MY.UAНовости
Падалко, Таран, Мірошниченко та інші ведучі 1+1 розповіли, яку музику слухають під час війни
Падалко, Таран, Мірошниченко та інші ведучі 1+1 розповіли, яку музику слухають під час війни

Падалко, Таран, Мірошниченко та інші ведучі 1+1 розповіли, яку музику слухають під час війни

Нещодавно Верховна Рада заборонила російську музику в українських медіа та у громадському просторі.

Такі обмеження діятимуть на період до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку Росії.

Ведучі 1+1 Марічка Падалко, Костянтин Грубич, Святослав Гринчук, Лідія Таран, Неля Шовкопляс, Тімур Мірошниченко, Ірина Ванникова та Іванна Онуфрійчук розповіли, яку українську музику люблять слухати, що зараз грає у їхніх плейлистах та про улюблених європейських виконавців.

Марічка Падалко

Ведуча зізналася, що для неї важлива не лише мелодія та слова, але й людина, яка її співає. Тому гурт "Антитіла" для Марічки - це стовідсоткове відображення класної української молоді та нації.

"А пісні їхні подобались мені ще й до війни. Причому як патріотичні, так і ліричні. Ми нещодавно з моєю колегою Олею Кошеленко слухали "Антитіла" і вона сказала: "Тарас все вже наперед написав, тому може зараз воювати". У нього є прекрасна пісня, яка мені завжди подобалась - "Завжди моя". Там є такі слова "Я віддам все, аби стати за тебе". Вона не про жінку, а про Україну. У гурта є багато пісень, які найточніше відображають той момент, в якому ми зараз всі живемо", – прокоментувала ведуча.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Падалко додала, що вони з Тарасом Тополею не один раз зустрічалися на волонтерських акціях, зокрема, "Євромайдан SOS",

"Навчай українською", разом знімалися в олімпійській зарядці аби підтримати олімпійців, які вирушали на змагання. Ведуча зазначила, що вони з Тополею у чомусь навіть схожі.

"Батьки трьох дітей, якщо взяти наші родини – чоловіки вступили до лав ЗСУ. А ще якось з’ясувалося, що вчилися у Києві у школах на одній вулиці – я в 57-й, а він у 48-й", – додала вона.

Костянтин Грубич

Ведучий поділився, що у нього дуже багато музичних вподобань, адже український шоубізнес зароджувався ще на його очах.

"Ті, хто став суперзірками, стартували разом зі мною… Дуже любив і досі подобається Сестричка Віка, Віка Врадій зі Львова. Давно емігрувала за океан. У моїй авторській програмі "Клас-Юніор-Бізнес" влітку 1993 року ми записали у селі Микуличин на полонині (гра юнацьких команд з підприємництва, з трьох областей України) прем‘єру пісні "То моє море" у виконанні Сестрички Віки. Школярі танцювали, я ведучий разом з ними. Віка разом із тодішнім чоловіком, аранжувальником і продюсером Володимиром Бебешком і братом Вови Левком Дурком разом з групою й учасниками кілька днів жили на базі "Едельвейс". Пісня дуже сподобалася. Пам‘ятаю, для титрів записав ім‘я автора - музика і слова Андрія Кузьменка. Володя сказав - дуже талановитий хлопчина з Яворова. До слави "Скрябіна" було пару років. Далі ви знаєте. А пісня та досі одна з найнай", – поділився Грубич.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Знаменитість додав, європейську та американську музику слухає, але меломаном себе не називає. Ведучий любить драматичність у вокалі.

Святослав Гринчук

Ведучий зізнався, що тішиться, як українська музика активно розвивається в останні роки. Втім, у ній він досі не знайшов нічого кращого за раннього "Скрябіна".

"Казки" 1997-го року, як на мій смак, все ще найкращий український альбом часів Незалежності. Взагалі, українська музика того романтичного і трохи наївного періоду, коли наші радіостанції ще не були завалені терабайтами музики з Росії - досі спонукає до світлих спогадів та емоцій: "Плач Єремії", "Мертвий Півень", згодом – "Тартак", – поділився зірка.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Ведучий пригадав, що за тиждень до російського вторгнення ходив на концерт пам'яті фронтмена "Мертвого півня" Михайла Барбари. А в останні роки Свят здебільшого слухав закордонну, західну музику. Втім, слідкував і за українськими новинками.

"Наприклад дуже зацікавили наші гурти Latexfauna, SOMALI YACHT CLUB. Останнє, що купував на платівці - це альбом ONUKA дружині на подарунок. Із російськомовної музики так, щоб справді захоплювало - то це "Вагоновожаті". Але це все одно український гурт, і останні кілька років вони пишуть нові пісні вже українською", – поділився він.

Ірина Ванникова

Для ведучої український гурт номер один – Kozak System. Творчість колективу Ірина вважає сильною, оскільки музиканти роблять пісні на слова українських поетів – Василя Симоненка, Сергія Жадана, Миколи Вінграновського. Серед улюблених пісень ведучої: "Сніг" на слова Жадана та "Не моя" на слова Симоненка.

"Коли почалась війна, вони дуже чітко відчули нерв нашої біди, що відбувається горе, зреагували миттєво і випустили пісню про маріупольских захисників, про батальйон "Азов" - дуже потужна пісня. Стала переслуховувати "Бумбокс" - вважаю лідера гурту Андрія Хливнюка геніальним артистом. У них є пісня "Рубікон", написана вона була ще у 2019 році. Це пісня-передбачення. Там є такі слова: "А на земле тысячу лет / Всё так - нищими правит батрак / Смелые на войне, честные взаперти / Скупые правят бал / С кем из них нам с тобой по пути? / Выбора час настал", – розповіла ведуча.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Із закордонних виконавців Ванникова слухає американку Біллі Айліш та бельгійця Stromae, особливо його пісню Formidable.

Іванна Онуфрійчук

Ведуча зазначила, що деякі з українських пісень стали цінною частинкою її життя. Зокрема, під пісню MONATIK "Вечность" коханий знаменитості їй освідчився.

"Він вивів мене на вулицю, коли Діма почав співати, і при всіх запропонував стати його дружиною. Люблю пісні гурту СКАЙ. Я навіть якось знялась у їхньому кліпі "Мелодія серця" - тоді на зніманнях перейнялася піснею і навіть почала інакше її відчувати. Хлопці так чуттєво її виконують. А серед молодих артистів для мене відкриттям була пісня Fortepiano Христини Соловій.  Дуже любила, ще до війни, увімкнути на всю гучність та співати її, коли їхала нічним тихим містом", – розповіла вона.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Також Онуфрійчук останнім часом "підсіла" на творчість Go_A. Їхні пісні повертають зірку у спогади з дитинства.

"Не знаю чому, але я пригадую цікаві історії моїх бабусі та прабабусі про пригоди їхнього молодого життя та сімейні традиції. Етно та фольк мотиви українського гурту нагадують мені, хто ми є і звідки наше коріння. А ще мені дуже подобається усе це у поєднанні з електронною музикою, яку я люблю слухати ще зі студентських років", – додала вона.

Тімур Мірошниченко

Співачка номер один для ведучого – Джамала. Як зазначив знаменитість, вона проживає кожну свою пісню, а кожна її пісня - світовий хіт.

"Вона велика артистка, а головне - українка на всі сто! Російську ж музику я майже не слухав і після 2014-го, нині тим паче. Вона якісно ніколи й поруч не стояла з українською! Європейську й американську звісно ж слухаю, але після 24 лютого мій плейлист на 98% складається з української", – розповів ведучий.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Лідія Таран

Знаменитість, яка перебуває з донькою у Франції, розповіла, що "Ой у лузі червона калина" у виконанні Андрія Хливнюка знають навіть французи. Там її усюди на мітингах і співають, і слухають. Втім, сама Лідія зараз не слухає жодної музики, окрім тієї, яка грає на мітингах.

"Якщо їду в машині, то слухаю або новини, або тишу. В такий час важко бути меломаном. Колись до війни я дружила з хлопцями з гурту "Танок на Майдані Конго", часто була на їх концертах, а з Фозом взагалі колись працювала разом у "Підйомі" на Новому каналі. Тому у мене є багато історій, приколів і пригод, пов’язаних з Танками. Тому можна сказати, що ТНМК – один з моїх улюблених українських гуртів. У них справді круті тексти і вони круті виконавці", – розповіла Лідія Таран.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

А от у доньки ведучої є свій плейлист перемоги – там є і Jerry Heil, і Андрій Хливнюк і Kalush Orchestra. 

Неля Шовкопляс

Ведуча зізналася, що зараз вона слухає виключно українську музику.

"Із найулюбленішого у моєму плейлисті це нова пісня Діми Монатіка "Війна твоє ім’я", дуетна пісня Наді Дорофєєвої та Артема Пивоварова на вірші нашого легендарного Тараса Григоровича Шевченка "Думи", звичайно, що наша переможна на Євробаченні "Стефанія" від Kalush Orchestra, трек Probass, Hardi "Доброго вечора, ми з України" і майже всі нові пісні співачки KOLA, учасниці "Голосу країни", – поділилася знаменитість.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Нагадаємо, MONATIK представив новий альбом ART Оборона. Як розповів знаменитість, ця платівка – його особиста музична історія війни, яка, на жаль, досі триває.

Читайте також:

  • Шон Пенн зустрівся із Колею Сєргою – фото
  • Фронтмен Imagine Dragons розчулив до сліз промовою про Україну під час концерту – відео
  • Зірка "Кварталу 95" показав пародію, як Путін умовляв Лукашенка напасти на Україну – відео
Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Отец криминальный авторитет из Днепра: певица Grisana четко отреагировала на обвинения
Comments UA
2026-01-12T20:30:08Z
Неузнаваемая певица, изменившая Украине, появилась со вставными зубами и вспомнила Бога на фоне Кремля
Comments UA
2026-01-09T21:51:00Z
$800 тысяч за виллу с секретами: во Львове продают уникальный дом начала XX века
Комсомольская правда
2026-01-07T05:06:51Z
Дмитрий Волканов шокировал подробностями, как едва не подавился в новогоднюю ночь открыткой с желаниями
TSN
2026-01-01T14:42:00Z
Мерил Стрип и Мартин Шорт готовятся к свадьбе - СМИ
GlavRed
2026-01-12T23:36:44Z
Лариса Долина сбежала из России, чтобы не передавать квартиру: что произошло
Comments UA
2026-01-12T21:06:09Z
Виталина Библив высказалась о своем первом браке в 44 года: "Самое счастливое событие"
TSN
2026-01-05T13:06:29Z
Надпись на могиле Мэтью Перри довела фанатов до слез: семья через 2 года решилась на отсылку в "Друзья"
Знай
2026-01-04T16:51:16Z
Мурат Налчаджиоглу принял решение насчет дочери от Ани Лорак
GlavRed
2026-01-12T20:12:51Z
Эти бананы загонят вас в могилу: в украинских супермаркетах появились опасные фрукты, как вычислить
Знай
2026-01-11T03:51:10Z
Шокирующая правда о тонкой пленке на чае: что на самом деле мы пьем годами
TSN
2026-01-12T15:36:52Z
Большинство все это время заблуждались: когда лучше принимать мультивитамины
Comments UA
2026-01-05T08:00:53Z
Бесплатные обследования и новые прививки: что изменится для украинцев в январе
Знай
2026-01-03T22:33:21Z
Деньги на чекап здоровья: можно ли получить без "Дії"
Знай
2026-01-13T01:33:31Z
Пора на отдых: четыре знака Зодиака, которым срочно нужно сделать паузу в делах
Знай
2026-01-12T21:51:57Z
Секреты ухода за волосами после 45: вот как вернуть ему блеск и густоту
TSN
2026-01-03T16:51:16Z
Неожиданные преимущества отключения Wi-Fi на ночь: польза для здоровья и растений
Знай
2026-01-12T20:51:55Z
Болеть будете намного реже: врачи назвали топ-5 фруктов для повышения иммунитета
Знай
2026-01-12T19:21:47Z
Субсидию больше не получат: кому в 2026 году отменят помощь
Знай
2026-01-01T13:36:57Z
Как изменятся цены на продукты после зимних праздников: эксперт рассказал, что вырастет в цене
Знай
2026-01-01T04:06:00Z
Снять деньги проще, чем перевести: банки анонсировали пересмотр лимитов
Знай
2026-01-01T19:36:06Z
"Истощенность" Украины – вранье. Вопреки войне, экономика растет даже в потребительском секторе
Лига
2025-12-31T11:42:29Z
Валерий Дубиль: Вместе с #SaveФОП запустили сбор подписей против введения 20% НДС для физических лиц-предпринимателей
Знай
2026-01-13T01:03:01Z
Справка решает все: в "Нафтогазе" рассказали, как получить необходимый документ
Знай
2026-01-13T00:33:43Z
Автогражданка: как выбрать полис и не переплатить за страхование
Хвиля
2026-01-02T05:21:29Z
Экспорт сахара: как Украина компенсировала потерю европейского рынка в 2025 году
Хвиля
2026-01-12T23:30:12Z
Украина в "белом списке" ЕС: результаты аудита, которые ждал агросектор
Хвиля
2026-01-12T22:48:35Z
Елка с наркотиками вместо игрушек: в Киеве задержали иностранца, которого подозревают в сбыте
Украинская правда
2026-01-12T15:42:56Z
В Париже вооруженные бандиты ограбили путиниста, российского блоггера украинского происхождения Игоря Синяка
Comments UA
2026-01-06T15:30:39Z
Трагедия в новогоднюю ночь на курорте Швейцарии: стала известна вероятная причина пожара
TSN
2026-01-02T18:06:05Z
Число пострадавших от российской атаки в Киеве возросло до 3: двое – в тяжелом состоянии
Украинская правда
2026-01-05T06:12:09Z
На Харьковщине в результате ночных обстрелов погибли два человека — ОВА
TSN
2026-01-13T00:51:58Z
Взрывы в Одессе и Харькове, БпЛА летят на Ровненщину: россияне атакуют Украину "Шахедами" и ударили баллистикой
Фокус
2026-01-12T23:12:30Z
Кровавое 1 января на Полтавщине: в доме нашли убитого мужчину и тело его жены
TSN
2026-01-01T18:36:51Z
В Днепре из-за атаки РФ 7 пострадавших, повреждены более 10 многоэтажек и учебные заведения
Украинская правда
2026-01-07T00:18:18Z
СМИ: В Одессе и Павлограде Днепропетровской области прогремели взрывы
Украинская правда
2026-01-12T22:54:46Z
Пенсионеров заставят вернуть государству пенсии: кому придется отдать деньги
Знай
2026-01-02T18:06:40Z
Как изменилось доверие к Зеленскому: что показали результаты опроса КМИС
Comments UA
2026-01-05T09:57:57Z
Главный «кладовщик» Кремля: Беларусь методично вывозит свои танки на российские базы резерва
Новости Украины
2026-01-01T19:18:43Z
6 января — какой церковный праздник, с чего нужно обязательно начать утро этого дня
TSN
2026-01-05T07:09:12Z
Россия осуществляет массированную атаку на украинскую энергетику
TSN
2026-01-12T23:51:44Z
Россияне прямо сейчас атакуют Украину баллистикой и дронами
Comments UA
2026-01-12T23:30:45Z
Кошка родила котенка с двумя лицами: как выглядит он
TSN
2026-01-06T08:36:25Z
Что нельзя делать с крошками со стола 10 января и зачем есть мясо сегодня: приметы и запреты на Григория
Знай
2026-01-10T02:54:45Z
Часть пенсионеров рискует остаться без выплат в начале 2026 года: разъяснение ПФУ
Хвиля
2026-01-01T03:45:26Z
В Харькове была слышна серия взрывов: над городом активность ударных БПЛА
GlavRed
2026-01-12T22:45:11Z
Синоптики спрогнозировали пик арктических морозов в Украине и назвали дату потепления
Новости Украины
2026-01-09T21:36:19Z
РФ стянула "элитные войска" для захвата одного города: где идут горячие бои
GlavRed
2026-01-05T11:12:45Z
Командир РДК Денис Капустин жив. ГУР сорвало операцию спецслужб России по его убийству
Лига
2026-01-01T17:30:40Z
Украинцев предупредили о морозах до -20: где ухудшится погода
Хвиля
2026-01-13T01:30:41Z
Как солдаты России умирают на морозе
Comments UA
2026-01-12T23:48:05Z
Враг пытался прорваться по нескольким направлениям, но Силы обороны успешно отразили атаки
Новости Украины
2026-01-05T14:42:23Z
Ситуация на фронте на вечер 2 января 2026 года
UAToday
2026-01-02T17:57:21Z
Генштаб: За первые сутки нового года враг штурмовал почти сотню раз
Украинская правда
2026-01-02T07:21:29Z
Поляки откровенно шокировали отношение к угрозе со стороны РФ: неожиданные детали
Comments UA
2026-01-05T09:33:48Z
Нам выставят ультиматум после визита Трампа в Киев: экс-глава МИД Украины дал объяснение
Comments UA
2026-01-02T06:27:54Z
Трамп снова посягнул на Гренландию: что ответила Дания, которой принадлежит остров
TSN
2026-01-05T08:51:10Z
В США совершили нападение на дом вице-президента Вэнса: что известно
Comments UA
2026-01-05T18:42:22Z
«Никто не убивал королей»: эксперт объяснил, почему насильственная смерть путина не выгодна Украине
Знай
2026-01-13T02:03:18Z
Мельник в ООН: массированные атаки РФ — пощечина посредникам США и сигнал о продолжении войны
TSN
2026-01-13T01:42:48Z
Подозреваемого в биржевых махинациях на миллиард экс-нардепа задержали в Германии
Украинская правда
2026-01-05T16:33:33Z
"Смерть" командира РДК Капустина: как украинская разведка переиграла Кремль
TSN
2026-01-01T18:36:13Z
Новый год в Москве начался с атаки дронов
Новости Украины
2026-01-01T01:06:58Z
Инопланетные цивилизации могут общаться как светлячки у всех на виду, считают ученые
Фокус
2026-01-07T09:36:31Z
У "Резерв+" появились уведомления о бумажных повестках: считается ли это официальным вручением
UAToday
2026-01-07T21:03:17Z
Мы излучаем свет, пока живы: ученые сделали шокирующее открытие
TSN
2026-01-07T08:06:57Z
Десять секунд из глубин Вселенной: загадочный сигнал ошеломил учёных
GlavRed
2026-01-13T02:12:53Z
Инсайдер: Microsoft дала Ninja Theory зелёный свет на разработку Hellblade 3 — Project Mara больше не создаётся
GameMag
2026-01-12T21:15:05Z
"Дело не в географической локации": Konami окончательно ушла от концепции "Сайлент Хилл — это город"
GameMag
2026-01-12T21:03:37Z
Тодд Говард назвал причину появления Fallout: New Vegas от Obsidian Entertainment
GameMag
2026-01-12T20:39:13Z
Разработчики Control Resonant скоро начнут делиться подробностями — игроков ждёт масштабный ролевой экшен со свободой действий
GameMag
2026-01-12T20:15:51Z
Alinea Analytics: Владельцы PlayStation 5 купили миллионы копий Forza Horizon 5 — порт принёс Microsoft внушительный доход
GameMag
2026-01-12T19:45:20Z
Что сделать, чтобы ноги не мерзли даже в самый сильный мороз
TSN
2026-01-01T13:09:06Z
Гороскоп Таро на завтра 8 января: Весам - худшее позади, Рыбам - сосредоточиться
GlavRed
2026-01-07T08:00:08Z
Украинский борщ вошел в пятерку самых вкусных супов мира
UAToday
2026-01-07T17:33:40Z
Новый год без негатива: как очистить дом после праздников и пригласить положительную энергию
Comments UA
2026-01-01T13:15:07Z
День ангела 13 января: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2026-01-12T22:18:40Z
На популярном туристическом пляже нашли пять отсеченных голов
Новости Украины
2026-01-12T22:03:09Z
Китайский гороскоп на 2026 год: у кого возникнут проблемы с деньгами
Comments UA
2026-01-01T13:12:09Z
Под угрозой Нью-Йорк, Одесса, Питер и не только: «ледник Судного дня» начал обратный отсчет до глобального потопа
Новости Украины
2026-01-12T18:57:08Z
Ленивый яблочный пирог: рецепт для тех, кто не любит возиться с тестом
Знай
2026-01-12T18:51:21Z
Норвежских прыгунов с трамплина обвинили в увеличении половых органов: что произошло
Comments UA
2026-01-07T07:21:07Z
Энтони Джошуа решил завершить карьеру: родные боксера сообщили детали
Comments UA
2026-01-06T16:33:11Z
Рекорд больше не принадлежит Шевченко — кто обошел легенду украинского футбола
GlavRed
2026-01-12T23:36:07Z
Беременная Бех-Романчук пожаловалась на свои "габариты": "Выглядит именно так"
GlavRed
2026-01-12T23:03:26Z
Языковой скандал вокруг жены футболиста Конопли
Comments UA
2026-01-12T15:27:44Z
Харьковчанин отобрался на Олимпиаду-2026 в составе сборной США по фигурному катанию
Комсомольская правда
2026-01-12T14:27:30Z
Свитолина поднялась в рейтинге WTA на одну позицию, а Костюк вошла в топ-20 сильнейших
Комсомольская правда
2026-01-12T14:03:18Z
Экс-коуч киевского Динамо призывает россиян ехать на войну в Украину
Comments UA
2026-01-12T12:09:05Z
Насмешки и травля: украинский боксер рассказал, как к нему первое время относились в Польше
Знай
2026-01-11T14:51:11Z
Водители призвали взять пакеты с теплой водой в авто - неожиданный лайфхак
GlavRed
2026-01-07T00:30:36Z
Водителям назвали суммы налога при первой регистрации авто в 2026 году
Хвиля
2026-01-12T12:51:49Z
В Корее презентовали яркий и недорогой рамный пикап за $20 000
Фокус
2026-01-12T11:21:51Z
Их стихия — бездорожье: названы лучшие внедорожники 2026 года
Фокус
2026-01-12T10:27:27Z
Минус за окном: что категорически нельзя оставлять в машине зимой
Знай
2026-01-12T09:51:57Z
В Украине спрос на электромобили за год вырос на 113%. В лидерах – Tesla Model Y и Model 3
Лига
2026-01-12T09:42:53Z
Рассекречены недорогие электрифицированные кроссоверы BYD для семьи
Фокус
2026-01-12T09:27:16Z
Звезда 80-х: в Украине засветился культовый BMW с двигателем от суперкара
Фокус
2026-01-12T08:30:36Z
Велосипед обгонять нельзя: появился дорожный знак, из-за которого водители массово попадают на штрафы
Знай
2026-01-11T18:51:33Z