/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F7329b28e7c4748a96c0c6ada23de872a.jpg)
Судно Razoni з українським зерном зайшло до чорноморського входу в протоку Босфор
КИЇВ. 2 серпня. УНН. За повідомленням Міністерства оборони Туреччини, суховантаж Razoni, завантажений кукурудзою, що вийшов учора з Одеського порту України, досяг входу до Чорноморської протоки Босфор і став на якір у виділеному для нього місці, передає УНН.
Деталі
Razoni, завантажений приблизно 26 000 тоннами кукурудзи, після перевірки в Стамбулі вирушить до Лівану, і влада цих країн сподівається, що цей процес може бути повторений для майбутніх поставок.
"Огляд корабля спільною інспекційною групою розпочнеться у середу вранці", - заявили в міністерстві оборони Туреччини.
І росія, і Україна до війни були ключовими постачальниками продовольства по всьому світу.
Доповнення
Постачання, яке було відправлено з чорноморського порту Одеса у понеділок, є першим у рамках угоди, що підтримується ООН за посередництва Туреччини минулого місяця.
росію звинувачують у блокуванні експорту і використанні голоду як зброї на тлі продовольчої кризи.
За даними України, понад 20 млн тонн зерна торішнього врожаю все ще чекають на експорт.