Головну роль у «Тигрі» Мирослава Слабошпицького зіграє лауреат «Золотого глобуса» Александр Скашґорд
Головну роль у стрічці «Тигр» Мирослава Слабошпицького зіграє лауреат «Золотого глобуса» Александр Скашґорд («Велика маленька брехня»). Про це повідомляє Deadline. Також одну з основних ролей виконає Дейн Де Гаан («Валеріан та місто тисячі планет»).
Стрічка стане екранізацією однойменної книги Джона Валліанта, що розповідає про амурського тигра, який полював на людей, і люди, в свою чергу, відкрили полювання на нього.
Спродюсують стрічку компанії Protozoa Даррена Аранофскі та Plan B Бреда Пітта, а також Wild Bunch International.
«Я дуже схвильований можливістю знімати цей фільм, і я захоплююсь командою, яка згуртувалася навколо нього. Я працював над історією "Тигра" дуже довго, і шанс побачити її реалізацію — це мрія. Даррен — продюсер з неповторним смаком і талантом, а Александр і Дейн — зірки, які трапляються раз у житті. Я не можу уявити кращої чи геніальнішої групи людей, з якою можна працювати», — прокоментував Слабошпицький.
«Як продюсер, я вже давно хотів зробити дві речі: одну — зробити цей фільм, а іншу — попрацювати з геніальним автором, яким є Мирослав Слабошпицький. Я справді радий брати участь у проєкті, який дозволить мені зробити обидві, і не можу дочекатися, щоб представити цю історію світу», — розповів Даррен Аронофскі.
У 2010 році права на екранізацію книги придбала компанія Focus. Очікувалося, що режисером стрічки стане Даррен Аранофскі, а головну роль у ній зіграє Бред Пітт. Утім, у 2018-му стало відомо, що фільм зніме український режисер Мирослав Слабошпицький.
У 2014 році вийшла перша повнометражна робота Слабошпицького «Плем’я». Фільм повністю знятий мовою жестів, у ньому немає субтитрів і закадрового голосу. У 2014 році журнал Rolling Stone назвав фільм «Плем'я» проривом року. Стрічка зібрала безліч нагород на міжнародних кінофестивалях, в тому числі здобула три призи в Каннах (зокрема гран-прі «Тижня критики») та «Єврооскар» у номінації «Відкриття року».
Фото з фейсбук-сторінки Мирослава Слабошпицького