![Буковинці, що мешкають у Італії, влаштували свято для дітей](https://thumbor.my.ua/7cP4BLvMz-9xlLDnJSZG7yZAMBU=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F247%2F1432c3a2d52375d6fd1b572766cae202.jpg)
Буковинці, що мешкають у Італії, влаштували свято для дітей
Вони з Україною не лише думками та серцем, а й ділом. Буковинці, що мешкають у Італії, влаштували свято для дітей.
Розважали маленьких переселенців та італійців у місті Нові-Лігуре. Близько 400 діток співали, танцювати та весело поводили час. Також вони отримали писанки та великодню випічку, передає Чернівецька ОВА.
Як розповіла одна з організаторок акції Ірина Матей, влаштували свято спільно з італійцями, що підтримують Україну. Вони також збирають та відправляють допомогу на охоплену війною батьківщину.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала