MY.UAНовости
«Буферна зона Байдена». Огляд політичних токшоу за 24—28 січня 2022 року
«Буферна зона Байдена». Огляд політичних токшоу за 24—28 січня 2022 року

«Буферна зона Байдена». Огляд політичних токшоу за 24—28 січня 2022 року

«Слуги народу» продовжують ігнорувати програму Савіка Шустера, Бригинець пророкує Зеленському невихід до другого туру президентських виборів, а Ганапольський називає Разумкова «другою людиною після Порошенка».

Можливе повномасштабне військове вторгнення Росії стало найбільш обговорюваною в Україні на тижні темою. Довкола неї різноманітні коментатори вибудували чимало теорій змов. У Шустера натомість згадували трагедію у Дніпрі, а на Прямому ключовою темою знову була справа Петра Порошенка, яку на каналі трактують як політичне переслідування.

24 січня, «Свобода слова», ICTV

Участь взяли голова Офісу президента Андрій Єрмак, його заступник Ростислав Шурма, прем’єр Денис Шмигаль, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, його попередник з уряду Гройсмана Павло Клімкін, міністр оборони Олексій Резников, його попередник з уряду Гончарука Андрій Загороднюк, голова правління ВГО «Громадянська мережа "Опора"» Ольга Айвазовська, ветеран бойових дій на сході Тарас Чмут, головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина, політолог Володимир Фесенко, відставний офіцер армії США Бен Ходжес, президент Польщі 1995–2005 років Александр Квасневський. Разом 13 гостей (12 чоловіків та одна жінка).

Йшлося про міжнародні позиції України на тлі російської військової загрози. Керівник Офісу президента Андрій Єрмак, ввімкнувшись до студії, коментував прийдешню зустріч радників «нормандської четвірки» (захід відбувся 26 січня). Посадовець відкинув поступки України агресору, які начебто полягали у знятті з розгляду законопроєкту «Про основи державної політики перехідного періоду» (пізніше в Кабміні пояснили це зауваженнями з боку Венеційської комісії). Єрмак запевнив: чинна влада пристає лише на вимоги українського народу. Ще казав, що Мінські угоди залишаються єдиною «робочою платформою» для перемовин, але виконувати їх влада планує лише в українських інтересах.

«За все хороше» в короткому ввімкненні згадав і прем’єр Денис Шмигаль. Щойно вийшовши із засідання РНБО, керівник уряду сказав: хай як Росія хоче підірвати українську економіку, вона залишається стабільною. Мовляв, енергоносіїв для опалювального сезону точно не забракне, а в лютому НАК «Нафтогаз» розпочне закупівлю газу вже для нового сезону. Ще говорив про зарплати лікарів, кожен із яких за січень має отримати не менш як 20 тисяч гривень.

Коли до мікрофона вийшов міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, ведучий питав його про евакуацію з України родин дипломатів кількох країн. Урядовець зауважив: зі 129 дипломатичних представництв, що діють на території нашої країни, про такий крок заявили лише представники чотирьох. Та й їхнє рішення він вважає передчасним. Голова правління ВГО «Громадянська мережа "Опора"» Ольга Айвазовська допитувалася в міністра, що робити із власниками російських паспортів, яких на території України, за наведеними нею даними, 670 тисяч. Дмитро Кулеба сказав, що його відомство регулярно закликає партнерів запровадити через це додаткові санкції проти Росії.

Коли до етеру ввімкнули президента Польщі 1995–2005 років Александра Квасневського, той закликав до «об’єднання політичних еліт» України на тлі російських загроз. Відставний генерал армії США Бен Ходжес, долучившись до розмови згодом, сказав, що ймовірність наступу агресора висока, а дії США щодо підтримки України вважає «послідовними, як ніколи».

Міністр оборони уряду Гончарука Андрій Загороднюк, у свою чергу, питав у Дмитра Кулеби, що робити з Німеччиною, яка не горить бажанням надавати нашій країні військову допомогу. Урядовець говорив, що нині у стосунках двох держав настав «момент істини», але переконувати німців інакше, аніж шляхом перемовин, влада не планує.

Заспокоювати глядачів намагався і міністр оборони Олексій Резников. На його погляд, очікувати нападу Росії в останній день зимової Олімпіади в Китаї не варто. Заперечив урядовець і припущення ветерана й військового експерта Тараса Чмута про можливий ракетний удар агресора. Головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина допитувався в міністра, чи веде Україна перемовини щодо постачання протиракетних комплексів. Резников казав, що діалог ведеться щодо всіх видів озброєння, необхідних армії.

Тенденцію згадувати хороше підтримав і заступник Єрмака Ростислав Шурма. Він говорив про ситуацію в енергетиці (близькій йому як колишньому менеджеру підприємства Ріната Ахметова) — мовляв, «апокаліптичні прогнози» не збулися, вугілля та газу для проходження опалювального сезону достатньо. Наступного сезону, анонсував Шурма, у сховищах України буде вже 20 мільярдів кубометрів блакитного палива.

26 січня, «Український формат», UkrLive

Гостем сольного блоку був нардеп Нестор Шуфрич («Опозиційна платформа — За життя»), до якого на ввімкненні долучався Юрій Камельчук («Слуга народу»). У гуртовому блоці були парламентарі Тетяна Плачкова («ОПЗЖ»), Георгій Мазурашу («Слуга народу»), нардеп восьмого скликання Олександр Бригинець (БПП), політичні коментатори Олександр Лазарєв, Андрій Теліженко, Юрій Дудкін, Денис Ярославський, Андрій Гнатуш. Разом — десять гостей (дев’ять чоловіків та одна жінка).

Формат «Українського формату» зазнав змін: програма стартувала з гуртового блоку, тоді як «сольний» зсунули у другу частину. Зміст і риторика лишились незмінними.

Спершу у студії показали пряму мову українських високопосадовців, присмачену кадрами військової техніки (напевно, щоби страшніше було). Політкоментатор Юрій Дудкін бідкався, що «центр выяснения отношений США и России будет здесь». Нагадує заяви полтавського міського голови Олександра Мамая, за які той опинився у базі «Миротворця». Та у студії токшоу в Дудкіна були союзники. Зокрема, скандальний дипломат Андрій Теліженко, який бідкався, що Україна для Джозефа Байдена — «буферна зона» і «нас зливають».

Замість заперечувати гасла опонентів, представник «Слуги народу», свідомо чи ні, зіграв критикам на руку. Сказавши, що Зеленський, увзагалі-то, не йшов на вибори з тезою вступу до НАТО. Але зараз, раз уже такий курс закріплений у Конституції, президент його підтримує. Незграбним коментарем нардепа миттєво скористався соратник Порошенка Бригинець: зауважив, що це — доказ прихильності Зеленського не до НАТО, а до Росії. Вочевидь, провладним спікерам треба ретельніше узгоджувати тези, а надто — в разі виступів «у тилу ворога».

Політичний коментатор, колишній кандидат у мери Харкова Денис Ярославський казав: щодо вступу до НАТО потрібен референдум. Далі вже перейшли до Мінських угод. Ведуча Діана Панченко нагадала, що підписали їх за каденції Порошенка. Соратник п’ятого президента Олександр Бригинець відбивався тим, що за часів Порошенка у світі закликали їх виконувати. Політкоментатор Дудкін натомість говорив, що в угодах «нет слова Россия» і що зриває їх виконання, звісно ж, Київ.

 

Росія не виконує Мінські? Вперше чую!

Ще у студії показали відео з мітингу ФОПів, що відбувся під будівлею парламенту 25 січня. Гості та ведуча тим часом обговорювали рейтинги чинної влади. Найбільш красномовним був соратник Порошенка Бригинець. Казав, що рейтинг Зеленського може зростати лише на тлі загроз типу російської, та й то ненадовго. Ще гість «вангував», що вже навесні «Слуга народу» буде четвертою за симпатіями виборців, а Володимир Зеленський і взагалі не вийде до другого туру президентських виборів.

Діана Панченко бідкалася, що влада, мовляв, звинувачує канали Перший незалежний і UkrLive у нагнітанні. Тоді як ведуча щодня намагається відшукувати в новинах позитив. Та, звісно ж, його не бачить. Медійниці варто згадати, що звинувачують їх не просто в «нагнітанні ситуації», а в поширенні тез російської пропаганди. І звинувачують небезпідставно.

Після блоку «зрад» в енергетиці й обороні в «Українському форматі» розпочався «сольний», куди нині запросили депутата від «ОПЗЖ», власника Першого незалежного і UkrLive Нестора Шуфрича. Той, як і його колега Тетяна Плачкова перед цим, говорив про важливість перемовин із Росією в досягненні миру.

Цієї ж теми стосувався і брифінг радників «нормандської четвірки», який саме розпочався. Показово, що виступ перед журналістами представника Росії Дмитра Козака у студії транслювали повністю, тоді як виступ Андрія Єрмака вимкнули, коли той завершив вступну промову і перейшов до запитань преси. Шуфрич від зустрічі радників очікує, що «напряжение снизится».

Про ситуацію на сході ведуча говорила і зі «слугою народу» Юрієм Камельчуком, який долучився ввімкненням. Зокрема, «витискала» з гостя інформацію про можливе надання окупованим частинам Донеччини та Луганщини особливого статусу, якого так хоче Росія. Камельчук чітко не відповів, та вів до того, що у війні проти Росії Україна «і так багато втратила», щоб іти на додаткові поступки.

Під кінець етеру Діана Панченко бідкалася роботодавцю, що на розвиток державного телеканалу «Дом», мовляв, виділили багато мільйонів, а на канали типу UkrLive тільки тиснуть. Усміхнений Шуфрич підлеглу втішив: оголосив, що веде переговори про «придбання нової ліцензії» (очевидно, телеканалу з ліцензією, адже самі по собі ліцензії в Україні не продають, їх видає Національна рада з питань телебачення і радіомовлення). Що ж, Шуфрич не вперше каже, що збирається купувати канали далі й далі, але й РНБО, здається, достатньо вперта й наполеглива.

28 січня, «Моя Україна», Прямий

Участь взяли народні депутати Олексій Гончаренко («Європейська солідарність»), Роман Костенко («Голос»), Дмитро Разумков (позафракційний), нардепи попередніх скликань Ігор Лапін («Народний фронт»), Дмитро Лінько (Радикальна партія Ляшка), Ігор Мірошниченко («Свобода»), політкоментатор Тарас Чорновіл, адвокат Порошенка Ігор Головань, колишній єврокомісар Штефан Фюле, економіст Андерс Аслунд, політтехнолог Дмитро Раімов. Разом 11 гостей-чоловіків.

Повна відсутність представників влади давала ведучому і гостям можливість займатися улюбленою справою: нищівно критикувати Володимира Зеленського та представників його політичної команди. Матвій Ганапольський традиційно чергував різкі випади у бік влади із улесливими згадками п’ятого президента України Петра Порошенка.

Почалося з критики: згадали, як правоохоронці заскочили на хабарі «слугу народу» Сергія Кузьміних. Ведучий при цьому не згадував, що нардеп є братом легендарного «кіборга» Олега Кузьміних, який захищав Донецький аеропорт. «Його будуть відмазувати», — посміхався Матвій Ганапольський. До того ж, лідер фракції «Слуги народу» Давид Арахамія порівняв справу однопартійця із підозрою недоторканому у стінах Прямого каналу Порошенку. 

Власне, до справи Порошенка тут таки і перейшли. Як і годиться «Вільним медіа», у тематичному відео навели коментарі адвоката нардепа Іллі Новикова, самого Порошенка, а також його однопартійців В’ятровича та Княжицького. Баланс думок? Не чекайте такого на Прямому.

До студії «Моєї України» прийшов інший захисник Петра Порошенка — Ігор Головань. Він казав, що на підзахисного чиниться політичний тиск, а правоохоронці самі «зірвали засідання суду». А ще посилався на інтерв’ю іншого фігуранта справи — Сергія Кузяри, який стверджує, що його схиляли до надання неправдивих свідчень проти Порошенка.

Нардеп від «Голосу» Роман Костенко питав у Голованя, чи планується очна ставка лідера «ЄС» та голови політради «ОПЗЖ» Віктора Медведчука, як про це заявляли у ДБР. Адвокат сказав, що підстав для цього немає, та й сам Порошенко не хоче.

Долучили до етеру і ексспікера Верховної Ради, нині позафракційного нардепа Дмитра Разумкова. Йому дозволили поскаржитися на свавілля влади через обшуки в нардепа Олега Воронька, який входить до міжфракційного об’єднання «Розумна політика», Разумковим очолюваного. Гість долучився до хору критиків влади, бідкаючись, що опоненти «йдуть шляхом диктатури» та переслідують незгодних. Як, наприклад, Петра Порошенка.

Присутній у студії екснардеп Лапін хотів було критикувати Разумкова за те, що той прийшов до влади у команді Зеленського, а тепер, мовляв, міг би й мандат здати. Колишній спікер відбивався фразами, що своїх ідеалів не зрадив. Ба більше: на захист Дмитра Разумкова кинувся Матвій Ганапольський, дякуючи гостю за відкритість до медіа, яка дозволяє більше знати, що той думає про поточну ситуацію. Поки Разумков був у команді Зеленського, його відкритість Ганапольського цікавила мало. Далі більше: ведучий зізнався, що Дмитро Разумков для нього — «друга людина після Порошенка». Бо пішов, мовляв, із вигідної посади, не побоявшись владу критикувати.

Та це було лише вкраплення до головної теми випуску — «переслідування Порошенка». Матвій Ганапольський бідкався, що лідер «ЄС» не вперше пропонує Зеленському допомогу, та той вдає, що цілком самодостатній.

Та ти врешті послухаєш Порошенка?!

Критичні до влади гості тут же підхопили посил. Ігор Мірошниченко казав, що президент хоче узурпувати владу, а Тарас Чорновіл лякав Майданом, якщо Зеленський спробує скасувати чи перенести парламентські вибори. Соратник Порошенка по фракції Олексій Гончаренко закликав опозицію об’єднуватися, щоби протистояти «тиску».

Та найбільше догодити «непричетному» до редакційної політики телеканалу Петрові Порошенку намагався саме Ганапольський. Подекуди це призводило до курйозів. Як у випадку, коли до етеру ввімкнули колишнього єврокомісара Штефана Фюле. Ведучий тут же кинувся дякувати політику за те, що той «приїжджав на підтримку Порошенка». Гість заперечив: в Україну, мовляв, прибув у справах. А на суд пішов, бо стоїть за верховенство права. До Тимошенко, переслідувану Януковичем, згадував політик, свого часу теж їздив.

Та Ганапольський не здавався. Питав Штефана Фюле, наскільки активно в рідній для гостя Чехії обговорюють справу Порошенка. Політик казав, що тут «не говорять про приватні кейси». Ведучий допитувався, чи корисні візити Петра Порошенка за кордон (яких лідера «ЄС» позбавили, забравши закордонний паспорт). Фюле відповів, що будь-які міжнародні візити корисні, якщо політики при цьому не говорять про особисте.

Далі ведучий та гості знову критикували Володимира Зеленського. Згадували його пресконференцію для іноземних журналістів, навівши кілька цитат глави держави звідти. Наприклад, про помилковість евакуації працівників деяких посольств. А потім сталося неочікуване: після низки критичних випадів у бік президента від інших гостей політтехнолог Дмитро Раїмов зненацька став на захист його слів. Мовляв, Зеленський говорив виважено і правильно, щоб не нагнітати паніку в суспільстві, яке й без того налякане.

Перебивши гостя, Ганапольський запитав: «Ты сейчас тролишь? […] А то я подумал, что ты сошел с ума». Отже, на погляд телевізійника, той, хто не належить до влади, але визнає правильність бодай якихось її дій, — несповна розуму? Заперечували Раїмову й більшість гостей. 

Прийшов на Прямий захищати Зеленського? Схаменися, доки не пізно!

Матвій Ганапольський тим часом дорікав владі за критику дій Німеччини, яка не поспішає надавати Україні військову допомогу. Мовляв, ми «бідні-нещасні, але з претензією». А ще допитувався у Дмитра Раїмова, чи не бачить той легковажності президента на тлі російської загрози. Політтехнолог стояв на своєму: мовляв, «не надо падать до выстрела».

28 січня, «П’ятниця. Вечір», «Наш»

В етері були колишній спікер нинішнього парламенту Дмитро Разумков (сольно), народні депутати Сергій Власенко («Батьківщина»), Наталя Королевська, Олександр Качний («ОПЗЖ»), Георгій Мазурашу («Слуга народу»), Роман Соха (міжфракційне об’єднання «Розумна політика»), Сергій Рудик (депутатська група «За майбутнє»), нардеп попередніх скликань Кирило Куликов, політичні коментатори Юрій Атаманюк, Олена Дяченко, Андрій Бузаров, колишній міністр економіки часів Зеленського, радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов, міністр соцполітики уряду Гройсмана Андрій Рева. Разом 13 гостей (11 чоловіків та дві жінки).

Цього разу обійшлися без пародій на Зеленського, як минулого випуску. Ведучий Макс Назаров розпочав із того, що «долар уже по 29, а Володимир Зеленський закликає не панікувати» (цікаво, що було би з курсом, якби президент підігрівав панічні настрої?). Інша ведуча Лана Шевчук сказала, що у токшоу всім гостям «двері відкриті». Та на сольний блок відкриті, вочевидь, не всім. Бо його гостем не вперше став уже позафракційний нардеп Дмитро Разумков, який свого часу був спікером парламенту. Коментуючи обшуки у соратника Воронька, гість риторично питався: «це 37-й чи 2022-й?». (Між іншим, у 1937 року людей не лише обшукували, а й розстрілювали мільйонами — то, можливо, таке порівняння не дуже доречне?) Згадалися слова віцепрем’єра часів Гройсмана Павла Розенка, який півроку тому винуватив владу у «неосталінізмі». 

Коли ж ведучі питали Разумкова, чи може у Зеленського бути особиста образа на нього, гість сказав, що йому «байдуже». Ще скаржився, що за членами об’єднання «Розумна політика», мовляв, їздять машини з номерами прикриття. Запитували у Разумкова і про спільне фото з «колишніми» під час проведення «Національного круглого столу». Мовляв, чи значить це, що Разумков приєднався до команди, яка планує взяти реванш на наступних виборах? Той від прямої відповіді пішов, наголосивши, що на форумі обговорювали загрози для України. 

Було і про кроки до миру. Ведучий Антон Довлатов, зокрема, питав, чи можливі перемовини з представниками донецьких бойовиків. Гість казав, що ватажки терористичних «республік» самостійних рішень не приймають. Ще згадував, що альтернативи Мінським угодам немає (суголосна із владою позиція). Також казав, що законопроєкти, які би уможливлювали автономію окупованої частини Донеччини і Луганщини, у Верховній Раді не розглядалися. 

Ведучі не забували про проросійські наративи, тому Антон Довлатов допитувався, чи готова українська влада принаймні «не нав’язувати» мешканцям окупованих територій декомунізацію та мовні квоти. Разумков відповів, що економічні питання — перш за все. А от вибори на тих територіях до повернення Україною контролю над кордоном, певен Разумков, провести неможливо (ця теза трохи понервувала проросійських ведучих проєкту). 

У гуртовому проєкті теж не було нічого нового. Представниця «ОПЗЖ» Наталя Королевська казала, що заради миру не гріх говорити і з терористами. Пізніше її однопартієць Олександр Качний говорив, що «россиянам не нужна война» (справді, це вони просто так перебазували під український кордон більше 100 тисячі військових). А от Сергій Власенко з «Батьківщини» ганив Петра Порошенка за поганий «спадок» у вигляді Мінських угод. На захист лідера «ЄС» кинувся представник партії Сергій Таран: казав, що ті домовленості можна трактувати по-різному, а Порошенко, мовляв, завжди тлумачив угоди з проукраїнської позиції. «Слуга народу» Георгій Мазурашу дорікав західним партнерам у «нещирості» в бажанні допомогти Україні. 

Згадували і про мітинги ФОПів під Верховною Радою. Політичний коментатор Юрій Атаманюк говорив, що двох учасників протесту «не могут найти» (поліція таку інформацію заперечує). Ще чубилися довкола газового питання. Тут найактивніше зійшлися міністр соцполітики часів Гройсмана Рева та нардеп від «ОПЗЖ» Качний.

  Короткий огляд середньостатистичного випуску «П’ятниця. Вечір»

Олександр Качний, галасуючи на попередників, сказав: «Зеленского выбирали, чтобы вы сели […] Ставьте ему бутылку за то, что до сих пор здесь сидите». 

Завершували випуск сюжетом про пенсіонерку, яка не може оплатити навіть комунальні послуги. Аналогічний сюжет показували і минулого випуску. Ведуча Ангеліна Пичик «експертно» дорікнула «слузі народу» Мазурашу словами «ви нічого не зробили». Той просив не маніпулювати та казав, що пенсії в Україні низькі впродовж усього періоду незалежності. 

28 січня, «Свобода слова Савіка Шустера», «Україна»

Участь у програмі брали народні депутати Наталя Королевська («ОПЗЖ»), Сергій Рахманін («Голос»), очільник Києва Віталій Кличко, міністр закордонних справ часів Порошенка Павло Клімкін, генерал Сергій Кривонос, міністр оборони уряду Гончарука Андрій Загороднюк, заступник голови Служби безпеки України часів Порошенка Віктор Кононенко, шоумен та політик Сергій Притула, екснацгвардійка Олена Липовенко, резервістка 112-ої окремої бригади територіальної оборони Ірина Щиголь, голова «Української жіночої варти» Олена Білецька, колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов, ексдепутат Держдуми Росії Дмитро Гудков, колишній російський журналіст Євгеній Кисельов. Разом 14 гостей (10 чоловіків та четверо жінок).

Уже традиційно на етер до Шустера не прийшли представники влади. Нині, за словами ведучого, запрошення не прийняли міністри оборони Олексій Резников та реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук, а також командувач Сил територіальної оборони Юрій Галушкін. «Офис президента ведет себя очень инфантильно», — дорікав Савік Шустер.  

Темою першого блоку стала трагедія у Дніпрі, де двадцятирічний нацгвардієць розстріляв п’ятьох людей та стільки ж поранив. До мікрофону вийшла Олена Липовенко, яка свого часу служила у тій самій частині 3021, де й затриманий стрілець. Гостя розповіла, що у частині неодноразово траплялися катування і цькування, солдатам не давали лікуватися та ставилися до них негідно. 

Після тривалого виступу Олени Липовенко перейшли до обговорення військових загроз. Євгеній Кисельов згадував життєвий шлях Путіна, колишній депутат Держдуми Дмитро Гудков казав, що «більшість росіян — проти війни», не підкріплюючи думку жодною соціологією. Ще переконував, що рейтинг російського президента у разі нападу на Україну піде вниз (і це теж доволі сумнівне твердження). Шоумен та політик Сергій Притула нагадував, що вторгнення окупантів на нашу територію вже відбулося вісім років тому.

Майстер геополітичних прогнозів (які рідко здійснюються), колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов сказав: «нужно готовить страну к полномасштабной агрессии», але при цьому «сохранять трезвую голову». 

Від справ загальноукраїнських перейшли до столичних: про готовність давати ворогу відсіч говорив очільник Києва Віталій Кличко. Зокрема він сказав: якщо почнеться військове загострення, піде воювати (хтось із присутніх міг би й заперечити, що керувати столицею під час війни — не менш відповідальна й важлива робота, ніж стріляти у ворога, але піаритись меру Києва ніхто не заважав). Савік Шустер згадував, що «у центральной власти есть недоверие к местной», з ним погоджувався перший заступник голови СБУ часів Порошенка Віктор Кононенко.

Тільки Притула не загострював увагу на діях центральної влади, натомість допитуючись у ведучого, чому «на кожен ефір запрошують п’яту колону?» (натякаючи на присутню у студії Наталю Королевську). Савік Шустер відбивався тим, що на проєкт кличуть представників різних політсил, а представниця «ОПЗЖ» говорила опоненту, що «за нас проголосовало два мільйони людей». Згадували у студії і Мінські угоди. За словами ведучого, він має відчуття, що ці домовленості — «вчерашний день». 

Токшоу, що не потрапили в огляд:

25 січня, «Пульс», UkrLive

У програмі брали участь народний депутат Олександр Качний («Опозиційна платформа – За життя»), колишні нардепи Олена Бондаренко, Олександр Черненко, міністр охорони здоров'я уряду Яценюка Олег Мусій, генпрокурор різних часів Святослав Піскун, політичні коментатори Сергій Рідний, Олександр Антонюк, Володимир Кацман, Дмитро Корнійчук, Андрій Павловський, Олексій Буряченко, Ігор Гарбарук, Олександра Решмеділова. Разом 13 гостей (11 чоловіків та двоє жінок).

26 січня, «Токшоу №1», «Україна 24»

Участь у проєкті взяли прем’єрміністр 2014-2016 років Арсеній Яценюк (соло), журналістка Мирослава Гонгадзе, народні депутати Вікторія Сюмар («Європейська солідарність»), Роман Костенко, Ярослав Железняк («Голос»), Олексій Кучеренко ( «Батьківщина»), Олександр Качний («ОПЗЖ»), Георгій Мазурашу («Слуга народу»), Артем Дмитрук, Вікторія Гриб (позафракційні), лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький, міністр закордонних справ часів Порошенка Павло Клімкін, міністр інфраструктури тих часів Володимир Омелян, ексрадник очільника МВС Авакова Зорян Шкіряк, міністр транспорту та зв’язку часів Ющенка Євгеній Червоненко, російський опозиціонер Дмитро Гудков, економіст Андерс Аслунд. Разом 17 гостей (14 чоловіків та троє жінок).

Виготовлення цього моніторингового звіту стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Детектор медіа» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Скріншот відео: Україна 24/YouTube

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Владимир Зеленский
Политик
288 упоминаний
Ярослав Железняк
Чиновник, Политик
35 упоминаний
Павел Климкин
Чиновник, Политик
12 упоминаний
Денис Шмыгаль
Чиновник
12 упоминаний
Андрей Ермак
Деятель культуры, Чиновник
11 упоминаний
Давид Арахамия
Общественный деятель, Бизнесмен
8 упоминаний
Алексей Гончаренко
Политик
6 упоминаний
Роман Костенко
Политик
6 упоминаний
Тимофей Милованов
Политик, Чиновник
6 упоминаний
Алексей Кучеренко
Политик, Силовой блок
3 упоминания
Владимир Омелян
Политик
3 упоминания
Артем Дмитрук
Политик
2 упоминания
Нестор Шуфрич
Политик, Бизнесмен
2 упоминания
Виктория Гриб
Политик
1 упоминание
Дмитрий Корнейчук
Блогер и эксперт
1 упоминание
Ольга Айвазовська
Общественный деятель
Юрий Атаманюк
Политик, Силовой блок
Андрей Билецкий
Политик
Елена Бондаренко
Политик, Чиновник, Общественный деятель
Александр Бондаренко
Чиновник
Александр Бригинец
Блогер и эксперт, Политик
Андрей Бузаров
Блогер и эксперт
Алексей Буряченко
Блогер и эксперт
Ирина Верещук
Политик
Сергей Власенко
Политик
Мирослава Гонгадзе
Деятель культуры
Дмитрий Гудков
Политик, Блогер и эксперт
Андрей Дяченко
Чиновник
Андрей Загороднюк
Чиновник
Юрий Камельчук
Политик
Александр Качный
Политик, Чиновник
Виктор Кононенко
Силовой блок, Чиновник
Сергей Кривонос
Силовой блок
Сергей Кузьминых
Политик
Олег Кузьминых
Силовой блок
Дмитрий Кулеба
Политик, Блогер и эксперт
Игорь Лапин
Силовой блок, Политик
Дмитрий Линько
Политик, Чиновник
Георгий Мазурашу
Политик, Общественный деятель
Игорь Мирошниченко
Политик
Олег Мусий
Общественный деятель, Политик, Чиновник
Андрей Павловский
Блогер и эксперт
Татьяна Плачкова
Политик
Сергей Притула
Знаменитость, Деятель культуры
Дмитрий Разумков
Бизнесмен, Блогер и эксперт, Политик
Сергей Рахманин
Деятель культуры, Политик
Андрей Рева
Политик
Александра Решмедилова
Блогер и эксперт
Сергей Рудык
Чиновник, Политик
Роман Соха
Политик
Виктория Сюмар
Общественный деятель, Политик
Александр Черненко
Общественный деятель, Политик
Тарас Чорновил
Блогер и эксперт, Политик
Ростислав Шурма
Политик, Бизнесмен
Савик Шустер
Блогер и эксперт
Денис Ярославский
Политик
Арсений Яценюк
Политик
Россияне бешенеют от злости: Пугачева вернулась с новыми с песнями о войне
Comments UA
2025-03-31T20:48:28Z
"Время больше не работало", - женщина, которая была мертвой 24 минуты, рассказала об ощущениях
Новости Украины
2025-03-31T21:03:37Z
Украинскую модель нашли искалеченной в Дубае: появились новые подробности о ее состоянии
Comments UA
2025-03-31T20:42:25Z
Самый массовый призыв срочников от диктатора Путина: реакция Украины
Comments UA
2025-04-01T14:54:54Z
Умер крестник королевы Елизаветы II
Корреспондент
2025-04-03T09:27:24Z
Сбежать не получится: для дезертиров и их семей готовят жесткие ограничения
Знай
2025-04-03T09:12:41Z
Церковный праздник 1 апреля: что нельзя делать, чтобы не получить проблемы
Telegraf
2025-03-31T21:21:45Z
Курская операция: полковник подвел промежуточные итоги
TSN
2025-04-01T14:13:37Z
В Литве нашли тело еще одного американского военного
Comments UA
2025-04-02T05:54:26Z
Трамп связал свою каденцию не с Израилем или Китаем, а именно с Украиной: мнение эксперта
Политека
2025-04-02T20:19:19Z
Может остановить Россию за 24 часа: Жданов удивил, как можно закончить войну в Украине
TSN
2025-04-01T16:13:50Z
"Мы ее ждали": российские спецслужбы сделали заявление о Пугачевой
GlavRed
2025-04-01T15:00:54Z
Зеленский назвал условия, при которых мир наступит в 2025 году
Gazeta UA
2025-04-02T06:06:13Z
Банкир рассказал, почему Трамп ввел пошлины на два острова, населенные исключительно пингвинами
Comments UA
2025-04-03T09:33:07Z
Не слишком очевидна жертва пошлин Трампа: эта страна пострадает как никакая другая
Comments UA
2025-04-03T09:30:34Z
Почему время в войне сейчас работает против Украины: какой важный рычаг потеряли ВСУ
Comments UA
2025-04-02T06:36:35Z
Раскрылись детали нового соглашения Украины и США о полезных ископаемых
Известия Киев
2025-04-02T06:36:11Z
НАБУ грубо нарушает законы: провело обыск без определения суда и поставило «прослушку» - заявление Ассоциации адвокатов
Новости Украины
2025-04-01T15:15:57Z
Оккупанты шокированы: командование РФ запретило эвакуацию раненых
Comments UA
2025-04-02T20:45:01Z
Замучили известного композитора и поэта
Gazeta UA
2025-04-01T02:39:18Z
Украинские военные уничтожают элитные подразделения рф в Часовом Яру. ВИДЕО
Новости Украины
2025-04-02T06:39:47Z
В Чернобыльском заповеднике появился «незваный гость», вытесняющий местные виды
Комсомольская правда
2025-04-02T05:01:30Z
Кличко сообщил о новых увольнениях чиновников, засветившихся на «пленках Комарницкого»
ZN UA
2025-04-03T09:34:05Z
Россияне продвинулись на новопавловском направлении: что говорят в ОСГВ «Хортица»
ZN UA
2025-04-03T09:28:41Z
ВС РФ расширяют плацдарм в Лимане: в ISW выяснили, что задумали россияне
Фокус
2025-04-02T07:36:58Z
Россия обвиняет Украину в новых обстрелах: что известно
Comments UA
2025-04-01T10:00:36Z
У США обвалилися ціни на яйця
AgroNews
2025-04-01T15:18:20Z
Спикер ВМС ВСУ увидел "карательную дискотеку"/ Сеть взорвалась комментариями от современного российского эстрадного "творчества"
Апостроф
2025-04-01T16:39:08Z
Жила в России 20 лет, но приезжала в Украину к дочери: как выглядит мама Поляковой и что о ней известно
Telegraf
2025-04-01T17:03:53Z
Дважды победил в "Голосі", женился на старшей девушке из соседнего села: интересные факты из жизни Романа Сасанчина/После участия в шоу парень стал народным любимцем
Апостроф
2025-04-01T14:39:18Z
Популярный американский актер потерял штаны во время шоу
GlavRed
2025-04-01T20:30:58Z
Эти знаки Зодиака в апреле воплотят в жизнь свою главную мечту
Comments UA
2025-04-03T09:03:28Z
Продюсер опубликовал неожиданное фото Андрея Данилко/Никитин запустил первое в мире официальное сообщество фанатов Сердючки
Апостроф
2025-04-03T08:45:16Z
Процедура под наркозом: Гвоздева объяснила, что делала в больнице
Факти ICTV
2025-04-01T10:13:15Z
Анна Ризадинова устроила фотосессию в облегающем кожаном платье
Gazeta UA
2025-04-03T08:42:28Z
Южный Парк возвращается с 27-м сезоном
Корреспондент
2025-04-03T08:33:28Z
Когда появятся гривны с новыми портреты на банкнотах: в НБУ сделали заявление
Comments UA
2025-04-02T10:27:20Z
Пенсионеры могут не дождаться пересчета: как заставить ПФУ вовремя заплатить деньги
Знай
2025-04-01T14:30:57Z
ПриватБанк объявил новую волну выплаты госпомощи в 1,5 тыс. грн: какие условия
Апостроф
2025-04-01T14:45:39Z
В Госспецсвязи сделали заявление по поводу кибератаки на УЗ
Корреспондент
2025-04-01T14:30:33Z
Доллар стабилен в обменниках, евро - дорожает
Корреспондент
2025-04-03T09:12:59Z
Этим украинцам свет за долги не отключат: список
Telegraf
2025-04-03T07:54:52Z
С 1 апреля НБУ отменил лимит на карточные переводы между физическими лицами, но есть нюанс
VGorode
2025-04-02T00:18:10Z
«Лекарства подешевеют на 5-52%»: журналистка рассказала, что еще изменится в апреле
Знай
2025-04-02T06:21:36Z
"Есть шансы договориться о других условиях": в Минэкономики объяснили, что означают для Украины новые пошлины от США
VGorode
2025-04-03T07:33:44Z
Боксер по провищу "Успех" умер во время боя
Telegraf
2025-04-01T09:54:16Z
Бывший футболист "Динамо" неожиданно поддержал Россию
ZN UA
2025-03-31T22:57:52Z
Кубок Украины: где и когда смотреть четвертьфиналы "Динамо" и "Шахтера"
Telegraf
2025-04-01T14:21:18Z
Озвучена реакция УАФ на информацию о натурализации легионера Шахтера
Корреспондент
2025-04-01T11:24:20Z
Андрей Лунин по итогам принципиального поединка стал одним из худших игроков Реала
Известия Киев
2025-04-03T09:31:46Z
Кубок Украины: онлайн-трансляция жеребьевки полуфиналов
Telegraf
2025-04-03T09:06:23Z
Барселона победила Атлетико во втором матче полуфинала Кубка Италии
Корреспондент
2025-04-03T04:45:46Z
Интер и Милан не определили победителя в матче полуфинала Кубка Италии
Корреспондент
2025-04-03T04:39:08Z
Борнмут сенсационно уступил Ипсвичу, Брентфорд проиграл Ньюкаслу
Корреспондент
2025-04-03T03:39:19Z
Чем помыть краны, чтобы сверкали, как новые: эффективные методы, о которых мало кто знает
TSN
2025-04-01T12:13:34Z
Избегайте тем о политике и религии: аргентинка раскрыла особый секрет долголетия
Gazeta UA
2025-04-01T12:03:30Z
Как выбрать хороший растворимый кофе: украинцам дали лайфхаки
Апостроф
2025-04-01T18:27:38Z
Как ухаживать за седыми волосами: прически для женщин старше 40 лет
GlavRed
2025-04-01T16:30:42Z
Какие системы подачи корма используются на крупных фермах?
Украина Криминальная
2025-04-03T09:01:48Z
Чем отличается cold brew от эспрессо: главные достоинства каждого напитка
Gazeta UA
2025-04-03T08:42:03Z
Последний шанс спасти свою сладкую жизнь: рецепт тех самых легендарных пряников с глазурью
Знай
2025-04-01T06:51:33Z
Как выбрать идеальное время для посева гороха, чтобы получить обильный урожай
Gazeta UA
2025-04-03T07:39:12Z
Писанка или крашанка? Как правильно называть пасхальные яйца и в чем разница
Telegraf
2025-04-03T06:54:23Z
В Киеве нетрезвый мужчина стрелял в больнице
Gazeta UA
2025-03-31T19:57:45Z
Враг нанес массированный удар дронами по Харькову: последствия
Хвиля
2025-04-02T06:42:03Z
Авиаудар по общине в Запорожье: количество пострадавших возросло. ФОТО
Новости Украины
2025-04-01T02:45:10Z
В Петрозаводске горит судостроительный завод
Корреспондент
2025-04-03T09:30:27Z
3000 погибших и дождь на подходе: в Мьянме под завалами еще живы люди
Новости Украины
2025-04-03T09:21:43Z
Задержан один из наиболее влиятельных представителей русскоязычной организованной преступности
Апостроф
2025-04-03T09:12:14Z
Украинский прокурор попался на взятке
Апостроф
2025-04-03T08:57:42Z
Под Киевом будут раздаваться взрывы: что известно
TSN
2025-04-03T08:39:56Z
Россияне обстреляли Краснополье, возникли пожары
Корреспондент
2025-04-03T08:10:43Z
Как мозг может влиять на развитие ожирения: шокирующие результаты исследования
Comments UA
2025-04-03T09:30:36Z
Какая польза от кефира для организма: ученые обнаружили неожиданное свойство продукта
UAToday
2025-04-03T09:00:11Z
Великий пост 2024: меню с рецептами на пятую неделю поста с 15 по 21 апреля
Факти ICTV
2025-04-03T07:58:10Z
Польза витамина Е для собак и как его добавить в рацион
Знай
2025-04-03T07:51:47Z
В оккупации бушует опасный вирус: что известно
Comments UA
2025-04-03T07:45:04Z
В апреле в Украине подешевеют еще 100 лекарственных средств - обнародован полный список
Известия Киев
2025-04-03T07:27:16Z
Клубника будет большой и сладкой: что нужно сделать во время цветения
Comments UA
2025-04-03T07:18:52Z
Безвозвратный грант: Украина получит $16 млн для укрепления сферы здравоохранения
Факти ICTV
2025-04-03T05:57:38Z
Готовь тело к лету: как вода поможет сбросить вес быстрее и почувствовать себя лучше
Знай
2025-04-03T05:51:43Z
Осторожно, апрель 2025: опасные дни, которые могут перевернуть вашу жизнь
Знай
2025-03-31T19:30:00Z
"Женщину трогают за грудь, мужчину хватают за пах": Metal Gear Solid Delta: Snake Eater получила взрослый возрастной рейтинг
GameMag
2025-03-31T19:46:10Z
Научный прорыв позволит долететь до Альфа Центавра: что сконструировали ученые
Фокус
2025-04-01T11:10:57Z
Стало відомо, як приватизувати землю в кооперативі чи садівничому товаристві
AgroNews
2025-04-03T09:12:28Z
"Со всеми подряд": муж настраивал жене телефон и нашел интересную историю переписки
Фокус
2025-04-03T09:12:18Z
Ученые нашли форму жизни, которая может выжить в экстремальных условиях Марса
Фокус
2025-04-03T09:06:18Z
Ретроградная Венера 2025: 10 психологических аффирмаций
TSN
2025-04-03T08:39:01Z
Рождение Иисуса могло состояться весной: названы вероятный месяц и год
Comments UA
2025-04-03T08:33:34Z
Их разбросали великаны: откуда появились эрратические валуны на севере Польши
Фокус
2025-04-03T08:27:50Z
Продажи автомобилей Tesla упали до трехлетнего минимума
Корреспондент
2025-04-03T08:18:31Z
Всего одно действие может стоить водителям почти 4 тысячи гривен: о чем следует знать
Знай
2025-04-03T02:51:43Z
Японские автопроизводители начали производство биоэтанолового топлива
Корреспондент
2025-04-02T16:39:46Z
Sony без лишнего шума отправляет PlayStation 4 на покой
GameMag
2025-04-02T08:27:40Z
Названы самые ликвидные и наименее ликвидные кроссоверы современности
Фокус
2025-04-02T07:30:15Z
Европейская комиссия оштрафовала 15 автопроизводителей на €458 млн
Корреспондент
2025-04-01T18:36:24Z
Маск в шоке: в Европе катастрофически упали продажи Tesla
Comments UA
2025-04-01T18:21:44Z
Как простое чихание может стоить водителю 54 тысяч гривен
Знай
2025-04-01T15:51:37Z
Акции Xiaomi упали после ДТП с ее электромобилем
Корреспондент
2025-04-01T14:39:59Z