MY.UAНовини
Чим закінчиться війна для України та наскільки вистачить сил у РФ – прогноз Арестовича
Чим закінчиться війна для України та наскільки вистачить сил у РФ – прогноз Арестовича

Чим закінчиться війна для України та наскільки вистачить сил у РФ – прогноз Арестовича

Росія планувала захопити Україну впродовж трьох днів, але виявилася неготовою до шаленого спротиву українського народу.

За 70 днів повномасштабної війни Збройні сили України знищили щонайменше 24,5 тис. російських військових.

Українські військові спалили понад тисячу танків, збили три з половиною сотні літаків і гелікоптерів та потопили десять кораблів і катерів, серед яких і флагман Чорноморського флоту РФ – крейсер Москва.

Чи має ще Росія сили для наступу, за яких умов і коли зміна режиму в РФ може стати вигідною Україні та що чекає на нас після війни, в ексклюзивному інтерв’ю розповів радник голови Офісу президента України Олексій Арестович.

– У своїх перших інтерв’ю ви прогнозували, що пікова точка війни мине наприкінці квітня. Пізніше в інтерв’ю Марку Фейгіну ви говорили про її неминуче продовження з перервами до 2035 року. Що змусило вас дійти такого висновку?

Related video

– Оскільки радикально змінюється зовнішньо-політична ситуація, доводиться кардинально коригувати прогнози.

Коли я казав, що зіткнення можливі до 2035 року, я оцінював тодішню позицію Заходу, яка не давала нам впевненості, що ми отримаємо достатню кількість військової допомоги. Якщо ви пам’ятаєте, це була середина березня, і зовсім неочевидно було, що допомога буде в такій кількості, яка дозволить перемогти.

Зараз Захід принципово змінив позицію. Навіть змінили позицію ті країни, щодо яких ми не могли очікувати принципового рішення – Німеччина та Угорщина.

І ми зараз маємо консолідовану західну позицію щодо вступу України до ЄС, повернення дискусії про НАТО, дуже жваву дискусію щодо U24, тобто покращене членство в НАТО, з п’ятою статтею гарантій, але яка працює набагато швидше.

Маємо зустріч із міністрами оборони 40 країн, голосування парламенту США за ленд-ліз, $33 млрд, виділених на допомогу нам.

Ми насправді багато чого маємо, зокрема і позицію воєнного керівництва Великої Британії та США про те, що війна РФ з Україною має скінчитися такою поразкою Росії, щоб вона взагалі не мала змоги більше погрожувати.

– Захід довго запрягає, але швидко їде. Якщо вони зробили таку заяву, то це вирішене питання. І вони вестимуть Росію до поразки на території України.

Це буде доведення путінського режиму до стану, коли він уже не зможе загрожувати. А зараз він загрожує всім – нам, Польщі, Молдові.

Нині почала надходити загальна допомога. Для того щоб наші війська пішли в наступ, потрібно її накопичити у величезній кількості. На це знадобиться місяць-півтора. Тобто в середині червня – наприкінці липня ітиметься про створення ударних угруповань ЗСУ для переходу до наступу.

Відповідно, росіяни це розуміють, готуються до цього й намагаються десь взяти військовий ресурс.

Проте вони припустилися значної помилки на етапі дизайну своїх Збройних сил. Вони будували Збройні сили, які можуть виграти будь-яку кампанію за сім діб, два тижні, доки Захід не встиг зреагувати.

Супротив українського народу це затягнув, Захід встиг зреагувати, і вони опинилися перед необхідністю проводити довгу кампанію, до якої не готові, бо не мають ресурсу ані людського, ані матеріального.

Ми зараз бачимо, що на поле бою вже надходить стара іржава російська техніка. Мобілізують соціальні низи, які йдуть сюди воювати за списання боргів за кредитами. Це не військо. Але вони зішкрябують ті сили, які в них ще не розгромлені.

Вони смикають окремих посадових осіб, знімають техніку зі зберігання. Із 1 квітня до 1 червня триває призов строковиків.

Росіяни хочуть випередити нас, захопити певні райони, щоб мати, якщо дійде до перемовин, кращу позицію. На це ми повинні списати зараз їхнє намагання наступу під Ізюмом, виходу на кордони Луганської, Донецької та Херсонської областей.

Це політична вказівка. Із військової точки зору безглузда, тому що РФ не встигає поповнити оперативний резерв, та все одно якось атакує, хоча й не надто виходить.

І там нелегка битва: вони несуть втрати, ми несемо втрати, але вони набагато більше.

До 9, 10, 15 травня росіяни зупиняться, тому що просто не зможуть продовжувати.

Вони оборонятимуть наші захоплені території, можливо, спробують визнати це політично – створити якусь там “Таврійську губернію”, “Південну русь”, “Херсонську народну республіку”, щоб оголосити досягнення мети військової кампанії, спробувати домовитися з нами.

Але глава Офісу президента Андрій Єрмак сказав із посиланням на слова президента, що ми наступатимемо, поки не здобудемо воєнну перемогу. І це консолідована позиція із Заходом.

Щонайменше це ще місяці два-три на всю боротьбу. Навіть якщо припиниться активна фаза з їхнього боку, вони не зможуть наступати, а наступатимемо ми.

Якщо Росія якимось невідомим чином десь віднайде резерви або ми не встигнемо отримати допомогу в потрібних об’ємах, це може затягнути війну. Утім, щонайменше до серпня війна триватиме точно. Звичайно, якщо не буде доброї волі Путіна, і ми на переговорах не домовимося за тиждень.

– Мобілізація в Росії може кардинально змінити хід цієї війни?

– Ні. Хоча може, от тільки не таким чином, на який сподіваються росіяни. Тому що загальна мобілізація в Росії – це завжди революція.

Бо негласний суспільний договір полягає в тому, що перемоги якісь “зелені чоловічки” здобувають, а решта дивиться це по телевізору.

А коли треба злазити з канапи і йти воювати особисто на іржавій техніці, то вони скажуть: Як так? Це ж порушення суспільного договору! Ми давали вам право йти воювати, а ви нам обіцяли гарну картинку по телевізору! Це не передбачало, що ми будемо гинути десь під Донецьком.

1917 року батюшку-царя повалили саме мобілізовані, які не хотіли йти на фронт. Їм було простіше скинути царя, ніж помирати під кулеметами на східному фронті.

Росіяни дуже бояться загальної мобілізації. Якщо там її оголосять, це буде дуже добре, це найкращий вихід для України. Оскільки вірогідність революції у Росії зростає багатократно, а з військової точки зору вони не становлять значної сили, бо вони навіть зброї не мають для всіх.

Тоді це затягнеться, доки ми їх всіх тут не упакуємо на нашій землі. Але потім взагалі не буде про що говорити на перемовинах, бо Росію не буде кому обороняти.

Якщо вони зовсім зійшли з глузду, то на це підуть. Поки вони після численних втрат повернулися до ситуації, яка була в середині березня, коли була стамбульська зустріч. Я казав їм тоді, що вони не зможуть перемогти нас військовим шляхом, а лише збільшать свої втрати на 10 тис. осіб. Мабуть, хочуть іще спробувати.

– Росіяни зараз намагаються все ж іти в наступ на Криворізькому напрямку, на Запоріжжі, на Донбасі. Де вони ще мають сили для наступу?

– У них є три напрямки наступу – це, умовно кажучи, Ізюм, Гуляйполе та Кривий Ріг. В Ізюмі вони майже уповільнилися – там тактичний наступ.

За останні шість діб там було завдано трьох ударів по штабах із загибеллю старших офіцерів. Така сама ситуація на Криворізькому напрямку. І відносно боєздатне угруповання у них на Запорізькому напрямку.

Однак там степ, ми їх добре бачимо, нищимо ударами артилерії, авіації. І там насправді уповільнився наступ.

У зоні ООС вони шість тижнів б’ються об нашу оборону. Там просування – 800 метрів ціною загибелі тисячі солдат.

Маріуполь – окрема тема. Зараз там займаються евакуацією цивільних. Президент і його Офіс здійснили величезну роботу. І врешті у них вийшло. Якось після війни розкажу, що було, тому що кілька днів вони були на себе на схожі, доки цим займалися.

Російські угруповання потроху скорочуються. Вони, звісно, зроблять ще одну спробу, бо ще є сили на останній наступ. Але потім я не бачу у них взагалі оперативних резервів.

Уже протягом шести діб із російської території під Ізюм взагалі не приїздить жодна вантажівка з поповненням.

Єдина їхня перевага – це артилерія, авіація й ракети. У нас багато людей і мало озброєння, а у них навпаки – багато озброєння та мало людей.

Вони ставку робили на ураження наших сил завдяки артилерії та авіації. Ми зазнали втрат величезних, але втрати у них набагато більші.

У них успіхи тактичні, а втрати вже оперативні. Це довго продовжуватися не може. Вони зупинятимуться протягом двох тижнів. А далі все – я не бачу варіантів для них.

Їм треба в оборону ставати. І ця дурна ситуація ще триватиме протягом всього травня – ми ще не можемо наступати, вони вже не можуть наступати. Позиційні бої будуть, та для нас вони більш вигідні, бо ми на своїй землі, нам допомагає місцеве населення, знання територій. А вони на чужій землі, куди треба постачати поповнення, і всі їх тут ненавидять.

– Ви не раз казали, що військового рішення щодо звільнення Маріуполя немає, але водночас загроза втрати контролю над ним наприкінці квітня вже зникла. Чому Путін не зміг і програв цю битву? І чи справді своєю демонстративною заявою про відмову від штурму прикрив свою очевидну поразку?

– Із військової точки зору, дуже важко брати 400-тисячне місто, яке поділене на чотири райони, і де є багато таких капітальних споруджень, як Азовсталь, завод Ілліча.

Бачите, по Азовсталі б’ють тритонними бомбами тиждень вже, але наші хлопці досі ходять у контратаки.

Є відео, де наші атакують їх. І головна проблема Маріуполя – не військова навіть, а цивільна. Цивільні дуже заважають військовим воювати, тому що ті перебувають у будинках. І хоч це гарна позиція, звідти йдуть, щоб по людях не стріляли.

Військові б там утрималися, проте підставляти цивільних не можна. Вони виходять, дуже багато часу присвячують тому, щоб захистити та вивезти цивільних.

Є багато історій, коли військові місяцями трималися, навіть роками, але якщо не було цивільних.

Проблема Маріуполя була саме в цивільних – їх треба було випустити, і саме тому росіяни їх не випускали.

Однак зараз хлопці тримаються, хоча там кількасот поранених. Але є ті, кому дзвониш, а вони кажуть: Не відволікайте, дайте нам працювати, тут контратаку робимо.

Зараз, коли звільнять цивільних, думаю, певним чином ситуація покращиться навіть у військовій сфері, хоча вона загалом трагічна з військової точки зору. Але ми, принаймні, врятуємо цивільних.

Я бачив серед них фото двомісячного хлопчика, який там народився. Дитина нічого не бачила у своєму житті, окрім підвалу Азовсталі, по якому луплять росіяни. Його вивезли.

І це величезна робота і керівництва України, і голів міжнародних організацій. Пам’ятаєте, як ми іронізували над Макроном, що він багато телефонує Путіну? А він же телефонував за Маріуполь насправді. Це його величезний здобуток.

Це величезний здобуток Папи Римського, ООН, керівництва Туреччини. Я бачив, як президент це організовував. І йому вдалося.

Подивимося, що буде з військової точки зору в Маріуполі. Ситуація дуже складна. Утім, тепер військові не будуть думати, що за спиною двомісячні діти. Військові засоби не вичерпані, про них не можна казати, але я впевнений, що вони є, і ми їх надаємо.

Росіяни збрехали, що не штурмуватимуть Азовсталь, бо штурм лише посилився, а ще кажуть, що Маріуполь взятий, навіть Ердогану про це повідомили. А там насправді бої щодня. Азовсталь – це п’ята частина Маріуполя за площею. І є ще чотири місця, де українські військові чинять спротив. Там ще воювати і воювати.

Шість офіцерів вищого командування Росії вже загинули під Маріуполем, тому що наші хлопці дуже вправно воюють.

– Що Путін може сказати своїм громадянам на параді 9 травня? Чим він може похвалитися в цій війні, а які факти викривити на свою користь перед громадськістю?

– Скаже, що він воює з фашизмом. Лавров же кинув антисемітські заяви, після чого втрапив у міжнародний скандал. Я бачу, що скоро піде і ізраїльська зброя в хід, тому що вони не зможуть це терпіти. Якби Ізраїль не залежав політично від Росії. Однак вони зараз дуже розлючені, скажімо так.

А ще Лавров додав, що це російська боротьба зі всесвітнім фашизмом. І казав, що на 9 травня не планують жодних захоплень. Тобто він зізнався в їхньому усвідомленні, що до 9 травня вони не виконають мети операції.

І, скоріше за все, Путін казатиме не про досягнення. Хоча він скаже, що демілітаризували, захопили, розгромили, майже вийшли.

Він закликатиме до продовження війни. І, до речі, в Росії вистачає добровольців. Хоча їхня якість, як я казав, сумнівна. Проте насправді вони є після 23 років пропаганди.

– Наприкінці Другої світової, коли німецька еліта почала розуміти, що Гітлер програє, була задумана операція Валькірія. Чи можливий переворот еліт у Росії зараз, і чи буде він успішним?

– Дуже важко оцінити реальну готовність і ступінь контролю Путіним еліти. Хтось каже, що він взагалі все контролює, а хтось каже, що так не буває: є олігархи, є люди з власною позицією, є дипломати. Побачимо.

Та те, що він страшенно набрид олігархам, які мали надприбутки й можливості від них, а тепер у них їх забирають, то це правда.

Наразі за мірками Другої світової – орієнтовно серпень 1943 року, триває наша Курська дуга.

Якщо ми зараз зупинимо Ізюмський наступ і він завершиться поразкою Росії, то це буде така собі перемога в Курській битві.

Утім, пам’ятаємо, що ще попереду умовні 1944 і 1945 роки. Це досить довго. Звісно, зараз терміни інші, бо нині місяць за рік, то два-три місяці війни ще точно попереду. Але скінчиться так само: хтось застрелиться в бункері або не вийде з нього.

– Якось ви казали, що смерть Путіна може зіграти нам не на користь. За яких умов і коли зміна режиму в Росії може бути вигідною Україні, і чи можливо взагалі колись жити з таким сусідом поруч безпечно?

– Уже на користь! Доводиться змінювати прогнози, тому що позиція Заходу змінилася. Раніше, коли Україна лишалася віч-на-віч з Росією, все так і було. А зараз, коли є принципова домовленість, що ми робимо все, щоб Росія програла – це зовсім інша історія.

Після Путіна може прийти будь-хто, хоч якийсь ставленик олігарха. Але Захід зрозумів, що Росія має бути в стані, коли не зможе погрожувати сусідам. Це буде умовою і співробітництва з РФ, навіть якщо знімуть санкції.

За ними вже приглядатимуть, як за нацистською Німеччиною, щоб не відновили сили для загроз іншим.

Навіть китайці дещо дотичні до цього: вони сказали, що їм ця війна не потрібна. Цивілізації можуть конкурувати, навіть іноді можуть воювати. Але є цивілізована війна, а є така війна, як у Бучі чи Маріуполі.

Росію ізолюють при Путіні. Росія має шанс на відновлення лише тоді, коли Путін піде.

– Після закінчення війни Росія все ще матиме безліч ядерної зброї. Чи реально буде змусити нову владу в Москві передати її як інструмент гарантій безпеки для світу?

– Світу вже не сподобалися погрози ядерною війною. Головною умовою постачання “ніжок Буша”, коли в Росії почнеться страшна криза, буде передання ядерної зброї, її суттєве скорочення або взяття під контроль.

Новий уряд Росії погодиться, тому що після Путіна була величезна фрустрація, коли вони зрозуміють, наскільки їм багато брехали.

І умовою цієї “дерашифікації” буде здача ядерної зброї або взяття під такі форми контролю, щоб вони просто не могли її застосувати.

Тут ще питання, що буде з самою Росією. Чи залишиться вона в Раді безпеки ООН, а звідси – чи збереже вона ядерну зброю взагалі.

Бо зараз світ розуміє, що через одного маніяка цивілізація – на межі загибелі. Це навіть китайці розуміють.

Останні зацікавлені, щоб була конкуренція, але ж не ціною загибелі цивілізації. А Путін саме так поставив питання. Це буде світова проблема, і її весь світ вирішуватиме.

– Що чекає на Україну після цієї війни? В інтерв’ю виданню Time президент Зеленський заявив, що деякі чиновники виїхали з України в перші дні війни. Вам відомо, про кого йдеться? Як зміниться політична система України після перемоги?

– Тут ми стаємо на дуже тонкий лід, тому що всі ці рішення – президента та Верховної Ради. Саме вони мають надати політичну оцінку діям депутатів та посадових осіб, які покинули Київ під гаслом Все пропало! 

Поки рано їх називати. Це все прерогатива державних органів, а не радника керівника Офісу президента. Тому що це персональні дані людей, і має бути законна процедура оголошення цих даних.

Але така оцінка буде надана. Тим паче, що багато хто знає, хто і куди поїхав, чому поїхав та за які кошти. І народ поставить свою оцінку на виборах цим депутатам.

У журналістів буде шикарний період – можна буде ставити багато запитань багатьом людям: А де ти був, великий дядя з великими мільйонами, куди подівся? Тому питань буде багато, головне, щоб ми не забули їх поставити.

Бо є багато запитань до влади, яка теж наробила помилок. Я маю на увазі не вище керівництво, а середню ланку.

Є питання, чому Південь України так легко захопили росіяни? Усі питання будуть поставлені, й треба буде дуже чітко відділяти провину, халатність, колабораціонізм або пряму зраду, помилки.

Український народ може й пробачити помилки, а може й дати політичну оцінку.

А от щодо колабораціонізму, прямої зради, невиконання своїх службових обов’язків – от це ми побачимо.

Таких було дуже багато. Я напевне знаю, як посадовці навіть деяких силових структур середньої ланки тікали на Захід України й потім робили вигляд, що поїхали в справах.

Нація дозріла. Багато казали, що середній вік українця як натовпу – орієнтовно 7-9 років. Зараз підросли – вже 14-15 років.

І це величезний стрибок, бо можемо майже дорослі рішення ухвалювати. І нація відбулася, народилася. Бо без війни за незалежність нації не постають, на жаль.

Ми стільки років обходилися без війни, а останні вісім довелося. І є питання: чи Україна не є вже брендом, який піднявся на високий рівень?

Україна своє ім’я відстояла, українці – це бренд №1 у світі.

Багато що зміниться: культура, національна безпека, наука. Тому що це теж наша зброя, її треба фінансувати.

Будуть величезні структурні зміни, ми іншою країною вийдемо з цієї війни, на нас чекає велике майбутнє.

Своєю поведінкою в цій війні ми показали, що наш потенціал – величезний. Головне – створити умови для реалізації. І це головне завдання. Немає більше жодного протистояння влада – народ.

Усі наші родичі гинуть, наші родичі в полоні, наші родичі зникли безвісти. Нам багато казали, що ми, політикани, не опікуємося Маріуполем. У мене особисто в Маріуполі – 19-річний похресник зі зброєю в руках, і мій найкращий бойовий друг, з яким я пройшов війну.

Я не знаю в Офісі жодної людини, яка б не мала знайомих у тому самому Маріуполі. Нема жодної влади й народу – ми розділили одну й ту саму долю.

Я вже не кажу, що ми робимо! Я одночасно вирішую питання ЖЕКу №9 на Закарпатті та бійцю ТРО надягаю бронежилет. І все в ручному режимі.

Ми не вводили воєнну цензуру, хоча її потрібно вводити за воєнним станом. Ми дозволяємо себе критикувати, але й при цьому допомагаємо кожній людині, яка тегнула у Facebook.

Я це багато днів робив. Зараз вже, коли повертаються до нормальної роботи представники влади, які втекли, можу трохи скинути з себе цей тягар, і більше зосереджуюся на своїх безпосередніх обов’язках.

Але перші 50 днів – це була відповідь на кожне прохання, і я досі на них відповідаю. І так робили всі.

У нас у всіх – одна доля: або ми всі будемо існувати з майбутнім, або ми всі загинемо разом. І це в буквальному сенсі один човен. У всіх – одна доля. На кожному своя відповідальність.

І нам народ дасть оцінку, як ми працювали. Народ скаже, де гарні речі, а де погані, де помилилися, а де зробили так, як слід.

Фото: Офіс президента, Генштаб ЗСУ, Маріупольська міська рада, Dreamstime, Deposiphotos

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Чоловік знайшов стару картку, заховану у щоденнику: він може розбагатіти
24tv
2025-02-24T17:12:21Z
Прискорене танення льодовиків Гренландії може змінити карту світу
360ua.news
2025-02-24T17:00:55Z
Вся лінійка Apple iPhone 17 на CAD-рендері, — інсайдер
ITC
2025-02-24T16:40:12Z
За місяць після релізу Kingdom Come: Deliverance 2 пройшли лише 11% гравців
ITC
2025-02-24T16:31:32Z
iPhone 16e обиратиме кожен 10-й покупець смартфонів Apple у 2025 році, — аналітики Citi Research
ITC
2025-02-24T16:31:19Z
В Україні припинили використання технології мобільного зв’язку CDMA-800
InternetUA
2025-02-24T16:28:59Z
Водяна або електрична тепла підлога: що краще
GlavRed
2025-02-24T16:27:15Z
Соцмережа Bluesky посилить протидію сексуальному насильству над дітьми онлайн
Детектор М
2025-02-24T15:58:21Z
Ніхто не мав побачити: камера впала в прірву під лід в Антарктиді
Фокус
2025-02-24T15:57:09Z
Які кольори постільної білизни роблять спальню розкішною і покращують сон: список
24tv
2025-02-24T17:06:08Z
Оптична ілюзія: знайдіть заховані в ресторані ложку та виделку за 9 секунд
GlavRed
2025-02-24T16:27:07Z
Жорсткі рушники стануть м'якими та пухнастими: потрібно додати в прання одну річ
24tv
2025-02-24T16:03:48Z
Наші предки не знали, що таке "суп": ця популярна страва мала інші колоритні назви
24tv
2025-02-24T15:42:23Z
Не знадобиться чистити димохід десятиліттями: просто регулярно спалюйте в печі один продукт
TSN
2025-02-24T15:33:33Z
Коли набридли котлети: приготуйте на вечерю ці ніжні м'ясні кульки і вас розцілують
24tv
2025-02-24T15:33:02Z
Які стіни у квартирі не можна зносити: важливі нюанси перед переплануванням
24tv
2025-02-24T15:30:35Z
Хто зі знаків зодіаку до кінця лютого розв'яже всі свої проблеми
24tv
2025-02-24T15:18:38Z
"Зміїний острів": смертельна зона, куди заборонено ступати людині
Фокус
2025-02-24T15:06:12Z
У російському консульстві у Франції пролунав вибух
FaceNews
2025-02-24T16:30:48Z
У Сумах росіяни атакували цивільне авто дроном - водій помер у кареті «швидкої»
УкраинФорм
2025-02-24T16:21:43Z
Убивство дворічної дівчинки на Полтавщині – підозрюють співмешканця матері дитини
Украина Криминальная
2025-02-24T16:12:37Z
На Тернопільщині під суд відправили виховательку, яка побила дітей через погану поведінку
Комсомольская правда
2025-02-24T15:58:42Z
На одержанні $1500 хабаря викрито учасника схеми ухилення від призову на військову службу
Украина Криминальная
2025-02-24T15:57:52Z
У Сумах російський безпілотник влучив по проїжджій частині, є загиблий
УкраинФорм
2025-02-24T15:48:26Z
Пакував психотропи у лампочки та збував поштою – у столиці затримали наркоторговця та вилучили «товару» на півмільйона гривень
Украина Криминальная
2025-02-24T15:42:50Z
У Запоріжжі судитимуть учасників банди, які здійснювали розбійні напади та викрадали людей
Украина Криминальная
2025-02-24T15:42:31Z
Через спалювання сухої трави загинули двоє людей
1News
2025-02-24T15:42:27Z
Борнмут оскаржить червону картку Забарного
Football.ua
2025-02-24T17:12:33Z
Його проблема, – Усик відреагував на слова Ф'юрі про перемогу у реванші
24tv
2025-02-24T17:06:24Z
Мареска: Погана форма Палмера? Ні, мене це не хвилює
Football.ua
2025-02-24T17:01:17Z
Отримав удар у скроню: дворазовий чемпіон Італії знепритомнів під час матчу Серії А
24tv
2025-02-24T16:54:32Z
Салах встановив черговий клубний рекорд
Football.ua
2025-02-24T16:54:30Z
Чи змінив громадянство гімнаст Ковтун? Відповідь Мінмолодьспорту
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T16:39:42Z
Гвардіола може залишити Манчестер Сіті та очолити один з саудівських клубів
Football.ua
2025-02-24T16:28:04Z
Три роки спротиву, – Усик віддав шану захисникам України на річницю вторгнення Росії
24tv
2025-02-24T15:51:46Z
Головний тренер Трабзонспора оцінив гру Зубкова й Сікана
Football.ua
2025-02-24T15:48:37Z
У Києві відкрили новий офіс 4 Центру рекрутингу Сил тероборони
УкраинФорм
2025-02-24T17:12:10Z
У Києві нормалізувалася якість повітря
УкраинФорм
2025-02-24T17:06:58Z
Адміністратору телеграм-каналу, в якому повідомляли маршрути руху ТЦК на Чернігівщині, повідомили про підозру
InternetUA
2025-02-24T16:34:12Z
Ворог протягом дня 42 рази атакував Херсонщину з артилерії та дронами, є руйнування
УкраинФорм
2025-02-24T16:30:29Z
У Славуті знайшли винуватців безладу та пошкоджень на Алеї пам’яті
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T16:09:18Z
У Харкові вшанували пам’ять загиблих захисників України
Мій Харків
2025-02-24T16:04:32Z
Гороскоп на завтра 25 лютого для всіх знаків Зодіаку: Дівам буде неспокійно, Терезам доведеться попрацювати
Политека
2025-02-24T16:03:35Z
У Харкові міськрада спрямувала кошти на будівництво підземних шкіл
Мій Харків
2025-02-24T16:01:37Z
"Тихоход" розповів, як інформатори з окупованої Київщини допомогли виграти битву за столицю
24tv
2025-02-24T15:51:02Z
Масштабний витік 5-го сезону «Дивні дива» / Stranger Things — майже 100 сторінок документів Netflix розкрили деталі серіалу
ITC
2025-02-24T17:07:36Z
Джамала замилувала фото 9-місячного сина з нагоди особливої дати
TSN
2025-02-24T17:03:38Z
Колір волосся 2025 – тренди фарбування для жінок за 40
GlavRed
2025-02-24T16:57:56Z
У США померла зірка 70-х та виконавиця хіта "Killing Me Softly"
Комсомольская правда
2025-02-24T16:51:50Z
Оголошено переможців SAG Awards 2025
1News
2025-02-24T16:48:33Z
Забудьте про тренди: цей манікюр у 7 кольорах завжди виглядає ефектно
24tv
2025-02-24T16:09:32Z
Джордж Мартін каже, що ходять чутки про фільм Elden Ring, але чи братиме він у ньому участь?
24tv
2025-02-24T16:09:31Z
Фільм Ганни Ярошевич «Все йде шкереберть» пройшов відбір на Documentary Campus Masterschool
Детектор М
2025-02-24T16:07:33Z
Після розставання з Тереном: переможницю "Холостяка-13" запідозрили у романі з відомим співаком
24tv
2025-02-24T16:06:22Z
20-річна дівчина розповіла про союз із 61-річним чоловіком: "Світ повний ненависті"
GlavRed
2025-02-24T17:12:53Z
До нас ніхто цього не робив, – командир полку "Ахіллес" розповів, що змінилося у ЗСУ
24tv
2025-02-24T17:06:10Z
Київстар знову непомітно збільшив тарифи: нові ціни зроблять українців біднішими
Политека
2025-02-24T17:03:59Z
Начальник Генштабу Баргилевич виступив перед школярами під час онлайн-уроку
УкраинФорм
2025-02-24T17:00:45Z
Як відрізнити підробку: 5 ознак оригінального парфуму про які не всі знають перед походом у Брокард
Знай
2025-02-24T16:51:27Z
Країни Північної Європи і Балтії підготують і спорядять українську бригаду
Европейская правда
2025-02-24T16:39:00Z
Україна незабаром отримає від Литви систему ППО малої дальності
Европейская правда
2025-02-24T16:31:32Z
Робота в Одесі: у кого різко зросли зарплати у 2025 році та кого найактивніше шукають роботодавці
Политека
2025-02-24T16:30:56Z
Чоловік принцеси Беатріс назвав свою найкращу якість
Фокус
2025-02-24T16:27:59Z
Ви б ніколи не здогадались: дієтологи розповіли про 7 найкорисніших круп
24tv
2025-02-24T16:51:38Z
Піднімуть настрій за лічені миті: варто спробувати ці 5 неймовірних напоїв
24tv
2025-02-24T16:09:14Z
Жінка спробувала "Оземпік" та розповіла про серйозні побічні ефекти – фото
TSN
2025-02-24T15:33:34Z
Знизити високий тиск: експерти назвали 6 корисних "заборонених" продуктів
GlavRed
2025-02-24T15:27:05Z
Як часто потрібно прати рушники
24tv
2025-02-24T15:18:22Z
Продукти які впливають на ваш сон
360ua.news
2025-02-24T15:00:21Z
Як прибрати живіт: що їсти, щоб схуднути, вправи для спалювання жиру
TSN
2025-02-24T14:51:23Z
Нове дослідження показує, чому дженерики не створюються рівноцінними
Portaltele
2025-02-24T13:31:20Z
Уникайте цвіль шоковою вентиляцією: помічний лайфхак від німецьких господинь
24tv
2025-02-24T13:21:20Z
Мільйони українців відчувають нестачу продовольства – ООН
1News
2025-02-24T17:12:59Z
Більше, ніж фінансова допомога Україні: скільки вже ЄС витратив на російську нафту на газ
24tv
2025-02-24T17:06:33Z
Відбудова України може коштувати €500 мільярдів - Шмигаль
УкраинФорм
2025-02-24T17:00:41Z
ПФУ звернувся до українців щодо виплат у лютому: коли прийдуть пенсії та субсидії
Хвиля
2025-02-24T17:00:41Z
Китай намітив приорітетні напрями розвитку агросектору
AgroPortal
2025-02-24T17:00:31Z
Apple готує масштабний прорив у США: що стоїть за інвестиціями в $500 млрд
InternetUA
2025-02-24T16:57:11Z
Результати виборів в Німеччині сколихнули світові біржі: як реагує світ фінансів
24tv
2025-02-24T16:51:42Z
Rheinmetall хоче перепофілювати два цивільних заводи на збройові
Европейская правда
2025-02-24T16:49:26Z
Як Метінвест допомагає Україні під час війни
360ua.news
2025-02-24T16:33:53Z
Bathurst 12 Hour – як пройшов марафон для пілотів КЦА ФАУ
AutoCentre
2025-02-24T16:45:47Z
Діджиталізація замість бійок: Tesla запускає довговочікувану електронну чергу на станціях Supercharger
ITC
2025-02-24T16:31:40Z
Jeep Wrangler отримав спортивну модифікацію Speedster для любителів бездоріжжя
360ua.news
2025-02-24T16:00:53Z
Ексклюзив за ціною суперкара: представлено найдорожчий у світі мотоцикл
Фокус
2025-02-24T15:27:02Z
На аукціон виставили раритетний кемпер Alfa Romeo
AutoCentre
2025-02-24T15:04:00Z
Штраф до 1700 грн або втрата машини: в Україні посилили нові жорсткі правила
GlavRed
2025-02-24T14:27:53Z
Mercedes випустить маленький Гелік для великої мрії під назвою Little G
Топ Жир
2025-02-24T14:24:09Z
Tesla — не в лідерах: названо електромобілі з найшвидшою зарядкою
Фокус
2025-02-24T13:42:19Z
Фокус не на рідній країні: у Mini передумали випускати електромобілі у Британії
AutoGeek
2025-02-24T13:39:50Z
Резолюція України про засудження агресії РФ має підтримку в ООН - Сибіга
Хвиля
2025-02-24T17:12:57Z
Комітет міністрів РЄ обговорив звільнення українських цивільних із полону РФ
УкраинФорм
2025-02-24T17:12:45Z
Не вистачає мені тебе, – Даніель Салем, який в ЗСУ, зворушливо висловився про доньку
24tv
2025-02-24T17:12:37Z
США та Україна близькі до укладання "мінеральної угоди" на сотні мільярдів: в Axios розповіли про проект документа
Хвиля
2025-02-24T17:12:04Z
Зеленський: Україна працюватиме над трибуналом для РФ навіть після закінчення війни
Лига
2025-02-24T17:09:58Z
Росія може повернутись через 10 років, якщо ми не будемо готові, – Зеленський
24tv
2025-02-24T17:09:56Z
США не хочуть включати гарантій безпеки в угоду з Україною щодо копалин – ЗМІ
ZN UA
2025-02-24T17:09:46Z
Вже не навпаки. Головний висновок річниці повномасштабного вторгнення
Лига
2025-02-24T17:09:15Z
Ще в листопаді 2021-го Буданов точно спрогнозував шляхи наступу росіян на початку вторгнення
24tv
2025-02-24T17:06:54Z