Цікава і рідкісна знахідка постала перед дослідниками Національного Інституту водних і атмосферних досліджень Нової Зеландії.
Подробиці пише видання BBC.
Нещодавно вилуплене дитинча
Вчені вивчали підводні популяції недалеко від острова Південний. У тих водах, на глибині 1,2 кілометрів, було знайдено щойно вилуплене дитинча слонової акули-примари, або австралійського каллорінха. Ця знахідка цікава тим, що вид є маловивченим і рідкісним для упіймання.
Дослідник Інституту Брітт Фанучі запевнила, що дитинча дійсно новонароджене, оскільки в його череві повно яєчного жовтка. Самки розмножуються таким чином, що ембріони ростуть в яєчній шкаралупі і харчуються до народження жовтком.
"Знайомство з молодою особиною допоможе нам краще зрозуміти біологію і деякі особливості виду. Першим нашим кроком буде з'ясувати вид акули", - емоційно позначила Брітт Фанучі на хвилі радості від знахідки.
Особливість слонової акули-примари
Цей вид риб природа нагородила її таким видатним "носом", що сплутати з будь-яким іншим мешканцем морської стихії непросто. Видовищна слонова акула відноситься до загону химерових і є в близькій спорідненості з іншими видами акул і морськими ковзанами.
В якості місця проживання незвичайна риба облюбувала води південно-австралійського і новозеландського узбережжя. Вона рідко трапляється на очі людям, тому що вважає за краще солідні глибини. Саме океанське дно виступає в ролі дому для цієї екстравагантної представниці підводного світу.
Раніше портал MY.UA повідомляв, що Porsche створить додаток, який переносить реальні дороги в гоночні ігри.
Також ми писали, що в Європі паніка? Розпочалася екстрена закупівля продуктів першої необхідності на випадок війни.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.