/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F71a2ea08a1d122010d9421a1e745ed50.jpg)
Окупанти зранку обстріляли окупований Мелітополь: залякують людей аби сиділи вдома
КИЇВ. 23 вересня. УНН. Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив про вибухи в тимчасово окупованому Мелітополі. Він розповідає, що так окупанти залякують людей аби ті сиділи вдома, щоб рашисти змогли ходити по домівках і проводити "псевдореферендум". Про це інформує УНН.
Деталі
О 7 ранку в Мелітополі пролунав гучний вибух, який добре відчули мешканці в центрі міста.
Цитата
"Люди бояться виходити з дому. А цей страх на руку окупантам - в перший день побудинкового «голосування» на псевдореферендумі їм потрібно, щоб всі тихо сиділи вдома", — йдеться у повідомленні
Уточнюємо інформацію, проте одне можна сказати точно.
"Мелітопольцям триматися якнайдалі від російських військових і ворожої техніки. Поряд з ними постійно щось вибухає", — застеріг Федоров.
Нагадаємо
Країни G7 не визнають так звані референдуми на окупованих теренах України.