У Києві зараз розташовано майже 5 тисяч бомбосховищ, які є місцями подвійного користування. Їх розташування вказано на інтерактивній карті, яку нещодавно оновили.
Про це повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації.
Що додали на карту
Директор департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук розповів, які уточнюючі значки були додані на карту бомбосховищ. Зокрема, тепер можна побачити, за яким призначенням використовується будівля (це підвал, підземний паркінг, підземний перехід, станція метро та ін.). Також інтерактивна карта показує, чи є обладнаний пандус.
На сьогодні число в 5 тисяч місць складається з 3741 цокольних і підвальних приміщень, 355 підземних автопаркінгів, 256 підземних переходів і 47 підземних приміщень метрополітену. Роман Ткачук уточнив, що у разі знаходження придатного для облаштування бомбосховища місця, слід оповістити про це представників районної держадміністрації.
Алгоритм дій при звуках сирен
Якщо ви почули звуки сирени або інші повідомлення, слід не панікувати, включити голосніше приймач радіо або телевізор і спокійно вислухати вказівки. Розкажіть сусідам, друзям і родичам, зберіть необхідний запас речей і їжі, вимкніть газ, воду і електрику, щільно закрийте вікна.
Якщо почули звук сирени в громадському транспорті, вийдіть на найближчій зупинці, постарайтеся дістатися до будинку і зробіть все вищесказане. Або ж подивіться на карті, де по близькості знаходиться метрополітен/бомбосховище.
Раніше портал MY.UA повідомляв, що Марина Порошенко здивувала українців постом про чоловіка: "напитися".
Також ми писали, комендантська година і розселення військових по квартирах: що таке воєнний стан.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.