/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F12%2F27d2d414c21cf6b121f0f10c43f29ab0.jpg)
Павелко назвав імовірну дату старту УПЛ
Джерело - Чемпіон.
Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко припустив, що старт нового сезону в УПЛ та ПФЛ може відбутися в дати, наближені до Дня Незалежності України.
Про це розповів сам функціонер у коментарі Футбол 1.
"Зараз ми відпрацьовуємо фінальну версію протоколів безпеки й старт чемпіонату з нашими клубами, Кабінетом Міністрів, Міністерством молоді та спорту. Є дуже багато важливих питань, з якими ми вперше в житті зіткнулися, щоб проводити футбол у нашій країні під час воєнного стану.
Є певний сенс розпочати всі змагання УПЛ та ПФЛ в дати Дня Незалежності, будемо відпрацьовувати це. Буде дуже символічно для України, всього світу та європейського футбольного середовища, щоб в День Незалежності ми знову дали меседж, що Україна живе, міцна у своїх прагненнях та обов’язково переможе", - сказав Павелко.
Нагадаємо, УПЛ наступного сезону частково відбудеться за кордоном.