MY.UAНовини
"Ми не проти єдиного пулу, але потрібно сісти за стіл перемовин" — підсумки конференції щодо питань телепулу
"Ми не проти єдиного пулу, але потрібно сісти за стіл перемовин" — підсумки конференції щодо питань телепулу

"Ми не проти єдиного пулу, але потрібно сісти за стіл перемовин" — підсумки конференції щодо питань телепулу

"Ми не проти єдиного пулу, але потрібно сісти за стіл перемовин" — підсумки конференції щодо питань телепулу.

ua про конференцію Динамо, Дніпра-1, Металіста, Руха та Зорі стосовно трансляцій домашніх матчів у УПЛ.

Сьогодні, 1 вересня, представники п'яти клубів української Прем'єр Ліги, а саме київське Динамо, Дніпро-1, Зоря, Металіст та львівський Рух, скликали спеціальну прес-конференцію, де обговорили ситуацію навколо питань єдиного пулу та домашніх трансляцій цих колективів у УПЛ.

Звісно, ключовим було питання стосовно єдиного телепулу та порушення вищезгаданами клубами його правил.

Думки представників клубів щодо нього були однозначними.

Кожен з них наголосив, що не є проти єдиного телепулу, але потрібно сісти за стіл перемовин і обговорити усі нюанси, які виникли.

"Вихід з цієї ситуації — лише перемовини.

Головний меседж Динамо Київ — права на трансляції домашніх поєдинків мають належати клубам" — сказав Сергій Мохник.

"Права належать в першу чергу клубам.

Ми вважаємо, що маємо право вибору в справі трансляцій, але не є проти єдиного пулу.

Я спостерігав, як на моїх очах змінювався регламент — у 2018 році була устава, що клуби можуть передавати свої права, потім з'явився певний пункт, що клуби вже були зобов'язані їх віддавати і т.

Я бачу ці зміни регламенту так — команди хочуть лишити можливості керувати своїми правами" — висловив схожу думку генеральний директор Дніпра-1 Андрій Русол.

Сергій Мохник та Станіслав Оганов також наголосили на тому, що Динамо та Зоря мають діючи контракти із "1+1 Media".

"Динамо має десятирічний контракт із представниками 1+1, який було підписано ще 2016 року.

Якщо комусь щось не подобається — є господарські суди і там ми будемо в разі чого відстоювати свою позицію.

Ми були за єдиний телепул і керівництво клубу дуже довго вело перемовини із Setanta.

В нас було лише одне прохання — дати можливість проведення поєдинків із 15-хвилиною зупинкою, як це було під час кваліфікації цьогорічної Ліги чемпіонів.

Проте нас не почули і не пішли нам на зустріч" — сказав Мохник.

"Зоря має контракт із 1+1 і на сьогоднішній день нас цілковито влаштовують трансляції на 2+2 та УНІАН.

Ми не проти єдиного пулу, але потрібно сідати і домовлятися" — відповів генеральний директор луганського колективу.

На конференції також були оприлюднені деталі рішення Печерського суду щодо блокування трансляцій цієї п'ятірки клубів на You.

Сергій Мохник розповів, що суд заборонив Setanta Sports кидати страйки та забороняти показ домашніх матчів на цій відео-платформі.

Окрім того, УАФ заборонили застосовувати штрафні та спортивні санкції щодо цих колективів до виносу остаточного вироку, особливо в справі знімання очок.

"Залякування нас зняттям пунктів, штрафами — ми проходили це все багато разів.

Ключем до вирішення усіх питань є круглий стіл та перемовини.

Ми відстоюємо свої права та права наших глядачів.

Стосовно допомоги від федерації футболу — Андрій Васильович Павелко говорив, що буде намагатися допомогти нам у перемовинах із Setanta та пов'язаних із телепулом нюансів, але результат ви бачите самі".

Усі клуби наголосили на тому, що під час війни у нашій країні пріоритетом мають бути безкоштовні трансляції для вболівальників.

Оганов: "Ми не рахуємо рішення Печерського суду нашою перемогою.

Ми хочемо, щоб вболівальники мали можливість дивитися футбол та хоча б якось відволікатися від подій у нашій країні.

Щодо штрафів.

Потрібно брати до уваги контекст, у якому ми зараз знаходимося".

Представник Руху Богдан Тимовчак: "Наш клуб пропонує глобально подивитися на футбол.

Прем'єр Ліга має допомагати клубам розвиватися, але, на жаль, ми зараз цього не бачимо.

Методи, які нам пропонують зараз, є направлені на те, щоб зламати клуби через коліно — це не є нормально.

Ми маємо право показувати наші матчі там, де ми вважаємо за потрібне.

Сьогодні ми за те, щоб матчі були доступні для всіх".

До речі, про вболівальників.

На конференції також було оприлюднено порівняльні дані з деяких поєдинків.

Керівник управління спортивних проектів "1+1 Media" Степан Щербачев розповів, що згідно із останніми дослідженнями 78% вболівальників не готові сьогодні платити за футбол.

І це не дивно, враховуючи нинішню ситуацію у країні.

Згідно із даними пана Щербачева частка безкоштовного перегляду матчу другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Динамо та Фенербахче була 22%, у той же час на Setanta Sports доля глядачів склала лише 0,2%.

На матчі Динамо та Штурму у третьому кваліфай-раунді частка Setanta трохи виросла, але не дуже сильно.

21,2% проти 7,3% притому, що трансляція на "плюсах" відбулася із 15-хвилиною затримкою.

"Не бачимо сенсу створювати два продакшени, бо права належать "1+1 Media" і це потрібно поважати.

Ми залюбки зніматимемо матчі, будемо ділитися і віддавати фрагменти, але постараємося більше не допускати таких ситуацій, як у поєдинку між Металістом та Інгульцем, коли трансляцію зустрічі вели одразу дві знімальні групи" — наголосив Степан Щербачев.

Наприкінці прес-конференції повстало ще одне істотне питання — чи надали УПЛ представники цієї п'ятірки клубів гарантійний лист стосовно зобов'язання виконувати рішення УПЛ щодо реалізації комерційних, медіа та інших прав на матчі клубних змагань турніру.

"Ми не підписували гарантійний лист.

Ми також написали офіційний лист Прем'єр Лізі з проханням перенести нашу гру проти Вереса у інший час, бо трансляція цього поєдинку корелює із іншим топовим поєдинком наступного туру Зоря — Динамо, але ми до сих пір не отримали жодної відповіді" — сказав Андрій Русол.

Думку легенди Дніпра продовжив Степан Щербачев.

"Клуб Дніпро-1 дійсно надіслав кілька листів із проханням змістити гру на інший час, оскільки це "телевізійний канібалізм", але Прем'єр Ліга чомусь дозволяє собі ставити матчі в один слот.

Ми, як транслятор, готові внести зміну до нашого етеру, але ми все ще не отримали жодної відповіді на наш запит".

Із колегами погодився й Богдан Тимовчак.

"Коли ставлять матчі у один час, то де тут думки про вболівальників? Орган, який має зараз об'єднувати — навпаки роз'єднує".

ua буде й надалі інформувати вас про зміну ситуації у цій справі.

Теги за темою
футбол
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Синоптики спрогнозировали пик арктических морозов в Украине и назвали дату потепления
Новости Украины
2026-01-09T21:36:19Z
РФ уже неделю непрерывно плещет по одной области: раскрыты шокирующие последствия
Comments UA
2026-01-16T08:06:45Z
Киев без ТЭЦ до конца зимы: эксперт дал жесткий прогноз и упомянул Трампа
Хвиля
2026-01-15T14:57:36Z
В Одессе хотят сократить комендантский час: до скольки можно будет гулять
GlavRed
2026-01-16T10:51:31Z
Генштаб сообщил о 102 столкновениях на фронте с начала суток
Украинская правда
2026-01-20T20:39:00Z
Под Купянском ВСУ загнали россиян в ловушку роботизированной «килл-зоны»
Новости Украины
2026-01-20T20:21:04Z
От 16 до 800 тысяч гривен: сколько стоит арендовать жилье со светом и отоплением на Киевщене
TSN
2026-01-16T07:51:37Z
В Харькове была слышна серия взрывов: над городом активность ударных БПЛА
GlavRed
2026-01-12T22:45:11Z
Украинские военные прокомментировали иностранных наемников в Донецкой области: о чем это свидетельствует
Comments UA
2026-01-09T22:27:29Z
Шокирующая правда о пище: продукт, который "дарит" морщины и ускоряет старение организма
TSN
2026-01-13T16:33:14Z
Желтые пятна на потолке исчезнут за полчаса: домашний метод, который реально работает
GlavRed
2026-01-19T19:27:56Z
Шокирующая правда о тонкой пленке на чае: что на самом деле мы пьем годами
TSN
2026-01-12T15:36:52Z
Эти бананы загонят вас в могилу: в украинских супермаркетах появились опасные фрукты, как вычислить
Знай
2026-01-11T03:51:10Z
Почему кожа лица шелушится и как решить эту проблему
Знай
2026-01-20T19:51:35Z
Может заразиться вся семья: 5 вещей, которые распространяют микробы во время болезни
Знай
2026-01-20T18:51:32Z
Как быстро согреться, если в квартире отключили отопление: простые способы
Знай
2026-01-13T16:36:20Z
Можно ли жарить пищу на сливочном масле: неочевидное объяснение
GlavRed
2026-01-17T01:48:36Z
Пенсионный фонд выплатит до 13 000 грн: кто и как сможет получить помощь
Знай
2026-01-16T17:21:52Z
68-летняя Ирина Дерюгина заговорила о третьем браке: "Я сказала"
GlavRed
2026-01-19T09:45:37Z
"Прокляни тебя Бог": молчун Игорь Николаев раскрыл правду о личном
GlavRed
2026-01-13T21:15:06Z
Неузнаваемая певица, изменившая Украине, появилась со вставными зубами и вспомнила Бога на фоне Кремля
Comments UA
2026-01-09T21:51:00Z
Солист "Гоміну" Вадим Яценко заговорил о заработках хора и какие гонорары он получает
TSN
2026-01-15T14:36:16Z
Брак голливудской актрисы из Украины Милы Кунис на грани краха: что произошло
Comments UA
2026-01-20T20:51:46Z
Сын Грубича показался с протезом-механической рукой и показал, как управляет ею
GlavRed
2026-01-20T20:21:27Z
Отец криминальный авторитет из Днепра: певица Grisana четко отреагировала на обвинения
Comments UA
2026-01-12T20:30:08Z
После побега из больницы: стало известно о состоянии Валюхи из "Сватов"
GlavRed
2026-01-16T06:30:21Z
Скандал в Камарило: американский актер Дэниел Стерн попал в полицию из-за попытки снять шлюху
Comments UA
2026-01-10T20:03:41Z
Все начнется уже завтра: Украину начнут "распродавать"
Хвиля
2026-01-15T20:27:59Z
Цена блэкаута: сколько кофейни и магазины тратят на генераторы
Хвиля
2026-01-13T19:57:03Z
Под угрозой три области: новая тактика рф в атаках на энергетику
Знай
2026-01-15T21:33:49Z
Пенсионеры могут платить меньший налог
Знай
2026-01-18T07:06:05Z
После ночных атак россии: Тимченко в Давосе призвал к немедленной поддержке энергетики Украины
TSN
2026-01-20T20:21:11Z
Действительно ли бизнес прекращает работу: сколько ФЛП зарегистрировано в Украине
Comments UA
2026-01-20T20:18:41Z
Холодная экономика: что подорожает из-за морозов и перебоев с электричеством
Комсомольская правда
2026-01-16T06:36:10Z
Датская компания заявила, что Россия взяла под контроль ее заводы на территории РФ
Европейская правда
2026-01-13T22:57:19Z
Украинцам пересчитали размер больничных и декретных: сколько будут выплачивать
Знай
2026-01-17T21:12:42Z
Какой завтра, 19 января, праздник — все об этом дне, какой церковный праздник
TSN
2026-01-18T07:06:51Z
День ангела 20 января: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2026-01-19T22:18:47Z
Что нельзя делать с крошками со стола 10 января и зачем есть мясо сегодня: приметы и запреты на Григория
Знай
2026-01-10T02:54:45Z
Война, которую уже не скрыть: российская журналистка о стране без отцов
Comments UA
2026-01-13T20:57:28Z
Эксразведчик превратил жизнь бывшей жены в шпионский триллер: чем это закончилось
TSN
2026-01-20T20:48:11Z
Писатель Андрей Любка идет в ВСУ
Украинская правда
2026-01-20T20:30:09Z
Школы переведут на дистанционное обучение: Зеленский сделал важное заявление
GlavRed
2026-01-14T18:51:59Z
"Зимняя тысяча": можно ли пополнить мобильный счет
UAToday
2026-01-07T14:00:26Z
Умер "слуга" Александр Кабанов
Лига
2026-01-14T15:51:21Z
Трамп полностью меняет мир: что это означает для Европы
TSN
2026-01-16T07:51:44Z
В МИД назвали позорным заявление Красного Христа об ударах в Украине и России
Украинская правда
2026-01-16T00:03:42Z
Орбан убеждает венгров, что из-за Украины у них заберут 2 бонусные пенсии в год
Европейская правда
2026-01-08T07:39:58Z
"Он боится США": Трамп ответил, планирует ли захватить Путина по образцу Мадуро
Фокус
2026-01-10T00:00:18Z
Лавров приравнял Крым к Гренландии и поддержал «мирный план» Трампа. ВИДЕО
Новости Украины
2026-01-20T20:57:08Z
Трамп строит под Белым домом огромный тайный бункер, — CNN
Фокус
2026-01-20T20:48:06Z
Кадыров выложил "консервы" со своим сыном Адамом после его госпитализации из-за тяжелого ДТП
Comments UA
2026-01-18T07:12:01Z
У Украины есть 2-3 месяца: что будет потом
GlavRed
2026-01-18T06:15:34Z
СМИ: команда Трампа разрабатывает соглашения для реализации его видения по Гренландии
Европейская правда
2026-01-08T06:45:48Z
Инопланетные цивилизации могут общаться как светлячки у всех на виду, считают ученые
Фокус
2026-01-07T09:36:31Z
Тайна, которой 2000 лет: почему археологи до сих пор боятся открывать гробницу первого императора Китая
TSN
2026-01-15T22:18:03Z
Топор, бензопила и зомби с остатками памяти — скриншоты и подробности геймплея Resident Evil Requiem с презентации Capcom
GameMag
2026-01-16T00:00:23Z
Мы излучаем свет, пока живы: ученые сделали шокирующее открытие
TSN
2026-01-07T08:06:57Z
Анонсирована Life is Strange: Reunion — финал истории Макс и Хлои выйдет 26 марта
GameMag
2026-01-20T20:18:53Z
Індустріальна політика вже зараз має бути у центрі уваги – CEO «Метінвесту»
AgroNews
2026-01-20T19:15:18Z
У "Резерв+" появились уведомления о бумажных повестках: считается ли это официальным вручением
UAToday
2026-01-07T21:03:17Z
Глаза в темноте: зачем россияне снабдили свои беспилотники инфракрасными маяками - ответ эксперта. ВИДЕО
Новости Украины
2026-01-14T16:21:51Z
Будущее уже наступило: Норвегия запустила плавучую теплицу, одновременно выращивающую еду, рыбу и производящую энергию
Comments UA
2026-01-20T17:09:50Z
Гороскоп Таро на завтра 8 января: Весам - худшее позади, Рыбам - сосредоточиться
GlavRed
2026-01-07T08:00:08Z
Украинский борщ вошел в пятерку самых вкусных супов мира
UAToday
2026-01-07T17:33:40Z
Строили почти 90 лет: как выглядит самый красивый железнодорожный маршрут в мире
Фокус
2026-01-20T19:00:51Z
Она изменяет не случайно: психологи назвали настоящие причины, о которых мужчины даже не догадываются
Comments UA
2026-01-20T18:39:52Z
Дешево, сытно и на всю семью: блюдо от Клопотенко, которое спасает кошелек и ужин за 30 минут
Comments UA
2026-01-20T18:30:05Z
Секреты утепления гаража, которые большинство игнорируют: результат поражает — уже за считанные часы комфортная температура
TSN
2026-01-20T17:06:45Z
День почитания белок 21 января: 5 самых интересных фактов о рыжих пушистиках
TSN
2026-01-20T17:06:37Z
Как сохранить тепло в квартире: одна простая вещь быстро повысит температуру
TSN
2026-01-20T16:09:11Z
Положите это в курятникк — и будет тепло, как летом: куры не будут мерзнуть и будут нестись
TSN
2026-01-20T16:09:11Z
Елка с наркотиками вместо игрушек: в Киеве задержали иностранца, которого подозревают в сбыте
Украинская правда
2026-01-12T15:42:56Z
В Днепре из-за атаки РФ 7 пострадавших, повреждены более 10 многоэтажек и учебные заведения
Украинская правда
2026-01-07T00:18:18Z
Странные взрывы и пожар: в Краснодарском крае закрыты аэропорты. ВИДЕО
Новости Украины
2026-01-20T20:24:11Z
Смертельный удар РФ по Запорожью: сообщают о погибших
Comments UA
2026-01-20T18:39:57Z
«Запоріжсталь» у 2025 р вивела на ринок три нові види плоского прокату
AgroNews
2026-01-20T18:21:06Z
Снежный ад в США: сотня машин превратилась в груду металла за считанные минуты. ВИДЕО
Новости Украины
2026-01-20T17:33:27Z
Россия ударила дроном по Запорожью – сгорела машина с человеком, видео
Лига
2026-01-20T17:15:11Z
В Якутске на выставке "трофейной" техники танк убил 16-летнего подростка
TSN
2026-01-20T17:15:11Z
DanBred разом із Vilomix виводять генетику свиней в Україні на новий рівень
AgroNews
2026-01-20T17:06:54Z
Норвежских прыгунов с трамплина обвинили в увеличении половых органов: что произошло
Comments UA
2026-01-07T07:21:07Z
Дэвид Бекхэм на фоне серьезного скандала со старшим сыном сделал заявление об ошибках детей
TSN
2026-01-20T15:36:47Z
Украинская теннисистка пришла на пресс-конференцию Australian Open в футболке с призывом о помощи
Комсомольская правда
2026-01-20T14:57:25Z
Лучшая юная спортсменка Украины: Срыв – это часть спорта, но есть то, чего бояться нельзя
Комсомольская правда
2026-01-18T14:06:22Z
Известный украинский боксер нокаутировал соперника за 29 секунд и выиграл титул
Comments UA
2026-01-18T13:36:56Z
Александр Шовковский признался Сабо после отставки: правда о кризисе в "Динамо"
Знай
2026-01-17T18:51:17Z
Экстремальный собрат "Дастера" неожиданно победил в ралли "Дакар"
Фокус
2026-01-17T16:00:29Z
Усик назвал тройку именитых боксеров против которых хотел бы выйти на ринг
Comments UA
2026-01-17T13:30:16Z
Чому актуальний статут став обов’язковою умовою для отримання фінансування
AgroNews
2026-01-17T09:51:15Z
Водители призвали взять пакеты с теплой водой в авто - неожиданный лайфхак
GlavRed
2026-01-07T00:30:36Z
Легенда из 90-х: в Украине появилась флагманская 30-летняя Honda в новом состоянии
Фокус
2026-01-20T15:36:46Z
Зимний поворот, как ловушка: водителям рассказали об одной ошибке, после которой авто уже не слушается
Comments UA
2026-01-20T14:27:45Z
Эксклюзив высшего сорта: самые дорогие автомобили в истории
Фокус
2026-01-20T13:15:13Z
Новый Volkswagen Multivan 2026 засветился во время испытаний
Фокус
2026-01-20T09:45:36Z
Лучший выбор: автоэксперт назвал надежные четыре марки машин
Фокус
2026-01-19T19:42:02Z
Экстремальное вождение: критические ошибки водителей, которые приводят к ДТП в снегопад
Хвиля
2026-01-19T17:30:22Z
В Европе появится первый в мире электрокар с инновационной твердотельной батареей
Фокус
2026-01-19T14:00:01Z
Запас хода — более 800 км: конкурента Tesla Model Y от Volvo показали до премьеры
Фокус
2026-01-19T13:12:33Z