/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F107%2Fbe05279d80282e0309b29045714ad830.jpg)
Ввезти автомобіль в Україну тепер можна зовсім безкоштовно
Верховна Рада України повністю скасувала податки на ввезення транспортних засобів приватними особами, а юридичні можуть завозити їх без сплати акцизу та ПДВ.
Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.
Прийнято в цілому законопроєкт №7190, яким звільняється від ввізного мита та ПДВ імпорт товарів в Україну для платників єдиного податку першої-третьої групи, які сплачують податок за ставкою 2% від обігу, а також встановила спрощену форму розмитнення.
«За» проголосували 353 депутати.
Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал.
«Ми вчергове зібрались, щоб прийняти закони необхідні для боротьби з орками.
Зокрема, звільнили від всіх податків будь-який імпорт підприємств.
Зараз будь-який бізнес і так віддає все що може на армію.
Також потрібно боротись з дефіцитом товарів та чергами на кордонах», – повідомив нардеп Мар’ян Заблоцький.
«Повністю звільнено від оподаткування ввезення транспортних засобів громадянами.
Звільнено від акцизного податку та ПДВ ввезення транспортних засобів суб’єктами спрощеної системи», – говориться в пояснювальній записці до закону.
Стаття 69.24 Податкового Кодексу тепер виглядає так:.
«Тимчасово, з 1 квітня 2022 року на період дії воєнного стану на території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, акцизним податком операції з ввезення фізичними особами на митну територію України автомобілів легкових, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб і більше, транспортних засобів для перевезення вантажів у митному режимі імпорту».
В Митному кодексі з’являється стаття 911:.
«1) звільняються від оподаткування ввізним митом:.
автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів, які ввозяться громадянами на митну територію України для вільного обігу».