/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F48b2e00cefa0c9c636d3682f34823fd3.jpg)
У Рубіжному російські війська обстріляли інтернат, лікарню та школи – є загиблі
У місті Рубіжне Луганської області російські війська обстріляли міську лікарню та три школи. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
За його словами, ворог зруйнував інтернат для дітей з вадами зору Кришталик, міську лікарню і три школи. Під обстрілами загинули чотири людини.
– Обстріли мирного населення на Луганщині не припиняються. Руйнування інфраструктури та житлового сектору катастрофічні. Палаючі будинки у Попасній, Рубіжному, Сєвєродонецьку, на вулицях нерозірвані снаряди – це сьогоднішні реалії наших міст, – заявив він.
За словами Сергія Гайдая, військові, поліція, рятувальники ДСНС, лікарі та волонтери працюють на межі людських можливостей цілодобово, рятуючи людей. В усіх населених пунктах області організовано доставку технічної води та гуманітарної допомоги.
Війна в Україні триває вже 20-й день. Весь цей час українські захисники дають гідну відсіч російським загарбникам. Тим часом ворог продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах критичної інфраструктури, житлових будинках, лікарнях і школах.
Джерело: Сергій Гайдай
Фото: Сергій Гайдай