/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F9f4c4db8561e382d6938cf4a6da6f73d.jpg)
"Суттєва зброя, загроза сильна": в ОК "Південь" повідомили про 44 крилаті ракети РФ у Чорному морі
Росія станом на ранок 22 червня зосередила в акваторії Чорного моря 44 крилаті ракети типу "Калібр", тож надалі високою залишається загроза ракетних ударів з боку окупантів.
Ці російські ракети загрожують не лише південним регіонам України.
Про це заявила керівниця пресцентру сил охорони і оборони ОК "Південь" Наталія Гуменюк у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах.
"Корабельне угрупування ворожих сил постійно чатує в північно-західній частині Чорного моря, оскільки ще на початку березня вони проголосили так звану контртерористичну операцію. З якими терористами борються – не зрозуміло, крім них там терористів немає", – сказала Гуменюк.
Вона нагадала, що росіяни загнали всі цивільні судна до портів України і не дозволяють судноплавство, погрожуючи зброєю.
За даними представниці ОК "Південь", крилатими ракетами споряджені російські ракетоносці, що постійно курсують там, ракетні кораблі і підводні човни.
"Сьогодні в цій частині Чорного моря перебуває п’ять надводних кораблів і підводний човен, споряджені 44 крилатими ракетами типу "Калібр". Ці ракети загрожують не тільки південним регіонам, не тільки узбережжю України, їхня дальність ураження наземних цілей – понад дві тис. км. Це дуже суттєва зброя, яка може бути застосована, і загроза дуже сильна", – наголосила Гуменюк.
Нагадаємо, раніше в ОК "Південь" повідомили, що на острові Зміїному знищено ворожий зенітно-ракетний комплекс "Панцир С1".
Сьогодні була одна з найскладніших ночей — харків’янка Валерія Гукова
Читайте також:
- ЗСУ на Миколаївщині "звели на нуль" ворожі спроби розвідати їхні позиції та добряче поколошматили окупантів
- Під Одесою до пляжу водою принесло міну: стався вибух
- Волонтери отримали право купувати летальну зброю для ЗСУ: фонд "Повернись живим" закликав долучатися