![Україна отримала нову фінансову допомогу на 1,5 млрд дол – Шмигаль](https://thumbor.my.ua/UBmebZxvmMMtP1DLR_iFVNIFhPE=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F47aa13144b157e54947bb146ab7efabb.jpg)
Україна отримала нову фінансову допомогу на 1,5 млрд дол – Шмигаль
КИЇВ. 17 вересня. УНН. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у суботу подякував Сполученим Штатам за їх підтримку після того, як Україна отримала ще 1,5 мільярда доларів міжнародної фінансової допомоги, передає УНН.
Цитата
«Державний бюджет України одержав грант у розмірі 1,5 мільярда доларів. Це останній транш допомоги у розмірі 4,5 мільярда доларів від США із трастового фонду WorldBank», - написав Шмигаль у Twitter.
Деталі
За його словами, кошти підуть на відшкодування видатків бюджету на пенсійні виплати та програми соціальної допомоги.
Теги за темою
Денис ШмыгальПоділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони