Компанія Air Lease Corporation спише вартість 27 літаків, що залишилися у Росії після запровадження санкцій.
Корпорація Air Lease Corp (AL.N) повідомила, що в Росії залишилось 27 літаків її авіапарку, після того, як проти Росії ввели санкції через війну проти України.
Про це пише Reuters.
Минулого місяця було розірвано всі договори оренди літаків компанії з клієнтами російських авіакомпаній.
У березні Air Lease заявила, що новий російський закон, який дозволяє Москві "конфіскувати" літаки, може допомогти їй отримати страховку. Новий закон дозволяє російським авіакомпаніям вносити в реєстр літаків країни літаки, орендовані в іноземних компаній.
На запитання про кроки, вжиті для повернення літаків, що залишилися в Росії, які становлять близько 3,4% парку компанії, компанія не відповіла.
Наразі міжнародні лізингодавці домагаються повернення з Росії більш ніж 400 літаків вартістю майже $10 млрд
Минулого тижня сінгапурська компанія BOC Aviation Ltd заявила, що перебуває у процесі повернення 17 літаків, які перебувають в Росії.
Минулого місяця провідний лізингодавець у світі AerCap Holdings NC (AER.N) подав страхову вимогу щодо понад 100 літаків, які застрягли в Росії.
Нагадаємо, проти Росії подали позов за вкрадені літаки. Один із найбільших у світі лізингодавців літаків AerCap подав страхову претензію на $3,5 млрд. Таким чином компанія хоче покрити втрату понад 100 своїх літаків, які залишилися в Росії після її вторгнення в Україну.
26 лютого ЄС запровадив санкції проти Росії, відповідно до яких заборонено надавати технічну допомогу чи інші послуги, пов’язані з товарами та технологіями, придатними для використання в авіації чи космічній промисловості.
Читайте також:
- "Купи мені літак": українці закликають заможних людей світу допомогти пілотам закрити небо над Україною
- У Запорізькій області впав літак Ан-26: перші подробиці про потерпілих і можливі причини авіатрощі
- Boeing 777 здійснив аварійну посадку у Польщі через ймовірну вибухівку на борту літака (відео)
- Не відповідають міжнародним стандартам: понад 20 російських авіакомпаній потрапили до" чорного списку" ЄС