv
2025-09-23T05:03:53Z
Ціни пішли вниз: в Україні подешевшала морква
ZN UA
2025-09-23T05:03:46Z
У чиїй власності земельна ділянка, на якій збудований приватний будинок
24tv
2025-09-23T05:03:14Z
Індексація пенсій: чому після перерахунку розмір виплат може зменшитися
24tv
2025-09-23T04:42:06Z
В Данії та Норвегії призупиняли роботу аеропортів через невідомі дрони
Европейская правда
2025-09-23T04:24:50Z
Обвал російського рубля: з'явився катастрофічний прогноз
GlavRed
2025-09-23T03:27:18Z
Укрзалізниця тимчасово змінює рух поїздів на Прикарпатті
УкраинФорм
2025-09-23T02:48:28Z
Аеропорт Осло закрили через появу дронів
УкраинФорм
2025-09-23T02:37:07Z
Зеленський і Токаєв обговорили шляхи завершення війни та економічну співпрацю між країнами
УкраинФорм
2025-09-23T05:27:55Z
Курс на устрашение: как Дональд Трамп атакует демократию в Соединенных Штатах
Европейская правда
2025-09-23T05:27:49Z
Зеленський сьогодні зустрінеться з Трампом, виступить у Радбезі ООН і проведе низку перемовин
УкраинФорм
2025-09-23T05:27:17Z
Президентка Єврокомісії оголосила про створення "групи донорів для Палестини"
Европейская правда
2025-09-23T05:27:11Z
Росіяни вдарили по Запоріжжю фугасними бомбами: зруйновані житлові будинки
Фокус
2025-09-23T05:27:05Z
Латвія хоче відновити болота для захисту кордону з РФ
Европейская правда
2025-09-23T05:15:57Z
Вторгнення на Одещину? Санду звернулась до нації з попередженням
ГЛАВКОМ NET
2025-09-23T05:15:01Z
Шоу Джиммі Кіммела, яке обурило Трампа, повертається в ефір
ГЛАВКОМ NET
2025-09-23T05:06:54Z
У Раді зареєстрували законопроєкт про скасування мита на сою та ріпак
AgroPortal
2025-09-23T05:00:56Z
На Одещині внаслідок російської атаки - пожежа, пошкоджені готель і пошта, загинула людина
УкраинФорм
2025-09-23T05:33:04Z
В Україні засудили жінку за продаж порнографічних відео через Telegram
InternetUA
2025-09-23T05:27:18Z
В Івано-Франківську невідомі напали на будівлю ТЦК, розбивши двері та вікна
Комсомольская правда
2025-09-23T05:12:49Z
На Калуський ТЦК вчинили напад, троє військовозобов'язаних втекли
УкраинФорм
2025-09-23T05:00:58Z
Через обстріли пошкоджено залізницю на Кіровоградщині: які потяги затримуються
24tv
2025-09-23T05:00:22Z
Коригувальник російських ударів по Запорізькій області отримав 15 років
УкраинФорм
2025-09-23T04:39:40Z
На Львівщині банда вимагала гроші в сиріт, які вимушено переїхали в регіон
УкраинФорм
2025-09-23T03:57:58Z
Внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя одна людина загинула
УкраинФорм
2025-09-23T03:33:41Z
На Чернігівщині знешкодили бойові частини двох російських дронів
УкраинФорм
2025-09-23T01:57:49Z
Безкоштовні продукти для пенсіонерів у Київській області: хто і як може отримати підтримку
Политека
2025-09-23T05:30:09Z
Пенсія по втраті годувальника: чи можна отримати її після 23 років
24tv
2025-09-23T05:18:20Z
26 вересня — дискусія «Проти фейків і без балалайок: як Українське радіо задушило голос Кремля» та презентація книжки на «Книжковій країні»
Детектор М
2025-09-23T05:12:28Z
Чи чекає Україну гастрономічний апокаліпсис? Що кажуть ресторатори про ідею відкривати нові заклади у війну
Telegraf
2025-09-23T05:03:21Z
Штраф до 4250 гривень: власників квартир попередили про заборону
Хвиля
2025-09-23T04:45:34Z
В Індії утворили найвищу у світі піраміду з живих людей
Фокус
2025-09-23T04:27:49Z
З перших днів встав на захист країни: на війні загинув захисник зі Львівщини Олег Гуляк
24tv
2025-09-23T04:24:55Z
За межею бідності: українці масово стають жебраками
Знай
2025-09-23T04:06:54Z
Військовий експерт Олександр Коваленко: Нові штурмові війська стануть елітою армії
Комсомольская правда
2025-09-23T04:01:22Z
Вавки, ранки та виразки в роті – лікування в Одесі
Детектор М
2025-09-23T05:00:43Z
Грип, ковід та нові штами: чого чекати від сезону 2025-2026 і як до нього підготуватися
Комсомольская правда
2025-09-23T04:01:29Z
Від фумігації до небулізації: новий стандарт ефективності зберігання та захисту зерна
AgroPortal
2025-09-23T03:00:00Z
Литва надаватиме медичну та психологічну допомогу депортованим українським дітям
ГЛАВКОМ NET
2025-09-22T23:39:00Z
У Бурятії лікарі видалили пацієнтці здорову нирку через плутанину з аналізами
ГЛАВКОМ NET
2025-09-22T17:18:29Z
У Мюнхені стартував 190-й Октоберфест: як проходять перші дні фестивалю та чому сотні людей звернулися за медичною допомогою
ZN UA
2025-09-22T17:12:43Z
Як розподіл жиру в тілі впливає на мозок, емоції та вашу поведінку: неочікуване відкриття
24tv
2025-09-22T16:27:53Z
Тахікардія, брадикардія чи норма: яким має бути пульс у різному віці
24tv
2025-09-22T13:24:15Z
Вбережіть троянди в сезон дощів: корисна порада на жовтень
24tv
2025-09-22T12:48:25Z
Jeep вважає, що червоний спойлер на капоті переконає вас купити цей Commander в Японії
Топ Жир
2025-09-23T01:36:24Z
Kia прибрала навігацію з комплектації Sorento S з 2026 року, проте підвищила вартість
Топ Жир
2025-09-23T00:36:57Z
Коли поліція може зупинити авто без порушення ПДР - неочевидні причини
GlavRed
2025-09-23T00:27:22Z
Астон Мартін проїхав 497 миль за 102 тисячі доларів
Топ Жир
2025-09-23T00:06:34Z
Цей велетенський електричний позашляховик BMW змушує навіть модель XM здаватися крихітною
Топ Жир
2025-09-22T22:36:25Z
Справжня оренда Jeep Wrangler за $76, але й справжній початковий внесок у $5000
Топ Жир
2025-09-22T22:06:48Z
Як перевірити амортизатори авто за хвилину: інженер розкрив простий гаражний тест
GlavRed
2025-09-22T21:27:35Z
Ваш наступний автомобіль може виявитися не таким безпечним, як очікувалося
Топ Жир
2025-09-22T21:21:27Z
Nissan заявляє, що їх система ProPilot зі штучним інтелектом може бути “трохи розумнішою” за автопілот Tesla
Топ Жир
2025-09-22T20:36:41Z
Ремонт у підземному переході на Майдані Незалежності триватиме до 15 жовтня
ГЛАВКОМ NET
2025-09-23T05:27:46Z
Ворог вночі вдарив по Нікопольському району дронами та з артилерії, постраждав 19-річний хлопець
УкраинФорм
2025-09-23T05:27:41Z
Карта бойових дій в Україні станом на 23 вересня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-09-23T05:27:12Z
Гороскоп на завтра 24 вересня: Левам - неприємна подія, Стрільцям - прибуток
GlavRed
2025-09-23T05:27:09Z
Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 вересня - сьогодні варто довіряти інтуіції та йти на компроміси
Известия Киев
2025-09-23T05:24:55Z
Дощитиме на заході та припікатиме у Києві: якою буде погода 23 вересня
TSN
2025-09-23T05:18:53Z
Понад 1000 окупантів, 2 літаки та гелікоптер: втрати ворога на 23 вересня
24tv
2025-09-23T05:15:49Z
Росіяни за добу вбили трьох цивільних на Донеччині, ще 13 - поранили
УкраинФорм
2025-09-23T05:15:34Z
В яких областях заморозки вдарять вже цього тижня
24tv
2025-09-23T05:03:22Z
Не треба ні духовки, ні печива: готуємо торт з 4 інгредієнтів – наче з вишуканої кондитерської
24tv
2025-09-23T05:03:43Z
Ці помилки вбивають врожай. Як правильно зберігати гарбузи на зиму
Telegraf
2025-09-23T03:54:51Z
Гороскоп Таро на жовтень 2025: Ракам - нагорода, Левам - зміни, Дівам - розчарування
GlavRed
2025-09-23T03:27:35Z
Кохання поллється рікою: чотирьох знаків зодіаку накриють почуття 23 вересня
GlavRed
2025-09-23T03:27:35Z
Як магнітом: чотири знаки зодіаку, які завжди привертають удачу
GlavRed
2025-09-23T03:27:16Z
Через добу будуть готові: як швидко приготувати мариновані помідори
Telegraf
2025-09-22T20:39:49Z
"Лінивий" спосіб: як перетворити листя на "чорне золото" лише за одну осінь
GlavRed
2025-09-22T20:27:11Z
Не тільки Пікуй: топ 3 локації, куди варто поїхати в гори зі Львова
24tv
2025-09-22T20:09:40Z
Осіннє рівнодення 2025: 4 знаки зодіаку, яким важливо поставити себе на перше місце
24tv
2025-09-22T19:27:06Z
Скільки разів на день заряджати телефон, щоб не "вбити" батарею
InternetUA
2025-09-23T05:21:49Z
Коштувала б сотні тисяч, але … Чоловік здивував мережу дивною знахідкою минулого століття
Telegraf
2025-09-23T05:18:30Z
Розкриті технічні характеристики нового українського наземного роботизованого комплексу Konyk One
InternetUA
2025-09-23T05:03:01Z
Де змія на картинці: треба мати уважність Шерлока Холмса, щоб відповісти
GlavRed
2025-09-23T04:27:38Z
"Ліві" кредити, шкідливі програми і спам: експерт з кібербезпеки про наслідки можливого зливу даних з "ДіЯ"
Telegraf
2025-09-23T04:03:29Z
У Швейцарії фіксують пришвидшене танення льодовика Гріс
УкраинФорм
2025-09-23T03:57:30Z
Як приготувати буряк за 12 хвилин: секрет значної економії часу
GlavRed
2025-09-23T03:27:40Z
Nvidia оголосила, що вкладе в розробника ChatGPT $100 млрд інвестицій
InternetUA
2025-09-23T03:03:51Z
Навушники Samsung Galaxy Buds 4 Pro випустять на початку 2026 року
InternetUA
2025-09-23T01:03:08Z
Леванте — Реал Мадрид. Напередодні
Football.ua
2025-09-23T05:00:41Z
Туран: У Аліссона перелом ноги. На нього очікує операція
Football.ua
2025-09-23T04:51:48Z
Українська зірка боксу втратив неймовірну кількість позицій у світовому рейтингу: у чому причина
24tv
2025-09-23T04:48:24Z
Марсель — ПСЖ 1:0 Відео гола та огляд матчу Ліги 1
Football.ua
2025-09-23T04:21:52Z
Бонматі втретє поспіль виграла Золотий м’яч серед жінок
Football.ua
2025-09-22T21:30:20Z
«Золотий м’яч» 2025: стало відомо, хто став героєм головної футбольної події року
GlavRed
2025-09-22T21:27:21Z
Визначився володар «Золотого м'яча»
ГЛАВКОМ NET
2025-09-22T20:54:46Z
ПСЖ та Арсенал визнані найкращими командами 2025 року за версією Ballon d’Or
Football.ua
2025-09-22T20:45:09Z
ПСЖ із Забарним зазнав принципової поразки від Марселя — Де Дзербі був вилучений
Football.ua
2025-09-22T20:12:41Z