/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F8c2a38db41580703e36ed998a6bb1af9.jpg)
У передмісті Рима погоріла найбільша кіностудія Європи, на якій зняли зо три тисячі стрічок
Пожежа в Чінечітта, всесвітньо відомій, найбільшій кіностудії Європи в передмісті Рима.
Жертв і поранених вдалося уникнути. Повністю вигорів один з павільйонів і незважаючи на стрімку реакцію вогнеборців, знищені декорації Флоренції часів епохи Відродження, йдеться в ТСН.
В павільйонах Чинечітти зняли зо три тисячі стрічок, півсотні з них дістали оскарівські статуетки.
Ймовірніше за все пожежу спричинило коротке займання чи іскра, через сильну спеку в Римі останніми днями часто спалахує сухостій і сміттєзвалища.
А сильна злива зірвала евакуацію з окупованого Енергодара. Єдиний ґрунтовий шлях до Запоріжжя, який ще називають "Дорогою життя" розмило так, що проїхати там не можливо.
Читайте також:
Коронавірус повертається: кількість інфікувань і смертей стрімко зростає
Борт Ненсі Пелосі, до якого була прикута увага мільйонів людей, приземлився в Тайбеї: яким буде хід Китаю
Пелосі прилетіла на Тайвань: чи переросте загострення у відносинах США й Китаю у війну