Ефірні олії можуть використовуватись для лікування різних захворювань. Про вісім видів подібних масел – у статті.
Ефірні олії можуть виявитися корисними для підтримки здоров’я шкіри, волосся та всього організму в цілому. Також деякі з них можуть допомогти у боротьбі з різними хворобами. Нижче – вісім різновидів таких масел.
- Олія лаванди. Така олія допомагає полегшити біль, зняти стрес, зменшити тривогу, зупинити випадання волосся. Також вона лікує рани, грибкові інфекції, незначні опіки, укуси комах.
- Олія примули. Гамма-ліноленова кислота, яка міститься в ній, дозволяє зменшити біль і допомагає в лікуванні екземи, артриту, діабетичної нейропатії.
- Олія звіробою. Найчастіше використовують цю олію для поліпшення стану при депресії. Крім того, згідно з одним науковим дослідженням, звіробій здатний допомогти при порізах, синцях, опіках, виразках на шкірі.
- Олія гіркого апельсина. Лікує така олія грибкові інфекції: коросту, мікоз, стрижучий лишай. У китайській медицині вона застосовується як засіб від нудоти, запорів, розладів шлунка.
- Часникова олія. Дозволяє вилікувати ця олія різні порушення обміну речовин, ожиріння. Використовується воноа також для контролю рівня інсуліну, холестерину, зниження тиску, зміцнення стану кісток та імунної системи. Допомагає часник при грипі, застуді, головних болях, артриті, розладі шлунка.
- Олія ромашки. Протягом багатьох років застосовували таку олію для позбавлення від нудоти, метеоризму, розладу шлунка. Крім цього, вона вважається хорошим загоюючим засобом, допомагає усунення тривожності, симптомів депресії, лікує висип, екзему, рак. Ще один корисний ефект олії ромашки – протизапальний.
- Олія перцевої м’яти. Використовують такий засіб при боротьбі з синдромом подразненого кишківника, розладом шлунка, а також при лікуванні застуди. Також м’ята дозволяє позбавитися головного болю, полегшує свербіж, біль у м’язах.
- Олія чайного дерева. Відрізняється така олія антибактеріальним ефектом. Найчастіше використовують її для позбавлення від педикульозу, мікозу, грибка нігтів, лупи, прищів. Допомагає вона і при укусах комах.
Матеріали характеру новин не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед ухваленням рішення порадьтеся з фахівцем.
Поделиться сюжетом
Источник материала