/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F254%2F9520ca9a37569203c3adbe1a9a962b84.jpg)
Шахтар мінімально поступився Фенербахче у благодійному матчі на підтримку України
Шахтар мінімально поступився Фенербахче у благодійному матчі на підтримку УкраїниЄдиний гол Еннера Валенсії приніс турецькому клубу перемогу.
У третьому благодійному матчі на підтримку України, народ якої героїчно веде боротьбу з російськими окупантами, донецький Шахтар зустрівся з турецьким Фенербахче та зазнав мінімальної поразки.
Автором єдиного голу в даному протистоянні став нападник Еннер Валенсія, який припав на 26 хвилину зустрічі та у підсумку приніс Фенербахче мінімальну перемогу.
Шахтар, у свою чергу, не зумів реалізувати свої моменти.
Фенербахче — Шахтар 1:0.
Гол: Валенсія, 26.
Шахтар: Пятов (Шевченко 46) — Конопля (Капінус 46), Бондар, Матвієнко (Марлон 46), Ракицький (Фарина 52) — Степаненко, Бондаренко — Топалов (Топалов 46), Соломон, Мудрик — Сігеєв (Борячук 64).
Фенербахче: Ертугул, Назім, Тіссеран, Шалай, Новак, Густаво, Соса, Арда, Бурак, Валенсія, Беріша.