/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F6ea4ff820b423566eaed9fe6a5694246.jpg)
Ткаченко заявив про запуск Об‘єднаної платформи культури та медіа під час війни
Як передає Укрінформ, про це міністр повідомив у Телеграмі.
За словами Ткаченка, на сайті зібрані всі проєкти та фонди, що реалізуються Міністерством культури та інформаційної політики України від початку широкомасштабного вторгнення рф.
"Разом з нашими друзями та партнерами, волонтерами та кращими спеціалістами з різних сфер ми створили та запустили більше 20 масштабних проектів для привернення уваги світу до війни в Україні та консолідації міжнародної спільноти у спротиві російській агресії. Докази військових злочинів рф, знищення культурної спадщини, унікальні фото та відео, боротьба з дезінформацією, воєнна творчість та багато інших ініціатив відтепер доступні на платформі https://united.mkip.gov.ua", - зауважив очільник МКІП.
Ткаченко запросив усіх "доєднуватись, споживати лише перевірене та якісне, підтримувати наші проєкти своєю увагою та ділитися з друзями".