MY.UAНовини
Коли прилетіла перша ракета, нас розкидало по кабінету: начальник поліції Харківщини про роботу під час війни
Коли прилетіла перша ракета, нас розкидало по кабінету: начальник поліції Харківщини про роботу під час війни

Коли прилетіла перша ракета, нас розкидало по кабінету: начальник поліції Харківщини про роботу під час війни

Володимира Тимошка призначили керувати поліцією Харківської області у перший день повномасштабного вторгнення. Коли він зайшов у свій кабінет в управлінні поліції, ворог вже увійшов у Липці, Вовчанськ, Куп’янськ. Тимошко зібрав заступників і наказав звільнитися всім, хто не хоче бути разом з народом України. А пізніше цей же кабінет зруйнувала ворожа ракета. На той час у приміщенні перебували і сам Тимошко, і голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Про роботу поліції в умовах війни, зрадників, колаборантів, злочини на окупованих територіях Володимир Тимошко розказав в ексклюзивному інтерв’ю Фактам ICTV.

– Володимире Володимировичу, як ви особисто дізналися, що почалася війна? Кому зателефонували спершу? Як сприйняли початок війни ваші підлеглі? 

– До 24 лютого цього року я працював на посаді начальника управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддів, Державного бюро розслідувань, центрального апарату. Мешкав у місті Києві, сім’я моя постійно перебувала в Харкові. 23 лютого була неперевірена інформація, що, можливо, буде здійснено напад. Я переговорив із дружиною, сім’єю, попрохав приготувати про всяк випадок речі, щоб можливо було спуститися в безпечне місце. Сам прокинувся 24 лютого о 4-й ранку, завів будильник. О 4.15 ранку мене набрала дружина, я вже по дзвінку знав, чому вона телефонує. Вона сказала, що бомблять Харків. Я швидко склав речі, о 5-й ранку вже був у приміщенні центрального апарату Державного бюро розслідувань. Приблизно о 6.00 мене набрали міністр внутрішніх справ і голова Національної поліції, сказали, що я потрібен в Харкові.

Десь о 9-й годині я був у кабінеті голови Національної поліції, він сказав лише одне: Харків потрібно втримати. Я дав слово, що Харків залишиться нашим, швидко сів в машину, близько 12.00 був у Полтаві. Мені на WhatsApp скинули наказ про моє призначення на посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області. О 13.30 я зайшов в кабінет начальника Головного управління. Так, це був ранок 24 лютого.

На той час, коли я зайшов до кабінету, росіяни вже були у Липцях, вони вже були у Вовчанську, вони вже були в Куп’янську. Треба було негайно здійснювати заходи щодо оборони міста Харкова, негайно вживати заходів щодо відводу тих працівників поліції, яких можливо на той час було вивезти, організації роботи поліції, організації роботи поліції з питань евакуації населення, евакуації місцевих мешканців захоплених територій, організації щодо оборони приміщень поліції. Був створений необхідний резерв спецпідрозділів поліції, все потрібно було робити в короткий проміжок часу, і ми це зробили. Так ми зустріли 24 лютого.

– Зараз будівля управління Нацполіції в Харківській області зруйнована, 2 березня ворог обстріляв ракетами центр Харкова. Скільки поліцейських загинуло?

Related video

– З 24 лютого до теперішнього часу загинула певна кількість працівників поліції Головного управління. Я ще раз хочу засвідчити співчуття їхнім близьким та родичам, сказати про те, що всі вони герої. Вони не залишили свою роботу ані на хвилину, тому, на жаль, і загинули. Ми будемо їх пам’ятати завжди, їхні прізвища ніхто ніколи не забуде. Є працівники поліції, які поранені, це значна кількість працівників поліції. Безпосередньо 2 березня я був у службовому приміщенні, в службовому кабінеті. Приблизно о 8.30 відбувся перший удар, у цей час в кабінеті зі мною перебував губернатор Харківської області Олег Васильович Синєгубов. Можу вам сказати як людина, яка з ним працює з 24-го числа, як то кажуть, він – “мужик з яйцями” і молодець, свою роботу робить професійно. У цей час в моєму кабінеті були ще мій заступник з громадської безпеки і ще кілька працівників.

Коли прилетіла перша ракета, нас вибуховою хвилею розкидало по кабінету. Я швидко дав команду спуститися в підвальне приміщення, тому що ми очікували і другу ракету, так само, як 1 березня це відбулося з приміщенням Харківської обласної державної адміністрації. Там, нагадаю, було також дві ракети. І в той час, коли ми спустилися до підвального приміщення, було завдано другого удару, нас засипало. Приблизно десь 40-50 хвилин нам знадобилося, щоб вибратись.

Дякую працівникам Державної служби з надзвичайних ситуацій, вони миттєво приїхали, стали допомагати евакуйовувати всіх, розбирати завали. У приміщенні під час удару перебувала велика кількість працівників поліції та інших служб, і у нас є втрати. Не тільки в Головному управлінні Нацполіції, а й серед працівників інших служб, які там були. Загальну кількість я казати не хочу, це не потрібно.

Коли прилетіла перша ракета, нас розкидало по кабінету: начальник поліції Харківщини про роботу під час війни / 5 фотографий

– Чи встигли завчасно вивезти документи, зброю?

– З першої хвилини нападу, з першої хвилини активної фази відновлення бойових дій (все ж таки треба зазначити, що війна у нас триває з 2014 року, і 24 лютого почався один із етапів війни)… Так от, 24 лютого була організована робота всіма підрозділами Нацполіції щодо евакуації документів, кримінальних проваджень, майна, зброї. Фактично, така робота була проведена у відповідності з усіма нормативними документами, які були заздалегідь підготовлені центральним апаратом Нацполіції. Я можу сказати лише одне: робота була проведена професійно, на належному рівні. І той факт, що працівники поліції Харківської області з 24 лютого до теперішнього часу ані на секунду не залишали своє місто і місця своєї роботи, вказує на їхній професіоналізм. Пишаюся тим, що я є одним із членів цього великого колективу. І пишаюся тим, що можу очолити цей колектив – вони гідні того, щоб бути удостоєними високих нагород за їхній професіоналізм, і за ті дії, які вони вчиняли.

– Чи є поліцейські, які відмовилися працювати в умовах війни? Багато таких?

– Як тільки я зайшов в службовий кабінет, це було, я казав, 24 лютого близько 13.30-14.00, то зібрав одразу всіх своїх заступників, начальників служб. І сказав дуже прості слова:

– Прийшов той час, коли потрібно показати людям, навіщо в державі існує поліція. Крім поліції, допомогти людям, які наразі за стінами будівлі, нікому. Це саме наш час і наша робота. Хто з тих або інших причин – будь-то страх чи інші причини – не бажає цього робити, може написати рапорт на звільнення, покласти на стіл службове посвідчення, жетон, зброю і піти.

Я сказав, що ця процедура займе три хвилини. Хто вважає, що він все ж таки повинен у цей нелегкий час бути поруч з людьми і виконати свою роботу, свій посадовий обов’язок, той залишиться. Я пишаюся тим, що залишилися всі, хто був у кабінеті. Так, є незначна кількість людей, які написали рапорти на звільнення. Їм ніхто не перешкоджав, захотіли – написали. Я підписав рапорти, були видані накази, звільнив усіх цих людей. Всі, хто залишився, це основна маса і це ті люди, якими ми можемо пишатися.

– Чи є зрадники у поліції?

– На той час, коли війська РФ заходили в Липці, наприклад, в Куп’янськ, Шевченкове, інші території, там була поліція, вони працювали. Звісно, на окупованій території залишились працівники поліції. З першого дня, з 24 лютого, нами була організована робота, ми фактично контролюємо кожного з тих, хто там перебуває. Утім, у будь-якому підрозділі є й ті, хто, можна сказати, зрадив присязі. Однак таких незначна кількість, і всіх ми знаємо поіменно. Діяльність кожного з них ми контролюємо – що вони роблять, документуємо їхні дії. Для цього у нас є департамент внутрішньої безпеки, з цього приводу з департаментом ми щоденно на зв’язку та моніторимо дії кожного працівника, який лишився на тій території.

Читайте
Про бої в Ізюмі, зрадників та бізнес під час війни: інтерв'ю Синєгубова щодо ситуації на Харківщині

Проте слід зазначити, що на тій території залишилися працівники, які допомагають. Допомагають дуже корисно, і все це стане відомо вже після того, як ці території будуть від загарбників звільнені. Як тільки ми звільнимо території, все встане на свої місця – хто допомагав, а хто зраджував. Я неодноразово казав усім: ми не зможемо дивитися в очі тим працівникам поліції, які працюють під обстрілами, якщо самі ж не покараємо тих працівників, що зрадили присязі. Це наш обов’язок – зробити це, і зробити в категоричній формі.

– Поліція збирає докази злочинів на окупованих територіях? Що вас найбільше вразило?

– Найбільше вражає з першого дня цинізм загарбників. Людство знаю велику кількість війн. Є така фраза: історія, яку пишуть історики, пишеться з історії війн. Із самого початку людства завжди були війни. Однак у ході цих воєн були сформовані якісь правила, яких ніхто ніколи не порушував. Якась була честь, попри те, що були одні та інші сторони, які воювали.

Це, мабуть, перша війна в історії людства, де одна зі сторін настільки цинічна, що вона не поважає ані людей, ані власних солдат, ані солдат іншої сторони. Вона не поважає нікого. Вони грабують, мародерять, цинічно вбивають мирне населення, просто цинічно! Для чого? Неможливо знайти відповіді. Це, мабуть, найцинічніша війна із тих, що були на планеті Земля за період її існування. Це війна, в якій не існує правил для однієї зі сторін. Ніхто не думав, що таке можливо. Особливо з боку нації, яку вважали якщо не братським народом, то, мабуть, сусідом.

Ніхто не знав, що так можна ненавидіти населення, ґвалтувати, вбивати дітей, бездумно, безцільно вбивати мирне населення. Нелюдська ненависть. Німці в 1941-1945 роках так не поводилися. Всі, хто пам’ятає ту війну, кажуть, що німці були більш людяні, ніж росіяни. Це закінчені звірі, які тільки вбивають, ріжуть і їдять. Все.

– Чи були підтверджені випадки застосування російською армією хімічної зброї? 

– Ми працюємо над фактами кожного обстрілу. Натепер фактів застосування хімічної зброї на території Харківської області поліцією не зафіксовано. Повторюю, не зафіксовано. Однак це не значить, що вона не застосовувалась. Це значить лише те, що у нас немає підтверджених фактів її застосування. Тому що все ж таки лишаються території, які під тимчасовою окупацією – Куп’янський район, Шевченкове, Балаклія. Чи можуть там бути факти застосування хімічної зброї? Можливо. Ми цього не знаємо. Однак підтверджених фактів немає. Чому так кажу? Наприклад, було звільнено не так давно селище Гусарівка, всі бачили і знають ці фото, які там зроблені. Чи знали ми до цього звільнення, що там – спалені трупи, зокрема й дітей? Ні, ми цього не знали. Ми звільнили Гусарівку, зайшли туди, побачили те, що там відбувається. Чи може бути таке, що будуть у подальшому зафіксовані якісь факти застосування хімічної зброї? Можливо.

– Що порадите людям, які перебувають на тимчасово окупованих територіях? Як поводитися, щоб зберегти життя собі і близьким, та водночас не вчинити злочин і не стати колаборантами?

– Поради такі ж, які ми даємо і своїм працівникам, що перебувають на тій території. Перше – ні в якому разі не співпрацювати не тільки з військами Російської Федерації, а також не співпрацювати з місцевими мешканцями, які визнали окупацію, які співпрацюють з терористами, допомагають їм. Тобто не лише напряму якимось чином із росіянами не спілкуватись, тому що там багато інших людей. Ви всі знаєте, що позаходило багато представників так званих ЛНР, ДНР, які також є на Харківщині, які щось будують, намагаються вистроїти якісь відносини. Які можна відносини будувати з терористами і загарбниками? Жодних! Це нелюди, з ними жодних відносин не може бути. Порада одна: уникати будь-яких відносин із вказаними особами. Намагатися сидіти вдома і не боятися того, що це буде довго. Ці території будуть визволені Збройними силами України. Треба лише дочекатися цього факту. До факту визволення намагатися уникати будь-яких стосунків із окупаційними військами, адміністраціями.

– Щодо мародерів, скільки їх вже затримано, і що найчастіше крадуть із магазинів чи будинків?

– Точної цифри, скільки затримано сьогодні мародерів, я не можу назвати, адже це загальне поняття – мародерство. Однак в юридичному сенсі це крадіжка, грабіж, розбій, тобто це корисливі злочини, які завжди були у Кримінальному кодексі України. Це ми так називаємо ці факти – “мародерством”, тому що вони вчиняються під час бойових дій, під час воєнного стану на території, з якої виїхали люди. Це як була крадіжка, так і є. Але, якщо все ж таки підходити до поняття, яке ви назвали, мародерства, так, факти є майже щодня. На щастя, не масово. Сказати, що масово грабують квартири, будинки, приміщення громадян, не можна. Треба належне віддати нашому суспільству, яке з честю зустріло цю війну. Люди одне одному допомагають, передають їжу, діляться всім, що і є масово.

Факти мародерства є. Вони, мабуть, і будуть. Ба більше, після того як люди повернуться до своїх будинків, ми очікуємо вал заяв та повідомлень, що були факти крадіжок з квартир, будинків, гаражів. Ми до цього готові. Щоб попередити факти мародерства, ми і вдень, і вночі патрулюємо в тих районах, де проживають люди. Це, як правило, всі спальні райони, звідки люди виїхали. Наприклад, в Харкові це Салтівка, ХТЗ, район Горизонт, Олексіївка. Це райони, звідки масово повиїжджали люди, і були вимушені залишити майно в будинках. Якщо на вулиці зустрічаємо осіб, що несуть поклажу, перевіряємо, що це за поклажа, звідки вони її взяли. Перевіряємо машини на блокпостах. Тому, до речі, хочу звернутися до мешканців Харківської області: якщо вас зупиняють на блокпостах і перевіряють ваш транспорт та речі, ставтеся до цього нормально. Це робиться передусім для вас і для вашої безпеки, та щоб мінімізувати факти мародерства, щоб не вивозилось майно людей. Тому ця робота поліцією організована на нормальному рівні.

– Наскільки серйозна загроза захоплення Харкова росіянами?

– Жодної загрози захоплення Харкова росіянами не існує, і не буде існувати. Я вам кажу по буквах, читайте по губах: Харків був і залишиться українським містом назавжди. Це було, є і буде. Все, крапка!

– Чи реально звільнити вже захоплені території? Скільки часу на це потрібно?

– Не тільки реально, а так і буде. Обов’язково. Коли – це питання часу.

– Як швидко люди зможуть повертатися на звільнені території? Уже сьогодні ми бачимо, автівок побільшало в самому Харкові, люди багато хто повертаються додому. Але йдеться саме про звільнені території, те ж село Гусарівка. Скільки часу треба перечекати в евакуації після звільнення?

– Я думаю, певний час треба перечекати, тому що обстріли мирних наших міст, селищ і сіл йдуть щодня. Щодня ми фіксуємо факти загибелі або поранення нашим мешканців, мирного населення. Кожного дня у нас втрати, тож я поки що не рекомендую повертатися. Якщо люди все ж таки повертаються, потрібно повертатися до тих місць, де немає близько російських терористів. Це Харків, наприклад. Селища, де вони розміщуються на якійсь відстані. Загрози захоплення міст немає. Однак все ж таки потрібно повертатися тоді, коли буде безпечно.

Читайте
РФ обстріляла житлові райони Харківщини: троє людей загинули, є поранені
Теги за темою
ХарківНацполіція
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Харарі: Трамп вважає, що слабкі мають поступатися сильним, тоді не буде конфліктів
ZN UA
2025-04-18T14:48:38Z
Трамп за 100 днів оголосив рекордну кількість надзвичайних ситуацій у США
Европейская правда
2025-04-18T14:46:36Z
ЗМІ: США пропонують послаблення санкцій проти РФ і відмову обговорювати Україну в НАТО
Европейская правда
2025-04-18T14:45:54Z
Вірменія, Грузія та Словаччина проголосували за резолюцію ООН зі звинуваченням рф у агресії
Подробности
2025-04-18T14:45:50Z
Не промовчали навіть у Лаврова: санкції проти Куклачова розлютили росіян
Telegraf
2025-04-18T14:45:24Z
Рубіо зробив тривожну заяву щодо участі США у перемовинах, але це може зіграти проти Путіна
24tv
2025-04-18T14:42:52Z
Клімкін: Для Трампа важливо побудувати нову якість відносин із сьогоднішньою Росією
Лига
2025-04-18T14:40:32Z
У Росії знову з'являться міста Ленінград та Сталінград: як окупанти дуріють напередодні 9 травня
24tv
2025-04-18T14:33:23Z
У Чехії реагують на заяву США: Трампа ніколи не цікавила Україна і її жертви
Европейская правда
2025-04-18T14:33:17Z
У Польщі вперше жінка стала пілотом винищувача F-16
Европейская правда
2025-04-18T14:48:19Z
В Україні створять центри підготовки до національного спротиву
УкраинФорм
2025-04-18T14:39:54Z
130-річний будинок вразив соцмережі секретом, що був схований за однією зі стін
24tv
2025-04-18T14:33:25Z
Небезпека на свята: як вберегти себе від ракет та дронів вдома
ZN UA
2025-04-18T14:31:13Z
Начальник управління ІТ Міноборони Олег Берестовий залишає посаду – йому вже знайшли заміну
AIN
2025-04-18T14:30:57Z
В українців "відіжмуть" землю, а ви і не знатимете – як убезпечити майно
Знай
2025-04-18T14:30:03Z
Великдень 2025: що в жодному випадку не можна ставити на святковий стіл
GlavRed
2025-04-18T14:28:05Z
СБУ звернулась до українців напередодні Великодня
1News
2025-04-18T14:27:09Z
Українські розробники протестували на полігоні малі FPV-бомбери
УкраинФорм
2025-04-18T14:24:18Z
Одеса вражає: на кладовищі знайшли могилу Фараона
Telegraf
2025-04-18T14:48:55Z
Графіки відключення світла в Києві та області 19 квітня: хто залишиться без електроенергії на 11 годин
Политека
2025-04-18T14:48:17Z
У бригаді "Азов" – новий командир, Богдан "Пугач" Грішенков
24tv
2025-04-18T14:42:12Z
Захищав "Азовсталь" і пройшов Оленівку: Богдан Грішенков став новим комбригом "Азову", деталі
Фокус
2025-04-18T14:36:50Z
Путіну потрібна перемога до 9 травня. Військовий експерт розповів, де росіяни підуть у наступ
Telegraf
2025-04-18T14:36:27Z
Град розміром з перепелине яйце: на Івано-Франківщині вирувала негода
24tv
2025-04-18T14:18:51Z
Прогноз погоди в Києві та області на 19 квітня: чим здивує природа перед Великоднем
Политека
2025-04-18T14:18:27Z
Кримський політв’язень Олександр Тарапон вийшов на волю з російської в’язниці
УкраинФорм
2025-04-18T14:15:35Z
У Піддубному на Донеччині відновили газопостачання після обстрілу
УкраинФорм
2025-04-18T14:12:04Z
Фестиваль квір-кіно Sunny Bunny заявив, що не прагнув «хайпанути» на даті заходу, яка припала на Великдень
Детектор М
2025-04-18T14:46:20Z
10 фантастичних фільмів та серіалів про віртуальність і кіберпростір
ITC
2025-04-18T14:28:20Z
Про нього мріють мільйони: Тарас Цимбалюк став новим Холостяком
Факти ICTV
2025-04-18T14:18:33Z
Голос, який знають мільйони: SHUMEI зіграє концерт просто неба в Osocor Residence
Вива
2025-04-18T14:12:22Z
Був двічі одруженим і знову до шлюбу не поспішав: що відомо про колишніх нового "Холостяка" Тараса Цимбалюка
Telegraf
2025-04-18T14:00:29Z
Чи була Кіра Муратова українською режисеркою? Нова сварка у мережі
ГЛАВКОМ NET
2025-04-18T13:57:21Z
«Горець» з Генрі Кавіллом перейшов до Amazon — Lionsgate більше не хоче знімати рімейк
ITC
2025-04-18T13:52:29Z
У Києві відбудеться 2-й феміністичний кінофестиваль «Гаккебуш»
Детектор М
2025-04-18T13:48:06Z
Актор серіалу "Гра престолів" прибув до Росії на спортивний турнір
ZN UA
2025-04-18T13:45:05Z
Медичний канабіс проти раку: нові несподівані висновки вчених
Факти ICTV
2025-04-18T14:34:09Z
Знайшли простий спосіб зменшити ризик інфекційних захворювань
24tv
2025-04-18T14:27:57Z
З кінця лютого ціни на ліки з переліку ТОП-100 знизилися на 27% - Шмигаль
УкраинФорм
2025-04-18T13:19:54Z
Як Lviv IT Cluster промотує IT-галузь в Україні та як у цьому допомагає EU4Digital
24tv
2025-04-18T13:03:57Z
Фахівці попереджають про небезпеку ятрогенного ботулізму після ботулотоксинових ін’єкцій
360ua.news
2025-04-18T13:00:49Z
Вчені відкрили формулу ідеального дня
Подробности
2025-04-18T12:45:53Z
Глобальне потепління загрожує психічному здоров’ю
360ua.news
2025-04-18T12:31:11Z
Три місяці тому ліквідували МСЕК - Шмигаль розповів про результати
УкраинФорм
2025-04-18T12:00:37Z
Це треба знати кожному: як перевірити, що паска спеклася
24tv
2025-04-18T11:30:49Z
Під час спроби перетнути Ла-Манш загинув мігрант
Европейская правда
2025-04-18T14:48:16Z
Політ у нікуди: літак із романтичною назвою загадково зник над океаном
Фокус
2025-04-18T14:45:50Z
У Виноградові 33-річна співмешканка орендаря зарізала хазяїна будинку
Украина Криминальная
2025-04-18T14:36:08Z
У Херсоні ворожий дрон влучив у багатоповерхівку
УкраинФорм
2025-04-18T14:28:43Z
У Києві діти влаштували стрілянину в парку: один із них мав пневматичний пістолет
24tv
2025-04-18T14:27:06Z
Ухилянт намагався втекти з України у цистерні з олією
Комсомольская правда
2025-04-18T14:24:39Z
Число постраждалих внаслідок удару баллістикою по Харкову зросло до 103
Комсомольская правда
2025-04-18T14:22:49Z
У цистерні з олією: на кордоні затримали чоловіка, який намагався незаконно виїхати до Молдови
УкраинФорм
2025-04-18T14:18:23Z
Троє чоловіків опинилися у СІЗО за підозрою у катуванні підлітка на Київщині
ГЛАВКОМ NET
2025-04-18T14:09:35Z
Бабка на Великдень: як приготувати традиційну польську випічку
24tv
2025-04-18T14:42:42Z
На острові у Тихому океані вперше встановили банкомат: це перетворилося на справжнє свято
24tv
2025-04-18T14:42:21Z
Чисто, легко і по-нашому: як «Українські Хімічні Технології» змінюють побутову хімію в Україні
Политека
2025-04-18T14:21:01Z
Кого зі знаків зодіаку скоро можуть зрадити – відповідь вразить
24tv
2025-04-18T14:06:24Z
Який грецький острів ідеальний для відпочинку без туристів
Фокус
2025-04-18T13:42:44Z
Які помідори не потребують щоденного догляду: три найкращі сорти
Gazeta UA
2025-04-18T13:42:02Z
Де мешкають кліщі і коли вони найбільш активні
360ua.news
2025-04-18T13:33:47Z
Сакури, магнолії та водойми: 5 найкращих локацій для прогулянки на вихідних у Києві
Telegraf
2025-04-18T13:24:39Z
Якщо не хочете зіпсувати вигляд кімнати: 3 поради, як правильно обрати штори
24tv
2025-04-18T13:15:48Z
Китай припинив купувати СПГ у США на тлі зростання закупівель в РФ
Европейская правда
2025-04-18T14:46:20Z
У можливому зриві купівлі реакторів у Болгарії винні представники "ЄС" та "Голосу", — експерт
Telegraf
2025-04-18T14:40:03Z
Опалювальний сезон в Україні – чи будуть вимикати газ взимку
24tv
2025-04-18T14:36:52Z
АМКУ оштрафував Укрспирт на 33 млн грн
AgroPortal
2025-04-18T14:30:01Z
Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ - Кам'янець-Подільський
УкраинФорм
2025-04-18T14:28:22Z
"Нафтогаз" має сценарій обмеження споживання газу на наступну зиму — Бойко
ZN UA
2025-04-18T14:28:16Z
Ваш лічильник може вас обманювати: як перевірити правильність нарахувань
Telegraf
2025-04-18T14:18:02Z
Що відбувається з цінами на пальне в Україні
Gazeta UA
2025-04-18T14:15:30Z
У Німеччині зросла кількість атак проти працівників залізниці
Европейская правда
2025-04-18T14:10:10Z
Джейк Пол вийде на ринг проти ексчемпіона світу влітку 2025
360ua.news
2025-04-18T14:30:45Z
Кріштіану Роналду публічно звернувся до трирічної доньки
Фокус
2025-04-18T14:30:29Z
Дзюдоїстка Білодід дебютувала у професійному футболі з перемоги
1News
2025-04-18T14:28:57Z
Чому срібло на шиї чорніє і чи пов’язано це зі здоров’ям: хімік дав відповідь
GlavRed
2025-04-18T14:28:28Z
Фонсека: Ліон зарано повірив в перемогу
Football.ua
2025-04-18T14:22:58Z
Не зміг втретє побороти рак: у віці 36 років помер вихованець Манчестер Юнайтед
24tv
2025-04-18T14:18:29Z
«Не так сталося, як гадалося». Фехтувальник Перчук прокоментував перемогу над росіянами
ГЛАВКОМ NET
2025-04-18T14:06:18Z
Біловар зіграє з перших хвилин дербі проти Оболоні
Football.ua
2025-04-18T13:57:09Z
Призерка Олімпіади-2024 призупинила кар'єру через ментальні проблеми
ГЛАВКОМ NET
2025-04-18T13:51:33Z
Чи ображаються коти на своїх хазяїв: ветеринари дали неочікувану відповідь
GlavRed
2025-04-18T14:45:23Z
WhatsApp отримав одну з популярних функцій Telegram
InternetUA
2025-04-18T14:43:28Z
П'ять ігор, які займають найбільше місця на вашому комп'ютері
InternetUA
2025-04-18T14:22:05Z
Повстання роботів відкладається: Ілон Маск не може створити Optimus без Китаю
Фокус
2025-04-18T14:12:12Z
Google знайшла спосіб змусити Android-додатки витрачати менше заряду: що відомо
InternetUA
2025-04-18T14:01:53Z
Колайдеру і не снилось. Примарний нейтрино встановив абсолютний рекорд енергії
ITC
2025-04-18T13:52:10Z
Чи "ковбаситиме" Землю на Великдень: якими будуть магнітні бурі 19-20 квітня
GlavRed
2025-04-18T13:27:59Z
Досі ніхто не досліджував: археологи розкопали стародавнє поселення у Єгипті
Фокус
2025-04-18T13:27:31Z
Прорив. Учені знайшли спосіб збільшити термін життя літій-іонних батарей удвічі
InternetUA
2025-04-18T13:22:26Z
Задній хід: MINI відмовилась від повного переходу на електромобілі
AutoGeek
2025-04-18T14:45:24Z
Rivian визнає, що більшість дешевих ЕСВ не дуже добрі і нарешті вирішує це
Топ Жир
2025-04-18T14:45:23Z
Машина смикається при розгоні - автоексперти назвали причини і як це виправити
GlavRed
2025-04-18T14:28:16Z
Відкриваються зовні: автомобілі Subaru отримали інноваційні подушки безпеки
AutoGeek
2025-04-18T14:15:57Z
Subaru визнає свій безживний образ і прагне повернути STI, але не так, як ви його пам’ятаєте
Топ Жир
2025-04-18T14:15:27Z
Volkswagen показав бюджетну альтернативу Jetta
AutoCentre
2025-04-18T14:06:35Z
Нову доступну Honda розсекретили до прем'єри
Фокус
2025-04-18T13:45:58Z
Вчені винайшли простий спосіб, як перетворити електромобілі на гібриди
AutoGeek
2025-04-18T13:39:38Z
Шаховий набір від Rolls-Royce з алюмінію та дерева
Топ Жир
2025-04-18T13:30:38Z