/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F019f59e721d78f2f282f960d0b54df3c.jpg)
На Запоріжжі окупанти тримають в полоні понад 170 людей - ОВА
Викраденою вважається та особа, яка перебуває у полоні понад три доби.
Від початку повномасштабної війни на території Запорізької області зафіксовано 415 випадків викрадення людей, з яких понад 170 – залишаються в полоні у російських загарбників.
Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.
"На тимчасово окупованих територіях продовжують викрадати людей. Наразі відомо про 415 випадків викрадення, понад 170 осіб продовжують перебувати у заручниках", - йдеться у повідомленні.
За словами очільника Запорізької ОВА Олександра Старуха, викраденою вважається та особа, яка перебуває у полоні понад три доби. Тих, кого окупанти забирають на 1-2 дні з метою отримати гроші на викуп, значно більше.
Нагадаємо, окупанти викрали заступника керівника Головного управління Пенсійного фонду Херсонської області Сергія Барчука та взяли в заручники його родину.
Читайте також:
- Окупанти викрали ще двох працівників Запорізької АЕС
- На Херсонщині окупанти викрали батьків загиблого атовця та вивезли у невідомому напрямку проукраїнського активіста
- Крадіжка, грабіж та мародерство: які правила ведення війни порушують російські окупанти