Наразі кількість звернень громадян до поліції вдвічі, а то й втричі більша, ніж у мирний час. Окрім реагування на повідомлення про правопорушення, оператори спецлінії «102» надають необхідну інформацію вимушеним переселенцям, а також допомагають жителям інших областей, які через активні бойові дії втратили зв’язок з місцевими правоохоронцями. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
«Ми вдячні громадянам, які не залишаються байдужими та вчасно повідомляють інформацію, яка допоможе запобігти ускладненню оперативної обстановки на території області», - зазначають правоохоронці.
Загалом, від початку російського вторгнення поліцейські забезпечили реагування приблизно на 20 тисяч звернень громадян. Приймаючи телефонні дзвінки від населення, патрулюючи вулиці і перебуваючи на блокпостах, поліцейські проводять роз’яснювальну роботу щодо порядку дій в умовах воєнного стану, надають необхідну інформацію та ретельно перевіряють повідомлення про підозрілих осіб чи вибухонебезпечні предмети.
Як і раніше, співробітники поліції здійснюють комплекс оперативно-профілактичних заходів для попередження, припинення та розкриття адміністративних і кримінальних правопорушень. Чернівецька область і надалі залишається найбільш безпечним регіоном України.
«Ми цілодобово приймаємо ваші повідомлення за номерами ліній 102, (0372) 55-26-02 і (067) 312-85-24 (сюди ж через месенджер Telegram надсилайте фото- й відеофіксацію порушень, підозрілих предметів та осіб). Зупинимо ворога разом та недопустимо погіршення безпекової ситуації на Буковині!», - йдеться у повідомленні поліції.