/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fc3a1509cc988e02273676d628c117684.jpg)
Зеленський просив підтримки у американських євреїв і назвав поведінку РФ нацистською
Президент закликав надати винищувачі із Заходу та закрити повітряну зону над Україною.
Президент України Володимир Зеленський звернувся до американських євреїв з проханням про підтримку.
Про це інформує Reuters.
Глава держави розповів про знищення Росією України. Окупантів РФ він порівняв з нацистською німецькою армією, що марширувала Європою.
"Це просто чиста нацистська поведінка. Я навіть не можу кваліфікувати це по-іншому", — сказав Зеленський на Конференції президентів американських єврейських організацій.
Президент закликав надати винищувачі із Заходу та закрити повітряну зону над Україною. Зеленський назвав список міст і селищ, які, за його словами, були знищені російськими військами, а українці воювали всім, що мали, навіть коли у них не було зброї.
"Вони кидаються під танки — аби ви зрозуміли, що тут відбувається", – сказав український лідер. Він повідомив, що росіяни не відпускають людей з міст, на напали, не дають привозити їжу та воду, а також відключають Інтернет, телебачення та електрику.
За його словами, масштаби російського нападу були такими ж несподіваними і нищівними, як і напади 11 вересня 2001 року для американців.
"Виживання української нації є тим же питанням, що й антисемітизм. Адже йдеться про загрозу знищення мільйонів людей", — підсумував президент.
Зазначимо, що пресслужба президента Зеленського про цю розмову не повідомляла.
Раніше Володимир Зеленський запевнив, що українська армія тримає позиції на фронтах і наносить противнику надзвичайно болісних втрат. Також Зеленський анонсував відбудову українських міст.