/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F2cc70c562198700aaf2926fc853a18fa.jpg)
Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача: що обговорили
Учасники засідання погодилися, що Україна має потенціал для просування наших сил на фронті.
Президент Володимир Зеленський сьогодні, 21 липня, провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.
Про це він розповів у своєму традиційному відеозверненні увечері 21 липня.
За словами глави держави, такий формат роботи об’єднує ключових керівників сфери оборони й сектору безпеки.
На засіданні ззаслухали доповіді:
- керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова,
- керівника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка,
- головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного,
- міністра оборони Олексія Резнікова,
- міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського.
Безпосередньо з передової підключався до засідання Ставки генерал-полковник Олександр Сирський, командувач Сухопутних військ.
"Обговорили поточну ситуацію на передовій, довкола України. Визначили завдання на деяких тактичних напрямках для посилення наших позицій. І дуже предметно опрацювали питання про постачання новітніх озброєнь у війська – потрібно ще збільшити інтенсивність ударів по ворогу", – повідомив Зеленський.
За його словами, учасники засідання Ставки погодилися, що Україна має потенціал для просування наших сил на фронті й для завдання окупантам нових відчутних втрат.
Нагадаємо, Володимир Зеленський прокоментував обстріли міст України.
Читайте також:
- "Снаряди брехні вичерпуються": Зеленський назвав примітивним фейк росіян про його "тяжкий стан"
- У Зеленського запропонували росіянам проявити "жест доброї волі" та покинути Херсон
- Інформація, якою володіють українські військові, безцінна для всіх виробників зброї - Данілов