![Утримував у підвалі та розстріляв: російському військовому повідомили про підозру за вбивство двох людей](https://thumbor.my.ua/6CGlVDeyYn3qpXNbT8m_SFB7yfQ=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fa570aec25762ff2406d0509b39d7523d.jpg)
Утримував у підвалі та розстріляв: російському військовому повідомили про підозру за вбивство двох людей
У Чернігівській області повідомили про підозру російському військовому, який вбив двох жителів села Гайворон.
Один із загиблих – учасник АТО, а інший чоловік – місцевий мисливець.
За даними Офісу генерального прокурора України, перед розстрілом жителів села російський військовий разом зі співслужбовцями незаконно утримував чоловіків в одному з погребів.
Разом з вбитими утримували 60-річного чоловіка, якого російські солдати згодом відпустили.
Слідство встановило, що до розстрілу двох жителів села Гайворон 1 квітня причетний військовослужбовець 21 окремої мотострілецької бригади військової частини №12128 Збройних сил РФ.
Російському військовому заочно повідомили про підозру в порушенні законів та звичаїв війни, поєднаному з умисним вбивством (за ч.
2 ст.
438 чинного Кримінального кодексу України).
Найбільше покарання за цією статтею передбачає тюремне ув’язнення на терміном до 15 років або довічне позбавлення волі.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Шкідливо організовувати "референдуми": під Херсоном ліквідували двох генералів РФ.