Шевченко заявляє, що повідомив слідство про своє місцеперебування.
Колишній голова Нацбанку Кирило Шевченко прокоментував оголошення його у розшук та запевнив, що не переховується від слідства.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
"Вважаю за необхідне прокоментувати повідомлення про те, що НАБУ та САП оголосили мене в розшук. Оголошують в розшук тих, хто переховується", – заявив Шевченко.
Також він запевнив, що співпрацює зі слідством, перебуваючи у одній із країн ЄС.
"Перебуваючи на консульському обліку в країні ЄС, я офіційно повідомив НАБУ та САП про своє фактичне місцезнаходження. Офіційно звернувся до посольства з клопотанням щодо надання мені приміщення для організації відеозв’язку на час, коли співробітники слідчого органу захочуть провести допит. Таким чином, я подав усі відповідні клопотання та зробив усі необхідні дії щодо залучення мене до слідчих дій у порядку, встановленому законодавством", – написав він.
Шевченко назвав своє оголошення у розшук свідченням заангажованості слідства.
"Вочевидь, питання не в процедурах юриспруденції. Із цієї "нафталінової" справи хочуть зліпити "перемогу". Вважаю, що оголошення мене у розшук за викладених вище обставин – є зайвим підтвердженням заангажованості та політизованості слідства. У своїй правоті я впевнений. Закликаю НАБУ все ж таки забезпечити відкритість, прозорість та неупередженість процесу. Це ще називають – fairplay", – зазначив Шевченко.
Оголошення підозри та розшук Шевченка
4 жовтня колишній голова НБУ Кирило Шевченко подав у відставку "з причин, повʼязаних зі здоровʼям". Президент Володимир Зеленський схвалив це рішення.
6 жовтня НАБУ повідомило про підозру Шевченку. Справа стосується періоду, коли він перебував головою правління "Укргазбанку".
25 жовтня Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук колишнього голову Національного банку у справі про розкрадання 200 мільйонів гривень в "Укргазбанку".
В розшук також оголосили одного із заступників голови правління "Укргазбанку" та заступника директора департаменту по роботі з корпоративними віп-клієнтами цієї держустанови – Дениса Чернишова та Олену Хмеленко.
Читайте також:
- Одного з чиновників Рахункової палати підозрюють у незаконному одержанні компенсації за житло – НАБУ
- Мер Дніпра Філатов прокоментував спробу його підкупу з боку колишнього народного депутата
- "Механізм "заробітку" досить простий": експерт розповів, як контрабандисти обікрали держбюджет на десятки мільярдів гривень