На тлі регулярних поганих новин в інформаційному просторі України важко підтримувати ментальне здоров'я і відгородити себе від впливу негативних емоцій.
Подробиці пише видання Wonderzine.
Дієві способи від психотерапевта
Практикуючий психотерапевта Аліна Шумак розповіла, як впоратися з інформаційним потоком, якщо він заважає вести нормальне життя, постійно нагадуючи про нестабільну політичну і військову ситуацію в країні. Дійсно, начитавшись і надивившись на жахи і потенційні загрози, у людини починає розвиватися хронічний стресовий стан, тривога, злість і депресія.
Для початку, постарайтеся вживати новини дозовано, і тільки в міру необхідності і бажання. Це допоможе уникнути тривожного перенасичення інформацією. Також завжди вибирайте надійні джерела, щоб не бути втягнутими в маніпуляцію. Перекручування фактів - бич сучасного інформаційного поля, який потрібно обходити десятою дорогою.
Не закупорюйте емоції
Третя порада від Аліни Шумак - дозволити собі відчувати емоції, навіть якщо вони негативні і засмучують вас. Головне - уникайте дестабілізації, яка може початися в реальному житті, якщо дати волю сильним переживанням. Для цього намагайтеся змінювати фокус зацікавленості і читати/дивитися ті новини, які насичують позитивом і радістю.
Таких в навколишньому світі дійсно багато, але на тлі постійного негативу позитив втрачається, стає не затребуваним. А ще краще - перенесіть свою увагу в ті області, на які ви можете вплинути безпосередньо. Відпочиньте, іншими словами, і відчуйте смак звичайного життя.
Раніше портал MY.UA повідомляв, що "Біль був нестерпним": на Олімпіаді-2022 лижник відморозив собі пеніс.
Також ми писали, що абсолютна дзеркальна дата: що не можна робити 22.02.2022.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.