/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fd8152c631c911b13feaa1ddd2d6bd378.jpg)
Маріупольці змушують росіян бігати містом і замальовувати мітки: акція спротиву триває
Окупанти Маріуполябігають містом, намагаючись замалювати місті із літерою "Ї", що почали з’являтися на вулицях.
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
"Маріуполь. Спротив Акція "Ї" триває та набирає обертів. Росіяни бігають містом і намагаються замалювати. Даремно", – пише він.
На сторінці "Маріуполь. Спротив" зауважили, що акція спротиву дає результат.
"Ми бачимо, як люди, які нас не знають, говорять про нас. Ми бачимо, як з кожною новою "Ї" люди все частіше говорять українською і все вище піднімають голову", – йдеться в повідомленні.
Там також нагадали, що суть акції полягає у залишені мітки з літерою "Ї" парках, у скверах, на стовпах, парканах будь-чим – ручкою, крейдою, маркером.
Як писав УНІАН, раніше в тимчасово окупованому Маріуполірозгорнули прапор України на тлі зруйнованих росіянами будинків.
5 вересня стартувала акція, під час якої містяни залишають мітки "Ї" на вулицях міста. Літера символізує незалежність і опір.
Вас також можуть зацікавити новини:
- У Мелітополі партизани підірвали ФСБшників біля "обителі розпусти" – ЗМІ
- Маріуполь звільнять, налаштовуємося на весну-осінь – радник мера
- Серед окупантів багато дезертирів, вони бояться партизан - Штаб Національного спротиву