MY.UAНовости
Хроніка російського ядерного тероризму: дайджест пропаганди за 19 вересня
Хроніка російського ядерного тероризму: дайджест пропаганди за 19 вересня

Хроніка російського ядерного тероризму: дайджест пропаганди за 19 вересня

Окупанти влаштували флешмоб з «референдумом», а Вучич лякає Європу «полярною» зимою. Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зібрав головні фейки та наративи пропаганди РФ за 19 вересня.

  1. Хто насправді здійснює теракти навколо АЕС
  2. Москва в Донецьку б’ється за Радбез ООН
  3. Путін в Україні йде у ва-банк?
  4. Чи змерзне зимою Європа

Хто насправді здійснює теракти навколо АЕС

19 вересня стало відомо, що ж Путін мав на увазі, коли заявив, що «Україна намагалася здійснювати теракти довкола російських атомних станцій, і ми зробимо все, щоб не допустити негативного розвитку подій»

Увесь світ гадав про яку ж з 10-ти російських АЕС говорив очільник Кремля. В ЗМІ було лише одне повідомлення яке хоч якось стосується цієї теми. В середині серпня ФСБ РФ знайшла «українських диверсантів», які нібито підірвали шість опор високовольтних ліній електропередач у Курській області. Все.

Більше цю тему не порушували, ніяких «диверсантів» по телевізору, звичайно, не показували. Тема, як здавалося, перейшла у режим «потокових фейків» і пожила пару днів на сторінках офіційних ЗМІ з коментарями на кшталт «за диверсіями стоять не окремі осередки, а цілі структури українських спецслужб».

НАСПРАВДІ, схоже, під «російськими АЕС» Путін у своїй хворій уяві все також має на увазі українські. 

19 вересня його армія здійснила ракетний обстріл промислової зони Південноукраїнської атомної електростанції. Потужний вибух стався всього за 300 м від її реакторів.

Це черговий кричущий випадок ядерного тероризму з боку саме Росії.

Перший, нагадаємо, трапився на початку масштабного вторгнення росіян в Україну, коли вони захопили Чорнобильську АЕС і утримували контроль над нею до 31 березня.

Документально підтверджено, що протягом окупації на території зони відчуження постійно перебувала велика кількість важкої військової техніки, озброєння та понад 1000 російських військових. На території сховища, де проводяться роботи з відпрацьованими матеріалами реакторів (плутонієм-239), окупанти обладнали п’ять вогневих точок.

Також вони пошкодили вежі зв’язку, що спричинило вихід з ладу системи моніторингу радіаційної обстановки, згодом підприємство було майже повністю знеструмлено, що практично паралізувало роботу всіх систем контролю та безпеки. Зокрема, була відключена система охолодження відпрацьованого ядерного палива.

Під час свого перебування на ЧАЕС окупанти пошкодили приміщення, замінували територію та спровокували низку пожеж, унеможливили регулярний зовнішній моніторинг радіації та безперервне постачання запасних частин, палива та витратних матеріалів, утримували персонал у стресових умовах, збільшуючи вірогідність професійних помилок.

Перетворивши об’єкти ЧАЕС на тимчасову військову базу, саме Росія порушила Женевську конвенцію, яка прямо забороняє вчиняти напади на ядерні об’єкти в умовах збройного конфлікту.

На відміну від міфічних «українських диверсантів», яких ФСБ так і не показало, СБУ офіційно повідомила про підозри екс-заступнику командувача Сибірського округу Росгвардії генерал-майору Якушеву, який віддав наказ штурмувати ЧАЕС та заступнику командира зведеного загону особливого призначення Росгвардії у Брянській області полковнику Фроленкову, який безпосередньо керував діями підлеглих у ході нападу на об’єкт.

Територія зони відчуження залишається й досі замінованою. Станом на кінець липня виявлено понад 100 мінувань. Це порушує цілісність системи радіаційної безпеки об’єкта, яку Україна десятиліттями вибудовувала разом з міжнародними партнерами, та загрожує виникненням неконтрольованих вибухів та спричинених ними пожеж.

Ще одну українську АЕС – Запорізьку російська армія просто захопила, розмістивши там військову техніку і особовий склад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За крок до ядерної катастрофи. Чому Росія захопила найбільшу АЕС в Європі?

Незважаючи на заклики МАГАТЕ припинити окупацію ЗАЕС, Росія відмовляється це робити. Так само вона офіційно відмовилася влаштовувати навколо ЗАЕС і запропоновану міжнародною спільнотою демілітаризовану зону. І знову-таки під приводом міфічних «угроз чудовищных украинских провокаций».

МАГАТЕ констатує «безперервні насильницькі дії Російської Федерації щодо ядерних об’єктів в Україні». Але вдіяти нічого, звичайно, не може.

25 квітня в безпосередній близькості над Хмельницькою АЕС пролетіли дві російські крилаті ракети.

З приводу Рівненської АЕС ще на початку війни пропаганда розповсюдила фейк, який підхопила навіть МАГАТЕ – про нібито насильницьке утримання російських «спеціалістів-атомників» на цьому об’єкті.

«Спеціалістами» тоді виявилися звичайні охоронці з РФ, які супроводжували вантаж – елементи ядерного палива, що було поставлене на РАЕС ще до початку військової агресії. Після завершення цих робіт вони покинули територію станції у супроводі СБУ, які забезпечили їхню безпеку і передачу російській стороні.

Але таке досить «спокійне» становище Хмельницької та Рівненської АЕС не може влаштувати Росію. Гауляйтер тимчасово окупованих районів Запорізької області Євген Балицький в ефірі ток-шоу «Лабіринт Карнаухова» заявив, що «Росія може вдарити «Калібрами» по них».

Таким чином, станом на 19 вересня дві з чотирьох енергогенеруючих українських АЕС (Запорізька та Південноукраїнська) перебувають у зоні безпосереднього російського ядерного тероризму. Дві інші (Хмельницька та Рівненська) отримали прямі погрози з боку Росії. 

Виникає два цілком природних питання. Перше: хто ж насправді намагається здійснювати теракти навколо АЕС?. Друге: коли ж Путін нарешті зробить все, щоб не допустити негативного розвитку подій навколо них?

Москва б’ється за Радбез ООН у Донецьку

Чітка ознака останніх 208 днів: як тільки для Росії у повітрі починає пахнути серйозними міжнародними проблемами, вона ще більше нагадує щура, якого загнали в кут.

Нещодавно відкрилася 77-ма сесія Генеральної Асамблеї ООН. Її головною подією стане тиждень високого рівня (триватиме 20-26 вересня), в якому візьмуть участь найвищі представники держав-членів ООН – президенти, глави урядів і міністри закордонних справ.

Росія довго сперечалася щодо участі в ньому президента України Володимира Зеленського (в дистанційному форматі), але зрештою програла. Наприкінці минулого тижня Генсамблея ухвалила відповідну резолюцію більшістю голосів.

Паралельно триває історія з невидачею американських віз більшості членів офіційної делегації РФ на чолі з Лавровим, яка має летіти в Нью-Йорк.

Для Москви це дуже неприємно, адже на Генасамблеї, серед іншого, порушуватиметься питання про злочини Росії з ймовірною подальшою ініціативою виключити/переглянути її статус постійного члена Ради Безпеки ООН.

Усе це відбувається  на тлі «ізюмського жаху», який залишила після себе російська армія на деокупованих територіях української Харківщини.

НАСПРАВДІ, щоб мінімізувати звинувачення, Росія останнім часом відчайдушно вдається до трьох кроків, спрямованих на демонізацію України.

Крок перший: байки про те, що «нацисти в Ізюмі викопують і видають за безвинних жертв похованих російською армією українців».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ізюмський жах намагалися «перебити» черговим «обстрілом Оленівки»

Крок другий: «черговий розстріл українськими військами колонії в Оленівці».

Український уповноважений з прав людини Дмитро Лубинець звернувся з вимогою надати інформацію про імена постраждалих і запропонував особисто приїхати до Оленівки для того, аби оцінити всі факти та поспілкуватися зі свідками обстрілів, пораненими та утримуваними. Звичайно, жодної реакції з боку окупантів немає.

Так само було і після страти росіянами українців, що відбулася 29 липня. На даний час єдиним «джерелом інформації» став  німецький «репортер» Томас Рупер – завсідник пропагандистських сюжетів і ток-шоу на телеканалі «Россия 1», який вже 20 років живе в РФ. Його на початку серпня привезла в Оленівку та сама «Россия 1». Звичайно, він сказав те, що йому доручили сказати.

На початку цього місяця заступниця генерального секретаря ООН з політичних питань Розмарі Ді Карло заявила про «розслідувальну місію на чолі з генералом Карлосом Альберто де Сантос Крусом. Вона має отримати повний доступ до людей, місць і доказів».

Через останній обстріл місія ООН, напевно, знову буде відкладена – «через неможливість забезпечити безпеку». Такі дії Москви лише доводять для ООН і всього світу один простий факт: Росія – держава-терорист, яка просто приховує попередній теракт наступним.

І, нарешті, крок третій: коли переключення уваги з масових поховань в Ізюмі на чергову Оленівку не спрацювало, росіяни 19 вересня розпочали розганяти інформацію про обстріл Донецька нібито українською стороною. Внаслідок якого загинуло 16 осіб.

Пропагандисти знову заволали про «звірства нацистського режиму» і чергову «червону лінію, яку вже пора накреслити». Вона навіть стала своєрідним фотонаративом.

В реальності цей метод не змінюється вже протягом багатьох років путінського правління. Одну вигадану історію Москва намагається підмінити другою, третьою. Усе спрямовано на те, щоб «лінія» стала ще більш червоною. Зрештою, як припускає багато експертів, це може призвести і до чогось більш масштабного – наприклад, справжнього теракту в Москві.

Це мало б надати Кремлю переконливий привід все ж таки оголосити загальну мобілізацію, а російському народу (на думку влади) сприйняти це рішення якщо не з натхненням, то із розумінням. А ООН і світ почекають.

Путін в Україні йде у ва-банк?

У цю «червону лінію» чітко вкладається і досить неочікуваний «флешмоб», який ввечері 19 вересня влаштувала російська влада на окупованих територіях. Чи не вперше з початку вересня з їх вуст прозвучало слово «референдум». І що симптоматично – синхронно. Разом з «ЛНР» майже одночасно про це заявили в «ДНР» та у Херсонський області.

НАСПРАВДІ, за цим рішенням можуть ховатися різні причини. Перша – це узгоджена у Кремлі кампанія з підготовки до «референдуму» з метою (в умовах важкого для РФ становища на фронті) оголосити захоплені території «своїми» і потім погрожувати Україні застосуванням зброї масового ураження в разі ведення бойових дій на них. На це, власне, негайно натякнула Симоньян.

Друга – це місцева самодіяльність через страх наступу української армії, підживлений до того ж указом президента Зеленського від 19 вересня про утворення військових адміністрацій в 15 населених пунктах Херсонської області.

Третя – бажання різних «веж Кремля» підштовхнути ситуацію хоч кудись. Адже у самому Кремлі ще немає єдиної думки. Принаймні в середовищі адміністрації «ЛНР» після заклику «негайно» провести «референдум» вже почали говорити, що це «справа не одного дня».

Але у Держдумі вже заявили, що  «референдум» на Донбасі відбудеться цієї осені.

Про Харківську область, де, як повідомляє  Радіо Свобода, загарбники «малювали» собі 75% підтримки, з відомих причин вже взагалі не йдеться.

У випадку проведення «референдуму», для Москви це буде вже війна «ва-банк». Оголошення «ЛДНР» та Херсонської області «російськими» і подальша деокупація їх з боку України автоматично означатиме «напад на Росію» і відповідно – оголошення в ній загальної мобілізації.

Те, що про жодні перемовини, на які Москва так наполегливо натякає останнім часом, тоді не може бути і мови, вже ніхто не думає. Як і про те, що автоматично припиняються навіть залишки міжнародних контактів. Навіть з Туреччиною, яка 19 вересня відмовилася приймати російські платіжні картки на своїй території через американські санкції.

Чи замерзне зимою Європа

Z-пропаганда регулярно розповідає росіянам про «енергетичну катастрофу» в ЄС. Крім неї цей наратив просувають європейські прихильники Путіна. Нещодавно це зробив президент Сербії Олександр Вучич.

Він зазначив, що зима в Європі буде холодною, а наступна — взагалі «полярною».

Перед 30 вересня, коли ЄС має ввести «стелю цін на газ», він заявив, що це рішення «загрожує відключенням Євросоюзу від російського газу, внаслідок чого Європа може замерзнути».

НАСПРАВДІ, рівень запасів підземних газових сховищ Європи станом на 16 вересня становить 85,3%, повідомила асоціація Gas Infrastructure Europe, яка представляє інтереси європейських операторів газової інфраструктури.

Нинішній рівень газу у сховищах вищий, ніж у середньому на цю дату за минулі п’ять років.

Найбільший рівень заповненості нині у Польщі (98,7%) та Португалії (100%). Також серед лідерів Франція (95,07%), Данія (94,24%) та Швеція (90,81%). Сховища Німеччини заповнені на 89,33%. Найменші показники у Латвії (51,59%), Болгарії (69,29%) та Угорщині (68,98%).

Нагадаємо, раніше країни Євросоюзу зобов’язалися заповнити підземні газові сховища до зими 2022-2023 років щонайменше на 80%. Якщо темпи накачування найближчим часом збережуться на нинішньому рівні, то на початку жовтня вдасться досягти показника 90%.

Тому накачування наративом «Європа замерзне» в принципі вже не працює. Пропаганда це знає і тому перекинулася на тему «європейці не знають чим платитимуть за комуналку». Але й тут не все так однозначно. І підтримка з боку урядів різних країн Європи своїх громадян вже є (і ще буде) великою.

Про таку підтримку пересічним росіянам доводиться лише мріяти. І не тільки про неї. Адже, наприклад, про їх ставлення до перспективи «приєднання до РФ нових територій» і, відповідно, до додаткового податкового тягаря ніхто питати просто не буде. Росіян вже давно ніхто ні про що взагалі не питає. 

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
"Никогда не теряли веру": рокер Бон Джови после операции вернулся на сцену
Апостроф
2025-10-27T08:57:26Z
"Трижды пытался кончить": известный телеведущий шокировал признание об одном важном решении
Comments UA
2025-10-27T05:27:43Z
Канцлер Австрии выступил за участие Израиля в "Евровидении-2026"
Апостроф
2025-10-26T19:24:48Z
Шутил в воздухе: Байдак застрял над зрителями во время эффектного выхода на сцену
Фокус
2025-10-26T18:57:15Z
Givenchy: как создали легенду в мире парфюмерии
Хвиля
2025-10-26T18:36:42Z
Элла Пернелл в толпе солдат Легиона Цезаря на постере второго сезона сериала "Фоллаут"
GameMag
2025-10-26T18:15:40Z
Наталья Сумская высказалась об отказе от ролей в кино и что может изменить это: "Не люблю такое"
TSN
2025-10-26T16:21:30Z
Фединчик после развода с Денисенко показался с их сыном и как они вдвоем время проводят
TSN
2025-10-26T15:09:33Z
Звезда "Ривердейла" Камила Мендес объявила о помолвке
Комсомольская правда
2025-10-26T11:42:43Z
Платить придется меньше: украинцам неожиданно изменят тарифы на воду
Знай
2025-10-27T08:06:25Z
Курс валют на 27 октября: валюта резко подорожала
TSN
2025-10-27T07:45:43Z
ВПК РФ впервые за три года вошел в упадок – ЦПД
Апостроф
2025-10-27T07:36:12Z
Готовить кошельки к удару? В НБУ спрогнозировали, что будет с ценами
Знай
2025-10-27T07:06:39Z
Звіт Рахункової палати: 5 млрд грн розікрали на фортифікаціях
AgroNews
2025-10-27T07:06:07Z
Уклонистам вывернут карманы: кому влепят штрафы в 50 000 грн
Знай
2025-10-27T06:21:49Z
Новые тарифы на коммунальные услуги: насколько подорожает свет и газ в 2026 году
Знай
2025-10-27T05:06:56Z
Не просто блекаут, а энергетический коллапс: чем грозят удары врага по ГЭС
Знай
2025-10-27T04:36:09Z
Курс валют в Украине: доллар быстро дорожает, достигнет 43 гривен и когда
TSN
2025-10-27T04:03:35Z
Трамп говорит, что "с удовольствием" встретился бы с Ким Чен Ыном
Европейская правда
2025-10-27T09:12:51Z
Санкции США против России: к каким последствиям они приведут
Апостроф
2025-10-27T09:12:35Z
Дональда Трампа заподозрили в создании биткоина под именем Сатоши Накамото
Фокус
2025-10-27T09:12:05Z
США тормозят военную машину Путина — FT
ZN UA
2025-10-27T09:09:48Z
Советник президента Литвы о ситуации с метеошарами: мы в кризисе
Европейская правда
2025-10-27T09:03:45Z
Очень серьезный удар по Путину: что означает атака беспилотников на Москву
Comments UA
2025-10-27T09:00:08Z
«Несправедливая фильтрация»: как ВККС нарушила правила отбора судей и что это означает для судебной реформы
Апостроф
2025-10-27T08:51:59Z
Трамп назвал «девятую» войну, которую он урегулирует
Comments UA
2025-10-27T08:39:16Z
Трамп выступил с громким заявлением о новых санкциях против РФ: детали
Comments UA
2025-10-27T08:36:23Z
Во Львове мужчина сначала отказался от повестки, а когда мобилизовали — сбежал в СЗЧ: его наказали
TSN
2025-10-27T09:06:32Z
Российская атака на Киев: число пострадавших возросло до 33
Новости Украины
2025-10-27T09:00:25Z
В Днепре руководитель охраны ведущего университета подозревается в корректировке вражеских ударов по городу
Апостроф
2025-10-27T08:54:15Z
На Львовщине произошло смертельное ДТП: что известно
TSN
2025-10-27T08:36:20Z
В ванной полной пиявок нашли мужчину без крови
Comments UA
2025-10-27T08:36:14Z
Як фермерам отримати держпідтримку на розвиток меліорації та рибництва у 2025 році
AgroNews
2025-10-27T08:09:35Z
В Подмосковье загорелась нефтебаза после атаки БпЛА
UAToday
2025-10-27T06:33:22Z
Испания изъяла 6,5 тонн кокаина на судне у берегов Канарских островов
Европейская правда
2025-10-27T05:54:58Z
Стало известно о первом погибшем от атаки на автобус в районе Сум
Новости Украины
2025-10-27T04:39:07Z
По 6500 гривен каждому: ряд украинцев смогут получить новую помощь
Знай
2025-10-27T09:06:45Z
Россияне запустили по Украине сотню дронов, погвд четверть из них поразила украинские объекты
ZN UA
2025-10-27T09:06:43Z
Гуманитарная помощь для пенсионеров во Львовской области: чем помогут
Политека
2025-10-27T09:00:27Z
Впечатляющая статистика: сколько женщин служат в разведке Украины
Comments UA
2025-10-27T09:00:17Z
Можно ли регистрировать автомобиль без военного билета: в МВД рассказали о требованиях к автовладельцам
Знай
2025-10-27T08:51:17Z
Ситуация критическая: в ВСУ откровенно рассказали о нуждах на войне
Comments UA
2025-10-27T08:51:04Z
"Тебя пронизывает миллиард игл": Притула об общенациональной минуте молчания
Апостроф
2025-10-27T08:48:15Z
"Томагавки" отстают: в ВСУ поразили заявлением о крайне срочной потребности на фронте
Comments UA
2025-10-27T08:42:30Z
Радиодиктант 2025: точная дата и время, где смотреть
TSN
2025-10-27T08:06:48Z
Крайне популярный чай приводит к неприятным побочным эффектам: эксперты удивили открытием
Comments UA
2025-10-27T09:12:13Z
Медицинский бюджет-2026: как вырастут расходы на сферу здравоохранения
Хвиля
2025-10-27T08:15:18Z
Сливочный грибной суп с крутонами: блюдо для осеннего вечера, которое согреет не только желудок, но и сердце
Знай
2025-10-27T07:51:54Z
Лишь один простой ингредиент сделает ваш суп полезным для сердца: неожиданный совет медиков
Comments UA
2025-10-27T05:51:03Z
«Вечные химикаты» в крови матерей могут повлиять на мозг детей – ученые
ZN UA
2025-10-27T03:21:31Z
Ученые нашли способ мягкого лечения рака с помощью света
ZN UA
2025-10-26T18:45:42Z
В Украине запускают новые программы для ВПЛ
Новости Украины
2025-10-26T16:45:04Z
Действительно ли полнолуние приводит к бессоннице: что говорят ученые
Фокус
2025-10-26T13:45:11Z
Кофе и чай как источник жидкости: что реально учитывается в вашей ежедневной норме воды
UAToday
2025-10-26T13:00:38Z
Победа Норриса в Мексике вывела его на первое место в чемпионате
Корреспондент
2025-10-27T05:21:52Z
Сколько "живет" бензин в канистре: эксперт назвал реальный срок годности топлива
UAToday
2025-10-26T18:27:53Z
АвтоВАЗ перевел рабочих на уборку
Корреспондент
2025-10-26T14:21:54Z
Электромобиль как альтернатива генератору: китайский трюк для выживания во время блекаута
Знай
2025-10-26T11:51:39Z
Ферстаппен рассказал, что стоит делать и каким стоит быть, чтобы победить
Корреспондент
2025-10-25T20:15:52Z
Постучать по капоту, а затем садиться за руль: правило, спасающее жизнь в холодную погоду
Знай
2025-10-25T18:51:53Z
Два роковых цвета: какие авто дешевеют при при перепродаже
Фокус
2025-10-25T16:51:08Z
Обнаружен культовый заряженный Ford Mustang 60-х в новом состоянии: он стоит $450000
Фокус
2025-10-25T08:15:56Z
Это спасет жизнь на трассе: эксперт назвал 5 вещей, без которых нельзя садиться за руль
Знай
2025-10-25T04:51:21Z
Рунический гороскоп на 27 октября 2025: Овнам – новый импульс, Весам – внутреннее равновесие
TSN
2025-10-27T09:06:55Z
Рунический прогноз на 27 октября - 2 ноября 2025: Водолеям - прозрение, Львам - внутренний ресурс
TSN
2025-10-27T09:06:24Z
Во время атаки на Киев уничтожено лекарств на $100 млн: поврежден склад
Новости Украины
2025-10-27T08:54:37Z
Самый жестокий приказ: какой ужасный разговор перехватила разведка
Comments UA
2025-10-27T08:30:54Z
Прокуратура показала последствия удара FPV-дрона по Харькову: кадры с места
Новости Украины
2025-10-27T08:24:59Z
«Ожидаются тяжелые бои»: что происходит под Покровском
Comments UA
2025-10-27T08:24:01Z
Полковник Манько опубликовал в TikTok фото с картами под грифом «секретно»
Апостроф
2025-10-27T08:21:56Z
Россия атаковала транспортную инфраструктуру в Черниговской области: движение поездов отменено
Новости Украины
2025-10-27T07:42:24Z
Новый график движения транспорта в Харькове: изменения ждут на популярных маршрутах, сделано предупреждение
Политека
2025-10-27T07:30:08Z
На Закарпатті збирають унікальний урожай винограду
AgroNews
2025-10-27T09:06:17Z
Единственная привычка, которая мешает стать богатой и успешной личностью: объяснение психологов
TSN
2025-10-27T08:36:02Z
Лучшее время для высадки: когда стоит сажать озимый чеснок
Знай
2025-10-27T06:51:07Z
Продовольственная корзина для блекаутов: какие продукты обязательно должны быть в вашем доме
Знай
2025-10-27T03:12:18Z
День ангела 27 октября: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-10-26T23:03:25Z
Гороскоп на 27 октября: инвестирование в духовные или религиозные дела подарит душевное спокойствие
Новости Украины
2025-10-26T22:00:42Z
Теплый картофельный салат: осенний рецепт, с которым хочется есть прямо из духовки
Знай
2025-10-26T19:51:05Z
Гороскоп на 27 октября 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-10-26T16:27:56Z
Где хранить капусту, если нет погреба: лучшие места, чтобы лежала целый год
TSN
2025-10-26T15:09:45Z
Земля раскалывается под Тихим океаном: под водой рушится колоссальная система
Фокус
2025-10-27T09:12:29Z
Любой смартфон прослужит дольше: соблюдайте эти простые правила
Фокус
2025-10-27T08:57:15Z
Альтернатива Neuralink Маска: Сэм Альтман создает неинвазивный ИИ, читающий мысли
ZN UA
2025-10-27T08:18:54Z
Утечка: Изображения отменённой сервисной игры по God of War
GameMag
2025-10-27T08:00:39Z
Над Москвой заметили яркий объект с зеленым сиянием
Апостроф
2025-10-27T07:30:38Z
"Они сопротивляются": исследователи объяснили "инстинкт выживания" ведущих моделей ИИ
ZN UA
2025-10-27T06:30:35Z
Таинственный зеленый шар пронесся над Москвой после атаки БПЛА, — соцсети
Фокус
2025-10-27T06:00:20Z
Виноваты изменения климата: Гренландия уменьшается и медленно дрейфует
ZN UA
2025-10-27T04:09:33Z
Это может быть опасно: 6 мест в доме, где нельзя ставить обогреватели
Знай
2025-10-26T21:50:18Z
Стало известно, что говорил Винисиус во время скандальной замены в Эль-Класико
ZN UA
2025-10-27T08:54:30Z
Букмекеры сделали прогноз на матч "Динамо" – "Шахтер" в Кубке Украины
ZN UA
2025-10-27T08:42:13Z
Фьюри предрекает Усику готовиться к серьезному сопернику в лице Уордли
Корреспондент
2025-10-26T23:39:23Z
"Парни переживают": Шовковский попросил болельщиков не хейтить "Динамо" из-за неудач
ZN UA
2025-10-26T22:30:02Z
Фрэнк Уоррен раскрыл имя соперника Чисоры в 50-м бою на ринге
Корреспондент
2025-10-26T19:24:37Z
Шахтер забивает четыре сухих мяча Кудровке
Корреспондент
2025-10-26T16:18:55Z
Российский шахматист Крамник отрицает вину в смерти американского гроссмейстера Народицкого
Комсомольская правда
2025-10-26T16:15:57Z
Украинская теннисистка Катарина Завацкая выиграла турнир ITF в десятый раз
Корреспондент
2025-10-26T14:18:41Z
Ассистент Барселоны Зорг - о подготовке к поединку с Реалом
Корреспондент
2025-10-26T13:15:12Z