/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fb1a1692ceff369f2794d7f6edc840ad6.jpg)
Повітряні сили ЗСУ за добу знищили три ворожі літаки та гелікоптер
Сили ППО за добу знищили 13 ворожих цілей, зокрема три літаки
Авіація Повітряних Сил продовжує роботу в небі
Протягом 9 квітня сили протиповітряної оборони знищили 13 ворожих цілей, зокрема три літаки, гелікоптер та чотири крилаті ракети. Про це командування ПС ЗСУ повідомляє у Фейсбуці.
«9 квітня протиповітряною обороною Повітряних Сил, Сухопутних військ та Десантно-штурмових військ уражено щонайменше 13 повітряних цілей російських загарбників: три літаки, один вертоліт, п’ять безпілотних літальних апаратів, чотири крилаті ракети», – ідеться у повідомленні.
Військові додали, що інформація уточнюється.
«Авіація Повітряних Сил продовжує роботу в небі: винищувачі здійснюють патрулювання у повітряному просторі України, а штурмовики Су-25 та бомбардувальники Су-24м підтримують дії наземних військ ракетно-бомбовими ударами з повітря», – наголосили в ПС.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала