/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F066f527bfc5fa5bac5655206777192c2.jpg)
СБУ завершила розслідування щодо “крота” ФСБ у своїй структурі
Служба безпеки України завершила розслідування справи “крота” ФСБ, який діяв у Харківському управлінні СБУ.
Росія завербувала чоловіка на початку повномасштабного вторгнення.
Він таємно збирав та передавав ворожим спецслужбам розвідувальні дані про дислокацію та переміщення української техніки та сил, а також відомості про плани та діяльність ЗСУ, правоохоронних органів і спецслужб.
СБУ завершила розслідування щодо “крота” ФСБ у своїй структурі / 2 фотографии.
Завдяки отриманим даним окупанти могли уникати ударів Збройних сил України і планувати диверсії, а також масовані артилерійські й ракетні атаки на українські міста та оборонні позиції.
Чоловік погодився співпрацювати з окупантами за гарантії безпеки для нього та родини у разі захоплення регіону.
ЧитайтеСБУ повідомила про підозру дочці ексміністра оборони України.
Контррозвідники виявили шпигуна у межах очищення лав спецслужби, задокументували протиправну діяльність та передали справу до суду.
Чоловіку загрожує від 15 років до довічного ув’язнення.