/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F7e9baac499a5c7b7cdabe28eeb0fd66b.jpg)
Байден організовує зустріч із главами країн ЄС і НАТО, щоб обговорити Україну – прем'єр Канади
Президент США Джо Байден організовує зустріч із главами країн ЄС та НАТО для обговорення ситуації навколо України – про це повідомляє офіс прем'єр–міністра Канади Джастіна Трюдо, пише "Інтерфакс-Україна".
"Прем'єр-міністр візьме участь у зустрічі, організованій президентом США Джо Байденом, з лідерами Франції, Німеччини, Італії, Польщі, Румунії, Сполученого Королівства, Європейського Союзу та НАТО, щоб обговорити Україну", – повідомляється на офіційному ресурсі прем'єра Канади .
Протягом останніх тижнів Сполучені Штати, а також інші країни НАТО та Київ постійно заявляли про загрозу російського вторгнення.
І хоча Міноборони Росії повідомило 15 лютого, що підрозділи Західного та Південного військових округів вже повертаються з навчань до пунктів базування, але дані супутникові дані свідчать, що військові залишаються на позиціях.