/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F1ed587ff8cc6d1ddd6d0df32cf8e937d.jpg)
Макрон наступного тижня відвідає Росію та Україну: названо дати
Стало відомо, що 7 лютого Макрон поїде до Росії, а 8-го — прибуде до України.
Президент Франції Еммануель Макрон збирається поїхати до Росії, а після того — відвідати Україну.
Про це повідомляє AFP.
Як повідомляється, 7 лютого Макрон здійснить офіційний візит до Росії, а вже наступного дня, 8 лютого, президент Франції прибуде до України.
"Зараз пріоритетом для мене з українського питання і діалогу з Росією є деескалація і пошук політичних рішень для виходу з кризи", - зазначив французький лідер.
За його словами, він продовжить обмін думками одночасно з президентом Путіним і президентом Зеленським.
Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон у четвер, 3 лютого, поспілкувався із очільником країни-агресорки Володимиром Путіним та українським головою Володимиром Зеленським.
Читайте також:
- США запровадили візові санкції проти посадовців режиму Лукашенка: подробиці
- Собчак шкодує, що її "не дуже хочуть бачити в Україні" через незаконне відвідування Криму
- "України досі нема на історичній мапі у німецькому суспільстві": Мельник про відмову ФРН надати зброю