/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F95bd1caf36561bb4902bcf49980ece07.jpg)
Байден згадав, як приїздив до України, але не знає чи завітає знову
Президент США Джо Байден сказав, що він не впевнений, чи вирушить з візитом до України.
Американський лідер пригадав, що виступав в українському парламенті.
Про це він сказав під час поїздки до одного з американських штатів - пише CNN.
"Відповідь така: я не знаю", - пояснив Байден, коментуючи можливість свого візиту до України.
Він зазначив, що раніше бував в Україні чимало разів.
"Більше за інших – я єдиний двічі виступав перед Радою (Верховною Радою України – ред.)", - резюмував глава Білого дому.
Нагадаємо, 14 квітня президент США Джо Байден заявив про готовність особисто поїхати до України. Однак наступного дня у Білому домі повідомили, що Байден поки не має планів відвідувати Україну, але має бажання приїхати до Києва.
Додамо, що президент України Володимир Зеленський звернувся до президента США Джо Байдена з закликом визнати Росію державою-спонсором тероризму. Таке визнання – одна з найпотужніших і далекосяжних санкцій в арсеналі США. Про це пише The Washington Post.
Читайте також:
- Зеленський просить Байдена визнати Росію державою-спонсором тероризму – The Washington Post
- "Я на війні": Зеленський розповів про прямолінійність у розмовах із Байденом
- Арестович про ймовірний візит Джо Байдена до Києва: "Президенти ніколи не летять просто так"