/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F5397b073c7c3c15ab98290b1b3295e6f.jpg)
Німеччина поставить в Україну першу партію систем ППО IRIS-T
Німеччина поставить в Україну першу з чотирьох партій обіцяних систем ППО IRIS-T.
Про це повідомили у Міноборони Німеччини.
— Німеччина постачає Україні першу з чотирьох систем ППО IRIS-t SLM.
Недавні ракетні удари Росії по Києву та іншим містам показують, наскільки важливий потенціал протиповітряної оборони для самооборони України, — повідомили у Міноборони Німеччини.
Germany delivers the first of four IRIS-T SLM air defense systems to #Ukraine.
The recent Russian #missile attacks on Kyiv and other cities shows how important the air defense capability for Ukraine’s self-defense is.
— Verteidigungsministerium (@BMVg_Bundeswehr) October 10, 2022.
Це підтвердив і керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
— Планується поставка першої з чотирьох обіцяних систем ППО IRIS-T про що повідомили у Міноборони ФНР, — написав Єрмак у своєму Telegram-каналі.
ППО IRIS-T — зенітний ракетний комплекс, призначений для знищення літаків, безпілотних літальних апаратів, крилатих і балістичних ракет.
Який раніше Німеччина пообіцяла передати України.
За останній тиждень Німеччина відправила в Україну дві броньовані ремонтно-евакуаційні машини (БРЕМ) Bergepanzer 2, а загалом уже п’ять.
Планується відправка ще 10 таких броньовиків.
Массированный ракетный удар по Киеву и Украине, перебои с электричеством: что происходит на 229-е сутки войны (онлайн).