![НАБУ показало, як «слуга» Трубіцин домовлявся про торгівлю у столиці](https://thumbor.my.ua/IGAHlZmkO_I0RRc6Cyl2dHCO4Ak=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F2e0a526a0fe7aa4ce9327b644b10ca54.jpg)
НАБУ показало, як «слуга» Трубіцин домовлявся про торгівлю у столиці
Депутат Київради і ще п'ять його пособників були викриті при отриманні хабара в 1,26 млн грн
Національне антикорупційне бюро сьогодні оприлюднило відео перемовин учасників у справі депутата Київради від «Слуги народу» Владислава Трубіцина і ще п’ятьох осіб, викритих на одержанні хабаря.
Пресслужба НАБУ зазначає, що зібрані матеріали є частиною доказової бази і показують «поза лаштунки» організації торгівлі у столиці.
Раніше Вищий антикорупційний суд обрав п'ятьом учасникам злочину запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із альтернативою застави. Зокрема для депутата визначено заставу у 14,8 млн грн. Щодо шостого учаснику - питання ще вирішується.
Нагадаємо, «Слугу народу» Трубіцина викрили на хабарі. За попередніми даними, депутат і ще п’ятеро осіб вимагали гроші за перемогу у тендерах на встановлення «купав» у Києві. Йшлося про сім локацій у різних районах столиці: Дарницькому, Дніпровському, Шевченківському тощо. Свої «послуги» учасники схеми оцінили у 1,39 млн грн на рік, які згодом вони планували розподілити між собою.
До цього ЗМІ повідомляли, щоНАБУ викрило на хабарі наближеного до Єрмака «слугу народу» Владислава Трубіцина, який є депутатом Київради та головою комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою.