/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F254%2F1de2fcc9f8f18b4681be2c80bbbfe889.jpg)
Президент Італійської федерації футболу: Ми готові приймати українських біженців та проводити їхні матчі
Президент Італійської федерації футболу: Ми готові приймати українських біженців та проводити їхні матчіГабріеле Гравіна готовий допогти у тому, щоб українськи клуби завершили нинішний сезон.
Президент Італійської федерації футболу (FIGC) Габріеле Гравіна заявив про те, що готив посприяти проведенню матчів українських клубів в Італії, щоб вони могли успішно завершити цей сезон, незважаючи на непросту політичну ситуацію в країні, пов'язану із нападом Російської Федерації.
Єдине — футбольний функціонер не уточнив, чи ця потенційна допомога стосується лише клубів УПЛ, чи також команд з Першої та Другої ліг України.
"Ми готові прийняти українських біженців та проводити їхні матчі.
Я погано переживаю українське питання, як і всі, хто поважає життя та людську гідність.
Футбол демонструє єдність, якої раніше не було.
Цей вид спорту є феноменом сильної соціальної агрегації.
Ми об’єднані та послідовні, кричачи "ні" війні", — цитує слова Гравіни журналіст Джанлука Ді Марцио з посиланням на Corriere della Sera.
Шановні співвітчизники! 24 лютого 2022 року зранку Україна зазнала нападу з боку Російської Федерації.
Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки.
Слава Україні!.
Час від часу наш сайт піддається DDOS-атакам.
Ми робимо все можливе, щоб усунути цю проблему.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб залишатися в курсі основних подій.