/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F226%2Fa2a6645dce77636aa6d5328015429a61.jpg)
У Бердянську вибухнула машина «коменданта», а потім почалась стрілянина
09/06/2022 - 16:22
У Бердянську вибухнула машина «коменданта», а потім почалась стрілянина
#
Запорожская область
Бердянск
взрыв
оккупация
В окупованому рашистами Бердянську сьогодні вдень пролунав вибух. Після чого почалася стрілянина. Як повідомляють окупанти, вибухнула машина «коменданта» міста, який тепер розмірковує – брати квиток на концерт кобзона чи брати квиток на концерт кобзона трохи пізніше.
«Було підірвано автомобіль, що належить коменданту міста. Автомобіль стояв поряд із міською адміністрацією. Потім була стрілянина», - розповів представник окупаційної адміністрації Запопрозької області Володимир Рогов в ефірі «Соловйов LIVE», пишуть «Новини Донбасу».
Канал «Бердянськ зараз» повідомляє, що «коменданта» міста Артема Бардіна у важкому стані госпіталізовано до лікарні. Також вибух пошкодив три цивільні автомобілі, в яких нікого не було.
Читайте також
поддержать проект
Поделиться сюжетом
Источник материала